To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ginekologas – tai žmogus, ieškantis...

Ginekologas – tai žmogus, ieškantis problemų ten, kur kiti ieško laimės.

  • Nevalgykite daugiau negu 3g druskos per dieną, nes didelis natrio kiekis kraujyje gali būti viena iš hipertenzijos priežasčių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Lietuvoje iš viso yra apie 8 tūkst. gydytojų ir 40 tūkst. slaugytojų. Tai 2010 metų statistika.

Imuniteto stiprinimas

Imunitetas - tai organizmo savybė priešintis žalingiems faktoriams, tai atsparumas ligoms (dabartiniu metu kiaulių gripui). Šiuo metu imuniteto tema tapo labai jau populiari. Imunitetą „stiprina" visi: ir vaistinės, ir prekybos centrai (pastebėjote reklamines iškabėles ), ir įvairūs sveikatingumo centrai....

Imunitetą labiausiai silpnina nevisavertė mityba ir psichinė įtampa. Kad mityba būtų pilnavertė, mažiau kiaulienos (lašiniai nesiskaito), daugiau daržovių. Labai svarbu vitaminai A, C, E. Vitamino A daugiausia yra morkose, moliūguose (naudoti su riebalais, galima troškinti), špinatuose, pomidoruose.

Vitamino C - bruknėse, spanguolėse (be kalcio oksalato, t.y. be šalutinio poveikio), raugintuose kopūstuose, t.p. atvežtiniuose kiviuose, citrinose, apelsinuose. Naudoti česnaką ir svogūną reikia saikingai, nors ir turi daug vitamino C, bei kitų vertingų medžiagų, bet turi kalcio oksalato.

Gausiai ir dažnai valgantiems česnakus ir svogūnus, susirgus gripu, sunku išvengti inkstų sutrikimų. Visi žali augalai turi kažkiek vitamino C. Vitamino E yra saulėgrąžų, sėmenų aliejuose, įvairiuose riešutuose.

Sintetiniai, koncentruoti vitaminai taip pat naudingi, o ypač farmacininkams. Pavyzdžiui: vitaminas C išsiskiria su šlapimu, kuo daugiau organizmas jo gauna, tuo daugiau ir pašalina, kuo daugiau pašalina, tuo didesnį jaučia badą ir mažai įsisavina.

Imunitetas labai priklauso nuo psichikos. Imuninę sistemą stiprina mokėjimas džiaugtis gyvenimu, atsipalaiduoti. Silpnina - baimė, liūdesys, nerimas, abejonės, neviltis, stresas.

Atrodo viskas blogai, tai ką daryti?

  1. Džiaugtis gyvenimu, mylėti ir saugoti save, bei aplinkinius, nepasiduoti panikai, vengti stresų.
  2. Daug gerti skysčių (alkoholis nesiskaito). Tinka įvairios arbatos (ypač ežiuolės, medetkų, čiobrelių, dilgėlių, ramunėlių, gysločių, erškėtuogių vaisių, šermukšnių vaisių...) pagardintos medumi. Tinka mineralinio vandens ir sulčių mišinys (santykiu 4:1). Skysčių reikia išgerti ne mažiau kaip 2,5 litro per dieną.
  3. Grūdinti organizmą. Grūdintis reikia pradėti tada, kai savijauta puiki. L.Tolstojus sakė: „Yra du kovos su ligomis būdai. Vienas grūdinti save, kitas gydyti ligą. Pirmasis būdas lėtesnis, bet svarbesnis".
  4. Kontrastinis dušas. Apsipilti karštu (kiek galima iškęsti), po to šaltu dušu. Taip daryti 3 kartus. Baigti šaltu dušu. Nesišluostyti. Kai vanduo nudžius, kūną patapšnoti.
  5. Per dieną suvalgyti mažiausiai po du obuolius (geriausia su sėklytėm).

Sveikata - didžiausias turtas. Stiprinkime imunitetą ir būkime turtingi.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

10 balu straipsnis!

Nera komercinio slamsto ir nuvalkiotos propagandos per sukastus issieptus dantis.

Aciu.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai