To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Žmona supykus rėkia ant vyro...

Žmona supykus rėkia ant vyro:
- O tu žinai, kiek mes galėtume nusipirkt, jei tu negertum?!
- Taip žinau. Man nieko, tau kailinius.

 • 80-iai proc. vyrų impotencijos atsiradimas paaiškinamas fiziologinėmis priežastimis ir signalizuoja apie rimtesnes ligas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
 • Uoslės praradimas gali būti ankstyvas Parkinsono ligos požymis, rašoma žurnale Annals of Neurology. Aštuonerių metų trukmės tyrime dalyvavo 2267 vyrai.

Medikamentinis abortas

Pasaulyje 22 proc. nėštumų baigiasi abortu. Vadinasi, daugumai moterų iki 45 m. amžiaus gali tekti po vieną tokį atvejį. Jei naudojama efektyvi kontracepcija, abortų ženkliai mažėja.

Plačiai paplitęs nėštumo nutraukimo metodas - chirurginis, kai naudojami specialūs įrenginiai ir instrumentai, kuriais embrionas pašalinamas iš gimdos. Paprastai chirurginės intervencijos metu atliekamas vietinis nuskausminimas, rečiau - bendroji nejautra.

Daugiau kaip prieš 10 metų pasaulyje pradėtas taikyti medikamentinis abortas. Tai nėštumo nutraukimas tam skirtais medikamentais. Jis naudojamas Europoje, Šiaurės Amerikoje, Kinijoje ir kai kuriose besivystančiose šalyse. Iš biomedicininių tyrimų, Pasaulio sveikatos organizacijos duomenų žinoma, kad šis abortas yra saugus, efektyvus ir priimtinas kaip alternatyva chirurginiam metodui. Didesnės pasirinkimo galimybės pozityviai keičia moterų gyvenimą.

Paprastai medikamentinio aborto režimą sudaro dviejų vaistų skyrimas paeiliui, gydytojui prižiūrint moters sveikatos būklę asmens sveikatos priežiūros įstaigoje. Pvz., Prancūzijoje privalomi mažiausiai trys vizitai į kliniką. Pirmiausia teikiamas išsamus konsultavimas, atliekamas fizinis ištyrimas ir nustatomas nėštumo dydis. Pirmojo vizito metu moteris gauna vieną medikamentų dozę, ir yra gydytojo priežiūroje 30 min. Po dviejų dienų - antras vizitas. Skiriama antroji vaistų dozė, ir moteris lieka klinikoje gydytojo prižiūrima 4 val. Po dviejų savaičių moteris turi grįžti į kliniką pasitikrinti, ar nėštumas nutrauktas. Jei nėštumas liko, tada taikomas chirurginis metodas. Maždaug 50 proc. moterų abortas įvyksta antrojo vizito klinikoje metu, beveik 75 proc. - praėjus 24 val. po antrosios vaistų dozės.

Nuo tada, kai metodas buvo įteisintas Prancūzijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, kiek pakito šių procesų režimai, bet visi liko moksliškai pagrįsti. Todėl vienur imamos mažesnės vaistų dozės, kitur antroji medikamentų dozė išgeriama namuose. Šios variacijos yra saugios ir efektyvios. Ypač priimtinas moterims tapo būdas, kai antroji dozė išgeriama namuose.

Studijos parodė, kad veiksmingiausias (95 proc.) medikamentinis abortas esti, kai nėštumo dydis - 7-8 savaitės.

Kodėl moterys renkasi medikamentinį abortą vietoj chirurginio?

 • jis gali būti atliekamas anksčiau, kai nėštumas yra mažesnis;
 • nereikia intervencinės procedūros ar chirurgijos;
 • nereikia nuskausminimo;
 • pašalinis poveikis (ne kraujavimas) trunka labai trumpai;
 • nėra gimdos perforacijos (pradūrimo) ar gimdos kaklelio sužeidimo rizikos;
 • didesnis privatumas;
 • pati moteris gali daugiau kontroliuoti savo kūną.

Kodėl moterys galėtų rinktis chirurginį abortą vietoj medikamentinio aborto?

 • pakanka vieno vizito į kliniką;
 • procedūra atliekama greitai;
 • didesnis efektyvumas (po medikamentinio aborto 5 iš 100 moterų reikia chirurginio);
 • netenkama mažiau kraujo ir nematoma pasišalinančios medžiagos.

Ar yra poveikis sveikatai?

Dešimties metų atliktais klinikiniais tyrimais nustatyta, kad metodas kelia mažai pavojų. Manoma, kad rizikos nėra, nes vaistų dozės mažos, vartojamos trumpai, duoda labai menką pašalinį poveikį. Didžioji dalis medikamentų pasišalina iš organizmo per 2 ar 3 dienas. Antrasis medikamentas yra jau seniai saugiai ir kur kas didesnėmis dozėmis naudojamas skrandžio opoms gydyti.

Ar gali būti poveikis vaisingumui?

Nėra įrodymų, kad metodas turėtų įtakos kitam pastojimui. Moterys, vartojusios medikamentus, gali pastoti ir gimdyti. Nepastebėta, kad dėl ankstyvo nėštumo nutraukimo dažnėtų persileidimų.

Kaip anksti gali moteris naudotis medikamentiniu abortu?

Moteris gali pasirinkti medikamentinį abortą, kai tik įtaria esanti pastojusi ir nėštumas yra nustatytas.

Kas atsitinka, jei nėštumas nenutrūksta?

Gali išlikti nėštumas (1 iš 100) ar įvykti nepilnas abortas (3 iš 100), tada tenka atlikti chirurginį abortą. Pastarasis gali būti atliekamas ir pacientės prašymu ar dėl medicininių parodymų (1 iš 100). Kai medikamentinis abortas neįvyksta, nėštumas nutraukiamas chirurginiu būdu, dažniausiai naudojant vakuumą.

Koks yra pašalinis poveikis?

Kartais moterys nejaučia jokio diskomforto, kartais jas pykina. Prieš antrą vaistų dozę dažniausiai moterys kraujuoja. Medikamento pašalinis poveikis panašus į normalaus nėštumo pojūčius - pykinimas, galvos skausmas, silpnumo jausmas.

Dažniausiai pašalinis poveikis pasireiškia po antros vaistų dozės:

 • sąrėmių pobūdžio skausmai pilvo apatinėje dalyje, panašūs į pasireiškiančius mėnesinių metu ar esant natūraliam persileidimui. Tai normalus reiškinys, tikėtina aborto proceso dalis, ir dauguma moterų tai patiria;
 • pykinimas, vėmimas - kartais reikia vaistų jiems slopinti;
 • viduriavimas - pasitaiko retai;
 • kraujavimas, panašus į gausių mėnesinių metu ir besitęsiantis mažiausiai vieną savaitę, arba lengvas kraujavimas, bet trunkantis nuo vienos iki trijų savaičių. Labai retais atvejais, jei kraujavimas itin didelis, moteriai atliekamas chirurginis abortas ar (ir) kraujo perpylimas (1-3 moterims iš 100).

Ar metodas sukėlė mirčių?

Mirčių, susietų su medikamentų vartojimo režimu, neužregistruota.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Jei pirksite vaistukus nestumui nutraukti, pirkite pas ponia Edita. Patikima, saugu. Profesionaliai pakonsultuoja ir pries, ir po proceduros.

Sveiki. Reikėtų tablečių nėštumo nutraukimo, gal galėtumėte patarti kur kreiptis? Skaičiau, kad nėštumo nutraukimas vaistais yra daug mažesnis stresas organizmui. Parekomenduokite kažką skubiai!!!

labas, man padejo ponia edita. is jos gavau vaistus ir pilna vartojimo konsultacija. susitvarkiau namuose be jokiu komplikaciju. rekomenduoju editamaz5@gmail.com

sveiki. neseniai suzinojau, kad laukiuosi. nestumas neplanuotas, chirurginio valymo darytis nenoriu, nes ir labai bijau komplikaciju. gal kas zinote kur gauti saugiu aborto tableciu?

sveikos, gal ir be reikalo rasau, bet labai jaudinuosi :/ tiesiog noriu paklausti merginu, kurios patyre medikamentini aborta, ar vartojant nestumo nutraukimo tabletes viskas praejo sklandziai?

Sveikute! Is praziu ir as bijojau medikamentinio aborto. Bet pati placiau pasidomejau, taip pat ponia Editute suteike papildomos informacijos ir visas nedrasumas dingo ;) Nestumo nutraukimas vaistais 100 proc. pasiteisino - nesudetingai ir greitai viska issisprendziau namuose.

Esu turejusi medikamentini aborta Norvegijoje. Ten nestumo nutraukimas vaistais yra legalus. Galima pasirinkti ar praleisti diena ligonineje, ar namuose. Man asmeniskai nelabai skaudejo, bet jauciau saremius. Ir viduriavau, ir sedejau ant wc tuo paciu metu :)), kol persileidau. Persileidus skausmai praejo iskart ir po keliu valandu jau galejau viska daryti normaliu ritmu. Nedidelis kraujavimas po aborto tesesi siek tiek ilgiau nei menesiniu, gal 1,5 savaites. Siaip tikrai patariu medikamentini aborta, jei nenorite trintis po ligonines, sunkiai pernesate narkoze arba bijote chirurginio aborto komplikaciju.

Tikrai nesuprantu, kodel medikamentinis abortas Lietuvoje dar neiteisintas! Issivysciusiose pasaulio valstybese abortas su vaistais jau keliolika metu yra pagrindinis nestumo nutraukimo budas. Pas mus tikrai kazkoks Dievo uzmirstas krastas :) Pati patyriau tiek medikamentini, tiek chirurgini aborta. Taigi galiu drasiai patvirtinti, kad su tabletemis nestumo nutraukimas daug lengvesnis organizmui! Nereikia gultis i ligonine, gauti narkozes doze ir dar kad pjaustytu tave is vidaus!!!

sveikos. man reikejo greito ir slapto sprendimo. tai labai pasiseke, kad drauge apsviete apie medikamentini aborta. iki tol, net nebuvau girdejusi apie vaistus. tikrai paprastas ir saugus budas nutraukti nestuma namuose. ir nepalyginamai sveikiau nei chirurgine operacija su narkoze.

Ir aš pasidalinsiu savo patirtimi apie medikamentini abortą. Nėštumas buvo 7 savaitės. Vaistus įsigijau iš Editos - tikrai patikima, viską gavau laiku. Baimės buvo daug, bet viskas pavyko puikiai. Svarbiausia, nepanikuoti ir kantriai laukti proceso pabaigos. Per vieną dieną viskas susitvarkė. Kitą dieną po nėštumo nutraukimo jau buvau darbinga. Visą medikamentinio aborto procesą pavadinčiau komplikuotom gausesnėm menstruacijom su šiek tiek skausmo. Tikėjausi, kad labiau skaudės, bet jokių papildomų nuskausminamųjų nereikėjo. Po 2 savaičių nuėjau į echoskopiją pasitikrinti ir viskas super. Žemai lenkiuosi EDITAI.

Sveikos. Pasidalinsiu savo sėkminga medikamentinio aborto patirtimi.

Vaistus nėštumo nutraukimui pirkau iš Editos. Buvau 7 sav. nėščia. Pirmą kartą apie medikamentinį abortą sužinojau būtent iš šio forumo. Tuomet pradėjau daugiau domėtis ir nusprendžiau išbandyti. Visai nesigailiu. Vaistų poveikis tikrai toks lyg prasidėtų mėnesinės. Skausmas nedidelis, tikrai pakenčiamas, kraujo vidutiniškai. Jau kitą dieną po nėštumo nutraukimo jaučiausi žymiai geriau, atsirado energija, nuotaika. Jokio šalutinio poveikio nejaučiu, taigi galiu tikrai teigti, kad viskas saugu ir efektyvu. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau medikamentinį abortą.

Edita turi tikrus, kokybiškus vaistus, galite ja pasitikėti. Atsako į žinutes labai greitai ir tablečių atsiuntimas greitas. Jos el. paštas: editamaz5@gmail.com

jei kas svarstote apie medikamentini aborta, tai tik i edita patariu kreiptis :)

Sveikos, gal kuriai nors medikamentini aborta dare ligonineje? Pas mane yra nesivystantis nestumas ir reikia daryti valyma. Ar tokiu atveju guldo i ligonine, kai daromas medikamentinis nestumo nutraukimas? Aciu uz informacija.

Jau rasiau kitame forume, jeigu nusprendete darytis medikamentini aborta ir branginat savo sveikata, tai kreipkites tik pas Edita. Paskaitykit ir kitus forumus, ji cia vienintele turi saugius kokybiskus vaistus ir tikrai ismano si reikala. Esu jai be galo dekinga. Rekomenduoju editamaz5@gmail.com

Sveikos merginos ir moterys! Visiškai netikėtai pastojau, nors su vyru saugojomės. Mano amžius toks, kad gimdyti jau per daug rizikinga. Sveikata šlubuoja, o ir apsigimimų rizika milžiniška. Gyvenime jau esu patyrusi chirurginį abortą ligoninėje, tai neduok Dieve, net baisu prisiminti. Gydytojams tu vienodai, paleidžia iš palatos visą kraujuojančią, apsvaigusią nuo narkozės, beveik alpstančią ir sukis kaip nori. Niekam nelinkėčiau ir pati gyvenime nebesidaryčiau. Taigi ieškojau alternatyvų ir sužinojau apie medikamentinį abortą su vaistais. Susiradau patikimą specialistą Lietuvoje. Žinokite, pasaka! Netikėjau, kad procesas fiziškai bus toks lengvas. O dar privalumas, kad nereikia niekur afišuotis, viską galima atlikti namuose. Niekaip nesuprantu, kodėl Lietuvoje moterys turi taip kankintis su tuo chirurginiu nėštumo nutraukimu, kai yra nepalyginamai geresnė alternatyva - medikamentinis abortas? Jei būtų mano valia, pjaustyti ir atsiurbinėti ligoninėse išvis uždrausčiau, būtų tik persileidimą iššaukiantys vaistai.

Sveiki. Norėjau paklausti, o kur Lietuvoje radote gydytoją, kuris atlieka medikamentinį abortą?

Kokia kaina tu tableciu nestumui nutraukti? Nes privaciai abortas kainuoja 300 Eur, tai jei pas Edita pigiau butinai tvarkysiuosi su vaistais.

Labas, pirkau vaistus iš Editos. Tabletės atėjo laiku kaip tarėmės. Parašiau savo problemas ir greitai gavau atsakymą. Vaistus naudojau pagal nurodymus. Viskas praėjo labai lengvai kaip per mėnesines :) nors tiesa pasakius labai bijojau. Buvau prisiskaičiusi visokių nesąmonių... ir galvojau, kad bus kur kas baisiau. Patikimas žmogus 100%!!! Didelis ačiū! Rekomenduoju!!!

Gal galit parašyt Editos kontaktus?

Editamaz5@gmail.com. Pati isbandziau. Gali drasiai kreipkis, patikima. Rekomenduoju!

Kas gali padeti pas mane jau 11 sav., oficialiai aborto nebedaro. Ar yra kokie vaistai persileidimui ir kur juos gauti? Kaina nesvarbi. Nezinau ka daryti, labai prasau padekite!

Kas turi tableciu? Labai reikia. Duokite rekvizitus :/ Aciu

Sveikos, aš ką tik iš ligoninės po chirurginio nėštumo nutraukimo. Tragedija. Kad jūs žinotumėte, kaip man buvo negera - pabudau po narkozės, galva sukasi, siaubingai pykina. Gulėjau kraujo klane ir niekas nepriėjo, nepaklausė, kaip jaučiuosi...Po poros valandų liepė eiti namo, o man taip bloga, silpna...Nesąmonė...O dar ir ne tiek mažai sumokėjau - beveik 150 eurų. Daugiau niekada neisiu į valdiškas ligonines ir niekam nesiūlau.

Laba diena, padekit labai reikia kokybisku vaistu nestumui nutraukti. Sumokesiu. Labai skubu. Aciu. Neringa.

Sveiki iki keliu nestumo savaiciu galima ji nutraukti vaistais? Ar galima tai daryti namuose?

Aciu p. Editai uz pagalba. Labai padejo ne tik vaistais, bet ir psichologiskai. Geriausia specialiste, rekomenduoju.

Sveiki, galima Editos kontaktus? Buciau labai dekinga.

Labukas. O jūs gal iš p. Editos pirkote vaistus persileidimui? Man labai skubiai reikia, tik nežinau iš ko patikimo nusipirkti?

P.S. Jeigu kam reikia Editos kontaktų editamaz5@gmail.com atidžiai nurašykite el paštą, nes pilna aferistų su panašiai sukurtu paštu.

prasau pagalbos! man reikia tu vaistu persileidimui! gyvenu Airijoj labai prasau jusu padekite

Pirkau vaistus pas Editą. Vaistus gavau po 4 dienų nuo pinigų pervedimo. Bijojau juos vartoti, nes maniau bus labai sunku, tiek psichologiškai tiek fiziškai. Tačiau šiandien pirma diena po medikamentinio aborto, jaučiuosi gerai, kraujuoju labai mažai. Po mifepristone tabletės nejaučiau jokių fizinių pakitimų, tik trečios dienos ryte,  kada reikėjo įsidėti sekančias tabletes, pradėjau teplioti rudai. Maždaug po 2 valandų pradėjau jausti maudimą pilvo apačioje, sakyčiau tas pats kaip per mėnesines, skausmas nestiprus, pradėjau po truputį kraujuoti, valandos bėgyje skausmas buvo suintensyvėjo, tačiau net nuskausminamųjų neprireikė, tik ant pilvo apačios dėjau karštą butelį vandens. Taigi skausmui sustiprėjus kraujavimas taip pat padidėjo ir pasišalino viskas po truputį... Skausmas greit atslūgo, liko vos nežymus maudimas. Maniau bus daug baisiau, bet viskas praėjo puikiai.

Esu be galo dėkinga Editai už patikimus vaistus, konsultaciją ir palaikymą.

Skubiai reikia vaistu nestumo nutraukimui, gal kas turite editos kontaktus buciau labai dekinga

Pirkau vaistukus pas ponia Edita. Pritariu kad profesionale, su jos pagalba pasidariau greitai ir paprastai. Patikima, aciu poniai Editai

Sveiki, gal galite duoti jos kontaktus. Labai dekoju

Vienintelė patikima yra Edita kuri tikrai ne aferistė vaistus gavau po 3 dienu. Viską paaiškino ir padėjo kuo galėjo esu labai dėkinga Editai ji nuostabi !!! ;)

Sveiki! Prasau skubios pagalbos!!! Reikia vaistu nestumo nutraukimui, ar galetumete atsiusti Editos kontaktus?

be galo dekinga esu editai!aciu labai ...

Esu labai dekinga Editai uz profesionalia medicinine pagalba. vaistus atsiunte i Airija, gavau per savaite, viskas truko vos kelias valandas, ir dabar jauciuosi puikiai, lyg nieko ir nebuta. vaistai kokybiski, tikrai rekomenduoju puiki specialiste sekmes jai,

Rekomenduoju Edita. Vaistus gavau greiciau nei tikejaus. Suteikia visa reikiama informacija. Aciu Editai.

ar cia patikimu yra kas parduoda vaistus?

Sveikos. Noriu pakausti tu katros gere tas tabletes, ar neteko kreiptis pas daktaru? Esu uk noreciau gauti sias tabletes is patikimo zmogaus

Jei pirksite vaistus tai tik pas ponia Edita. Tikra specialiste, profesionaliai pakonsultavo, kaip saugiai pasidaryti, pas ja viena legalus vaistai kur naudoja UK. Nerizikuokit su visokiais aferistais, ant vieno ir as papuoliau, kol neparasiau Editai.

noreciau gauti editos tel nr? neatraso i email skubiai reikia

man irgi padejo edita. vaistai kokybiski, zmogus tikrai suprantantis, visais klausimais pakonsultavo. geresnio varianto nera.

Sveiki, norejau paklausti kiek kainuoja sitie medikamentinio aborto vaistai?

Skubiai reikia vaistu nestumo nutraukimui. Gal kas gali parasyt Editos kontaktus?

Pati pirkau is Editos. Vaistai kokybiski, viskas praejo sklandziai, patikima ir profesionali, rekomenduoju editamaz5@gmail.com

Turiu tableciu,nestumo nutraukimui is 7 tableciu.Kaina 170 euru.Rasyti giullietta7@gmail.com

ciuo metu esu danijoj skubei man reikia tu vaistu nestumo nutraukimui, rasykite man jolntele@GMAIL.COM

Apgavike. Nusiunciau pinigus vaistu negavau +37064872324 evelina prisistato

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
 • You may quote other posts using [quote] tags.
 • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai