To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gydytojas klausia paciento...

Gydytojas klausia paciento:
- Rūkote?
- Ne.
- Geriate?
- Ne.
- Tik nereikia taip kvailai šypsotis, aš vistiek ką nors surasiu!

  • Vartokite kuo įvairesnius ir skirtingų spalvų vaisius ir daržoves.  Geriausia juos valgyti šviežius, tačiau jei nėra galimybių, tinka ir virti, troškinti, šaldyti (tik ne sūdyti ar ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Krūties vėžys - dažniausia moterų onkologinė liga: ši liga sudaro trečdalį visų moterų piktybinių navikų.

Liaudies medicinos išmintis

Gamta - neišsenkantis maisto medžiagų, nergijos, informacijos apie mus supančią aplinką, o taip pat dvasinio įkvėpimo šaltinis.

Vystantis mokslui, technikai, didėjant migracijai, jaučiamas ir žmogaus atitolimas nuo gamtos. O jo organizmas turi nuolat pritaikyti prie žmogaus mitybos įpročių, gyvenimo būdo, taip pat klimato pasikeitimo. Jis turi pertvarkyti savo apykaitos reakcijas, o jei to nėra, dideja sergamumas.

Daugelio žmonių sveikatos būklę lemia ir pernelyg gausus vaistų vartojimas. Prie jų organizmas pripranta ir jų reikalauja vis daugiau.

Nuo žmogaus egzistavimo pradžios, gamtinės priemonės, pirmiausia augalai, buvo vartojami esant įvairiems negalavimams. Tūkstantmečių patirtis, išbandyta laiko, peržengė valstybių ribas, prisitaikė prie įvairių geografiniu bei klimato sąlygų, pasinaudojo tuo, ką turime, pirmiausia augalais bei tradicijomis. Nemažai receptų bei įvairių patarimų pasiekė mus iš Tibeto bei Senoves Rytų.

Šioje knygoje siūlome susipažinti su maža dalelia žmonijos patirties ir prisiminti mistines, nors dabar retai naudojamas priemones. Mes siūlome pabandyti įvairius būdus, sergant kuria nors liga, ar pajutis jos simtomus.Kiekvienas žmogus gali pasirinkti labiausiai jam patikusį būdą, kurie yra parengti liaudies patirtimi ir gali būti naudingi kiekvienam. Kiekviename skyriuje pateikiamas augalų sąrašas, kurie gali būti tik pagalbinė gydymosi priemonė sergant ūmiomis ligomis ar ligai įsisenėjus, arba kaip medikamento komponentas.

Nemažas dėmesys skiriamas kompleksiniams gydymo metodams bei organizmo grūdinimui, valymui bei mitybai.

Skyriuje "Grožis išgelbės pasaulį" atskleidžiamas mamų ir senelių grožio paslaptys, pateikiama daug kūno priežiūros priemonių. Jos ne tik paprastos, bet ir unikalios, nes jas galima pasigaminti namuose iš turimų produktų. Gal būt tuo susidomes ir gausia sintetinės kosmetikos industrija nusivylusios ar nuo jos nukentejusios moterys.

Evoliucijos eigoje žmogaus virškinimo sistema prisitaikė prie gausaus skaidulinio maisto perdirbimo. Apie 2/3 maisto turetų sudaryti augalai. Nors augalų pasaulis itin gausus, maisto vartojame tik keliasdešimt rūšių. Skyriuje "Vaistažolių virtuvė" pateikti receptai padės praplėsti Jūsų valgiaraštį.

Mes turime būti tikri, kad vartojame naudinga augalą, nes daugelis jų, panašūs išsvaizda, bet turi skirtingas sąvybes: vieni naudingi, kiti gali net pakenkti. Todėl skyriuje "Augalų charakteristika" trumpai aprašoma jų išvaizda, charakteristika, rinkimo bei laikymo sąlygos.

Taip pat reikia žinoti, kad vienas svarbiausių liaudies gydymo sąlygų yra fizinio, dvasinio ir psichinio žmogaus prado vienybė. Juk dar mūsų senoliai manė, kad net žmogaus mintys turi įtarkos jo sveikatai, todėl daugelio ligų priežasčių pirmiausiai reikia ieškoti savyje.

Tad ši knyga - ne tik įvairūs gydymo metodai, bet ir žinynas. TIkimes, kad Jums ji tikrai pravers.


Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai