To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Vyras įeina į gydytojo kabinetą...

Vyras įeina į gydytojo kabinetą. Jo rankos be perstojo dreba. Gydytojas klausia:
- Jūs daug geriate?
- Nelabai… Aš daugiau išlaistau.

  • Jeigu profilaktiškai vartojate vaistažolių arbatas, jomis nepiktnaudžiaukite ilgai. Gerkite kuo įvairesnes ir kuo trumpesnį laiką.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • 27 proc. moterų vėžį supranta kaip likimo rykštę. 21,3 proc. moterų mano, kad gimdos kaklelio vėžį lemia paveldimumas. 13,1 proc. kaip ligos priežastį, nurodo virusus.

Kur rasti turtuolį ir kaip už jo ištekėti?

Nori sėkmingai ištekėti? Liaukis apie tai svajoti, o pradėk veikti! Suprantama, oligarchų visoms neužteks, tačiau pinigingas vyras gali tekti ne vienai.

Reikėtų ieškoti tokių vyrų, kurie supranta, kad piniginėje turi gulėti pinigai, o ne etiketės nuo alaus butelių. Bet tas protingas, atkaklus ir žinantis savo vertę žada, kad jei ne rytoj, tai po kelių dienų tavo gyvenime prasidės dažnos kelionės į užsienį, naujos mašinos, gražūs vaikai ir namai.

Kur ieškoti tokio vyro?

Pirmiausiai reikėtų įsikalti sau į galvą, kad verti tavo dėmesio vyrai nevaikšto į pigias kavinukes ar prirūkytus alaus barus. Tavo svajonių vyras turėtų dalyvauti prabangių automobilių parodose arba dailės parodos atidaryme, taip pat elitiniuose vakarėliuose, brangiuose restoranuose ir sporto klubuose.

Tačiau niekada neik ten viena! Mat vienatvė atstumia. T.y. suveikia kvailas stereotipas: jei niekam nereikalinga, tai ir man... Todėl pasikviesk draugę. Bet stebėk, kad neatsidurtum jos šešėlyje.

Nori ištekėti?

Tik nesinervink. Įėjusi į salę, stabtelėk du tris žingsnius nuo įėjimo. Suteik visiems galimybę pastebėti tavo pasirodymą. Nes jei akimirksniu paskęsi tarp žmonių, tapsi jų dalele. O su „minia" turtingi vyrai neprasideda. Taip pat venk skubotų judesių ir stebėk savo žvilgsnį.

Būtinai išmok teisingai paduoti ranką pabučiavimui. Juk tu nori ištekėti už vyro, mėgstančio bučiuoti moterims rankas? Todėl ir išmok tai daryti. Būten pagal rankos judesį prieš šimtą metų buvo galima atskirti dvarininkus nuo prasčiokų.

Kur čia slypi paslaptis? Esmė ta, kad gražus ir elegantiškas rankos judesys turi prasidėti nuo peties. Ranka turi tarsi pakilti, akimirkai sustingti ir pranykti, o ne atkišti ją vyro, išsikvėpinusio „Hugo Boss", panosėn.

Ištekėti už turtuolio galima tik neskubant

Nepamirški: visi tavo judesiai turi būti neskuboti, lengvi, gracingi, bet užtikrinti. Kitaip tariant, išnešioti savyje. Todėl neužsilaikyk ilgai greta to, kas tave sudomino, nes tai išduos tavo ketinimus. Savigarbos ir orumo jausmas - būtinos „oligarcho" draugės savybės.

Тavo elgesys turi prabudinti tokiuose vyruose medžiotojo instinktą. Todėl išprovokuok nekaltą, bet aštrų ginčą su tave sudominusiu vyru. Gal net dėl ko nors susilažink. Leisk sau griežtai atsakyti į jo repliką.

Bet neperlenk lazdos. Kai bendravimas tik įsibėgės, pasakyk, kad tau laikas eiti. O jei jis nenorės tavęs paleisti, gali būti garantuota, kad pažintis įvyko sėkmingai. Gal net pasiūlys parvežti namo. Tuo pirmoji spektaklio dalis ir turėtų bagtis. O dabar pereiname prie antrosios.

Рokalbis akis į akį

Jei tau pavyko atkreipti į save geidžiamo vyro dėmesį, pažintį tikriausiai reikėtų pratęsti kuriame nors ištaigingame restorane. O čia didelės reikšmės turės tavo sugebėjimas palaikyti pokalbį.

Todėl antrą spektaklio dalį paversk monologu. Suprantama, jo monologu. Tik klausyk jo! Tuo pačiu žiūrėk jam į akis ypatingu, užburiančiu ir skvarbiu žvilgsniu.

Jei tu mokėsi klausyti, įdomiausios pašnekovės pasaulyje įvaizdis - garantuotas, net jei per visą vakarą ištarsi ne daugiau kaip dvidešimt žodžių. Visi, absoliučiai visi vyrai mėgsta pasakoti apie save! Todėl ir tu suteik jam tą galimybę! Ir negailėk pagyrų, jei vis dar nori už jo ištekėti, o ne vien skaniai pavakarieniauti. Žavėkis vyru, tačiau daryk tai nuoširdžiai. Vyrai tik iš išorės atrodo storaodžiai. O iš tikrųjų labai greitai pajaučia apgaulę ir apsimetinėjimą.

Ir dar vienas labai svarbus patarimas: seksas su turtuoliu galimas jau pirmą pažinties vakarą. Bet būtent „galimas" ir tik itin palankiai susiklosčius aplinkybėms, kad... Kadangi „kad" šiaip sau paprastai nebūna, todėl geriau atidėk tą reikalą bent kitam kartui.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Nesąmoningi patarimai. Joks vyras nenorės susidėt su į burną vandens prisisėmusia. Jiems reikia bendraujančių ir protingų.

Patarimai 10 balų. Merginos, vadovaukitės jais ir sėkmė garantuota.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai