To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Į psichiatro kabinetą įšliaužia žmogus...

Į psichiatro kabinetą įšliaužia žmogus.
- Na gi, kas dabar būsi? Krokodilas, driežas ar didelis smauglis? - teiraujasi supratingas psichiatras.
- Ne, daktare, aš tik labai bijau aukščio!- atsako ant grindų gulintis žmogus.

  • Vartokite kuo įvairesnius ir skirtingų spalvų vaisius ir daržoves.  Geriausia juos valgyti šviežius, tačiau jei nėra galimybių, tinka ir virti, troškinti, šaldyti (tik ne sūdyti ar ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Alkoholio vartojimas nėštumo metu yra dažniausia apsigimimų, vystymosi, augimo ir elgesio sutrikimų priežastis. Šis sindromas sukelia vaikui sunkių, nesugrąžinamų pakenkimų.

10 gudrybių, kaip nepriaugti svorio po dietos

Pajutote, kad vėl pradedate priaugti svorio po ilgalaikės dietos? Nepavyksta išlaikyti atsikratyto svorio? Gal pradėjote daugiau valgyti, bet ne dėl to, kad būtumėte praalkusios, o norėdamos pasivyti tai, kokio malonumo buvote atsisakiusios ir bijote naujų dietos išbandymų. Iš tikrųjų užtektų tik pakeisti kai kuriuos mitybos įpročius. Šios rekomendacijos turėtų padėti jums išsaugoti norimą svorį visą laiką.

1. Valgykite tik tada, kai jaučiatės išalkusios. Jei negalite atsispirti pagundai vien dėl skaniai atrodančio patiekalo, pamėginkite apgauti savo apetitą, išgėrusios stiklinę natūralių sulčių.

2. Nesvarbu, kaip ir su kuo valgote - vienumoje ar kartu su šeima, draugais, tačiau geriau, kad tuo metu nebūtų jokių pašalinių dirgiklių: įjungto televizoriaus, radijo, atidėkite į šalį laikraštį ar žurnalą, nes įsijautusios į įdomią informaciją, pamiršite sotumo jausmą ir nė nepajusite kaip persivalgysite.

3. Venkite užkandžiauti einant ar stovint. Dietologų tvirtinimu, tokiu būdu taip pat daugiau suvalgoma.

4. Pasistenkite estetiškai serviruoti savo stalą, net jei valgysite ir vienos. Gražiai padengtas stalas ir indai „neleis" prisikimšti.

5. Norint lengviau pakeisti savo valgymo įpročius, pamėginkite pirmiausiai pakeisti aplinką. Pavyzdžiui, pusryčiaukite ar pietaukite ne virtuvėje, o svetainėje.

6. Vertėtų bent kažkiek pakeisti virtuvės interjerą.

7. Valgydamos galvokite vien apie patiekalo skonį ir mėgaukitės juo, neskubėdamos ir stropiai sukramtydamos kiekvieną kąsnelį. Taip pat daugiau dėmesio skirkite patiekalo kokybei, o ne kiekybei. Remiantis Rytų filosofija, sotumo jausmą suteikia ne pats patiekalas, o žmogų lydinčios emocijos.

8. Jei susijaudinote ar patyrėte stresą ir atsirado stiprus alkio jausmas, pasistenkite prie maisto net neprisiliesti. Geriau išgerkite 1 litrą vandens ir palaukite, kol nusiraminsite. Antraip, sušveisite dviejų dienų porciją.

9. Kai valgysite, galvokite apie ką nors malonaus. Pavyzdžiui, kad taip maitindamosios, po kiek laiko būsite dailios ir vaikščiosite tarsi pakylėtos nuo žemės.

10. Svarbiausia - labai gerai sukramtyti maistą. Tada virškinamasis traktas gerai pasiruošia maisto priėmimui ir pagerina jo apykaitą. Tačiau reikėtų nepamiršti ir dar vieno labai svarbaus momento: valgyti iš lėto ir sugebėti laiku sustoti.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai