To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Kuo skundžiatės, sinjore...

- Kuo skundžiatės, sinjore?
- Daktare, o jūs pats nematote?
- Jeigu norite, aš galiu pakviesti veterinarą. Jis moka nustatyti diagnozę neuždavęs klausimų.

  • Nėštumo metu valgykite kepenis. Tačiau tai turi būti galvijo kepenys, pirktos iš patikimo ūkininko.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Vieno kiaušinio trynyje yra pusė cholesterolio dienos normos.

8 požymiai, kaip atskirti meilę nuo iliuzijos

Mylimas žmogus atrodo vienintelis ir nepakartojamas. Taip pat galvojate, kad jūsų meilė - abipusė. Tačiau norint atskirti tikrą jausmą nuo iliuzijos, bent kurį laiką pasistenkite įsigilinti į savo pojūčius ir blaiviai įvertinkite protu savo išrinktąjį: jo elgesį ir poelgius.

Tik tada galėsite išvengti nesupratimo santykiuose bei nesuteiksite skausmo nei sau, nei savo mylimam vyrui. Taigi, norint išvengti klaidų, pasistenkite atskirti meilę nuo iliuzijos, tikrus jausmus nuo įsimylėjimo pinklių.

1. Interesų bendrumas

Jis domisi tuo pačiu, kuo ir jūs. Tikėtina, jus jungia kažkoks bendras reikalas. Tačiau svarbu žinoti, kad šeiminiame gyvenime užsiimsite ne tik jums abiems mėgstama veikla, bet jūsų pečius taip pat užguls ir kasdieninės buities rūpesčiai, vaikų auklėjimas.

2. Abipusė vaidyba

Jūs - graži pora ir tinkate vienas kitam. Visi draugai jums tai ne kartą sakė. Ir patys tuo patikėję, taip įsijautėte į šį vaidmenį, kad nieko „nebematote" ir „nebegirdite", kas iš tikrųjų vyksta tarp jųdviejų. Ir tik su tuoktuvių išvakarėse rimtai susimąstėte, o ar teisingai elgiatės...

3. Gailestis

Jūs jo pagailėjote ir todėl ėmėte su juo draugauti. Ir bijote jį palikti, nes neduok Dieve, ką nors gali sau pasidaryti. Todėl taip ir išeina netikusi dviejų žmonių sąjunga, nes netrukus paaiškėja, kad tarp jųdviejų nieko bendro nėra.

4. Iš išskaičiavimo

Jums jokio skirtumo, kas jis per žmogus, ką jis apie jus galvoja. Ar bent susimąstėte, o ką jūs jam jaučiate? Svarbiausia, jis turi butą ir gerai uždirba. Taip pat galvojate, kad ilgainiui kaip nors susigyvensite. Gaila, bet dažniausiai taip neatsitinka ir žmogus pradeda suprasti, kad vaikantis gražaus gyvenimo, jis tik nuskriaudė save ir savo likimą, kadangi su nemylimu žmogumi labai sunku gyventi kartu.

5. Padorumas

Po pirmo artumo kai kurie vaikinai ima ir pasiūlo merginai tekėti už jo. O jos, savo ruožtu, emocijų ir jausmų pagautos, sutinka. Tačiau tokie santykiai ilgai neišsilaiko. Tokia pora pasuka skirtingais keliais net nesulaukusios vedybų dienos.

6. Intymumas

Kai kurie vyrai gali pasiūlyti savo ranką ir širdį vien dėl to, kad jiems patinka seksas su ta ar kita mergina. Jie pasirengę įveikti visas kliūtis, į daug ką žiūrėti pro pirštus, kad tik užsitikrintų pastovius intymius santykius. Tačiau po kiek laiko bendro gyvenimo, abu sutuoktiniai ima suprasti, kad jie padarė didelę klaidą, nusprendę sujungti savo likimus.

7. Nepilnavertiškumo pojūtis

Gana dažnai merginos jaučiasi pilkomis pelytėmis, nieko vertomis ir niekam nereikalingomis, ypač išgyvenusios nelaimingą meilę. O štai jis, tikras vyras, apgaubia rūpesčiu, negaili dėmesio, stebina savo aistringumu ir po kiek laiko pasiperša. Ir jūs, žinoma, sutinkate. Tačiau netrukus po vedybų imate save klausti: „o ką aš jame atradau?"

8. Realizuota savimeilė

Jis įpratęs prie didelio moterų dėmesio, nes nei viena jam neatsakė nei dėmesiu, nei glamonėmis. O čia jūs - graži ir nepakartojama, visiškai nekreipiate į jį dėmesį. Suprantama, vaikinas tai priima kaip iššūkį ir imsis ryžtingų žingsnių, norėdamas suartėti su jumis. Nors pradžioje tik pasijuoksite iš to. Tačiau po kiek laiko viskas apsivers aukštyn kojomis ir jūs galų gale atsakysite tuo pačiu. Tačiau gyvenimas kartu neatneš jums džiaugsmo, kadangi paaiškės, kad judu - visiškai svetimi žmonės.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai