To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gydytojas išrašė vienai labai apkūniai pacientei...

Gydytojas išrašė vienai labai apkūniai pacientei šimtą mažų piliulių.
- Po kiek šitų tablečių aš privalau gerti kasdien?
- Nė vienos, - atsakė gydytojas. - Paberkite jas ant grindų triskart į dieną ir surinkite po vieną į buteliuką, padės geriau.

  • Naujagimį bent iki 6 - 12 mėnesių maitinkite krūtimi. Taip jis gaus reikalingiausias medžiagas vystymuisi bei augs sveikas ir protingas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Alkoholio vartojimo sumažėjimas 10 proc. sumažina vyrų mirtingumą nuo su alkoholiu siejamų priežasčių apie 20 proc. ir 5 proc. sumažina mirtinų nelaimingų atsitikimų, žmogžudysčių ...

14 būdų, kaip vyrams pradėti gyvenimą iš naujo

Šventės - puikus metas pradėti gyvenimą iš naujo. Specialistai pataria nebūti mažais vaikais ir nelaukti rytojaus, o skubiai imtis veiksmų ir susikurti geresnį gyvenimą.

1. Padarykite tai, ko jums seniai norėjosi. Nedvejokite ir negalvokite apie neigiamas pasekmes. Būkite spontaniškas - imkite ir padarykite, tai apie ką seniai svajojote.

2. Pakeiskite darbą . Tiesa, tik tuo atveju, jei šis jums nepatinka. Tačiau norint pakeisti darbą, pirmiausiai reikia iš jo išeiti. Ir gerai, kad šiuo momentu jums niekas nieko nesiūlo. Tai reiškia, kad esate laisvi. O gal tuo metu, kol niekas nieko nesiūlo, jums į galvą šaus iš kojų verčianti idėja. Juk dažniausiai nuo to viskas ir prasideda.

3. Neturite vaikų? Turėkite. Auginti vaiką yra daug smagiau nei statyti namą ar prižiūrėti pasodintą medį.

4. Paskambinkite tėvams. Ir visai nesvarbu, kad nenutiko nieko svarbaus, tiesiog pasiteiraukite, kaip mama ar tėtis gyvena, pasakykite, kad juos mylite.

5. Nusipirkite abonementinį bilietą į sporto klubą. Svarbiausia - į populiarų ir iš karto pusmečiui. Ne, geriau metams. Ir tada tikriausiai iš tikrųjų prisiversite atsikelti 6 val. ryte ir bėgioti. Tik ne artimiausiomis gatvėmis, o ant bėgimo takelio tame pačiame sporto klube. Žmogaus valia - didžiulė varomoji progreso jėga.

6. Viską meskite ir... Juk norėtųsi, prisipažinkite! Nors vieną kartą gyvenime, bet norėtųsi viską mesti ir bėgti, kur akys veda. Ir nereikia varžytis, nes visi vyrai apie tai svajoja. Kartais taip pabosta kasdienybė: namai, darbas, žmona, skolos, meilužė, darbas, mokesčiai, meilužė, žmona... Tada taip norisi viską mesti... Juk būtent tokios mintys neduoda jums ramybės pastaruoju metu? Tai viską meskite ir važiuokite. Savaitei. Svarbiausia viską daryti negalvojant ir tuojau pat. Taip, taip, tuojau pat atsistokite, važiuokite į stotį, nusipirkite bilietą į traukinį ar lėktuvą, įsėskite ir važiuokite kur tik norite. Bet geriau ten, kur jūsų niekas nepažįsta ir nežino. O jei vis dėlto nepavyks to padaryti, bent pasvajokite. Juk vis dėlto Naujieji metai ne už kalnų.

7. Atlikite visapusišką medicininę apžiūrą. Kuo greičiau pasitikrinkite savo sveikatą ir po to gyvenimas įgaus naują prasmę. Pradėsite kvėpuoti, matyti ir girdėti naujai. Todėl neatidėliokite vizito pas gydytoją.

8. Įsigykite šunį. Ryte jums dažniausiai norisi miego ir dažnai negirdite, kai skamba žadintuvas? Jūs mažai būnate gryname ore? Vakarais jūs neturite kur skubėti? Ir net nelabai patinka visai neseniai suremontuoto kambario dizainas? Nesisielokite. Įsigykite šunį ir visos šios bei kitos problemos išnyks savaime.

9. Išmokite slidinėti kalnų slidėmis. Jau slidinėjote? Tada su riedučiais. Taip pat pamėginote, bet nepatiko? Тada išmokite plaukti su akvalangu, daryti figūrėles iš popieriaus, žaisti naują žaidimą arba dainuoti chore. Nesvarbu ką ir kur, svarbu, kad tai būtų nauja.

10. Pakeiskite penkis blogus įpročius gerais. Ne, daugiau tikrai nereikia. Visiškai pakaks ir penkių. Antraip, sunku bus kontroliuoti juos. Tačiau pirmiausiai apsispręskite, kokių naudingų įpročių jūs norėtumėte turėti. Nusibrėžkite sau tikslą, tačiau neperlenkite lazdos. T.y. nereikėtų pažadėti sau, kad kiekvieną rytą pradėsite nuo mankštos, nepamiršite uošvės vardynų ir visą laiką grįšite laiku namo. Nors ir patys žinote, kad tai padaryti bus labai sunku.
Todėl reikėtų išsirinkti tai, kas ne taip sudėtinga, užtat naudinga. Pavyzdžiui, nulipkite į pirmą aukštą, o ne važiuokite liftu. Tai ypač naudinga stuburui. Be to, kiekvieną rytą išgerkite stiklinę vandens. Tai naudinga medžiagų apykaitai. Užsirašykite visų telefonų numerius tik į telefonų knygą, o ne ant po ranka pasitaikančių popierių. Tai - naudinga nervams. Paskui pagalvokite, kaip laikotės naujų ir gerų įpročių. Geriau, jei tai darysite kiekvieną dieną. Kai penki nauji įpročiai taps kasdienybe, pasirinkite dar penkis. Kaip sakoma, tobulumui ribų nėra.

11. Išmeskite senas šlepetes. Ir nuspirkite naujas. Taip, nors ir labai bus sunku su jomis išsiskirti. Bet kiek prisikaupia nereikalingų daiktų namuose, o paskui, žiūrėk, gali ir pačiam nebelikti vietos. Neveltui japonai laikosi tradicijos prieš pat Naujuosius metus išmesti per langą visus senus ir nereikalingus daiktus. Tos pačios nuomonės ir psichologai: atsikračius senų daiktų, pats geriausias būdas pakeisti ir savo gyvenimą. Kas ten pas jus spintos viršuje? Neprisimenate? Išmeskite. O kas ten po lova? Taip pat išmeskite. Ir nepamirškite nusipirkti naujas šlepetes.

12. Nusipirkite sau žaisliuką. Ne tą, kurio jums norėjosi vaikystėje, tačiau negavote. Bet skirtą suaugusiems vyrams. Pavyzdžiui, medžioklinį šautuvą ar meškerę. Štai ir bus jums ką veikti nuo ryto iki vakaro. Be to, patirsite gydomąjį efektą, nes pasijausite tikrais medžiotojais, sugebantys pagauti ne tik žvėrį, bet ir moterį. Tuo pačiu atsikratysite ir paslėpto nepasitikėjimo savimi komplekso. Na, o kai žaisliukai nusibos, galėsite kam nors juos padovanoti.

13. Iškrėskite kokią nors kvailystę. Galite, pavyzdžiui, nusipirkti didelę puokštę gėlių ir dalinti po vieną žiedelį kiekvienai pro šalį praeinančiai merginai. Tik reikėtų iš anksto būti pasiruošusiems, kad ne visos tai supras. Arba paskambinti prie durų ir pabėgti. Arba prekiauti pyragėliais su mėsa gatvėje. Žodžiu, leiskite sau pasijusti lengvabūdiškais ir nepamirškite, kad dar visas gyvenimas prieš akis. Ir kad iš jo reikia kuo daugiau pasisemti.

14. Mokykitės kinų kalbos. Arba bent anglų. Juk gyvenimas - kupinas netikėtumų ir staigmenų. Kas žino, kur Naujais metais nupūs vėjas. Iš pradžių užsienio kalba, paskui nauji pažįstami, naujas darbas, nauja mašina, nauji pomėgiai. Žodžiu, Naujais metais pradėkite naują gyvenimą!

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai