To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gulint naktį vienas vidinis balsas kuždėjo...

Gulint naktį vienas vidinis balsas kuždėjo:
- Nieko baisaus, juk tu ne pirmas daktaras, kuris guli su savo paciente.
O antras kuždėjo:
- Juk tu veterinaras.

  • Nevalgykite daugiau negu 3g druskos per dieną, nes didelis natrio kiekis kraujyje gali būti viena iš hipertenzijos priežasčių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Moterims su sumažėjusiu skydliaukės aktyvumu yra nustatyta didesnė mirties ir širdies ligų rizika. Mokslininkai nustatė, kad sumažėjus skydliaukės aktyvumui, padidėja arterinis kraujo ...

Kas yra protas?

Žmogaus kūno smegenimis nuolatos bėga elektros impulsai. Pagal juos galima nustatyti sudėtingas ligas, nes kiekvienas krūvis turi savo tikslią judėjimo trajektoriją. Tai pasako, kad mes esame ne tik fiziniai, bet ir energetiniai kūnai. Kiekviena ląstelė neša savo informaciją, kuri ateina energetinio impulso dėka. Ji fiksuoja smegenyse energetinius apie kūno būseną.

Gebėjimas surinkti informaciją ir ją apdoroti - vadinama intelektu. Sukauptos žinios tobulina žmogaus kūno smegenis. Skatinant smegenų veiklą didėja jų energetinis pagrindas. Vadinasi, mes augame protu tada, kai informaciją apdoroja smegenys, o jų darbo metu didėja energetinis krūvis. Jo dėka atidaroma smegenų dalis, kuri buvo tuščia. Taigi, augame ne tik fiziškai, bet ir protiškai.

Turime galimybę protauti, galvoti, priimti sprendimus. Visa tai atlieka smegenys. Tačiau kas jos yra medicininiu požiūriu? Kas gali pasakyti kada gimsta mintis, kodėl ji būna tokia, o ne kitokia. Sakysite, kad tai protas. O kas yra protas? Tai sukaupta informacija. Tačiau kodėl gimsta tiek daug įdomių dalykų, kurių niekada nėra užfiksavusios smegenys. Yra žinomas ne vienas atvejis, kai atradimai išvysdavo pasaulį labai netikėtai.

Mintis - mūsų pačių sukurtas vaizdinys, kuris gali gimti tiek jau turimos informacijos dėka, tiek atėjęs iš pasąmonės. Ji formuojasi energetiniu pagrindu, valdoma jausmu ir sąmone. Todėl galima sakyti ,kad mintys gimsta pasąmonėje, bet baigia formuotis sąmonės lygmenyje. Mintis - tai tam tikrų elektromagnetinių dalelių derinys. Jos retai kada užsifiksuoja ilgam smegenyse; tam tiesiog nėra galimybių . Tačiau informacija išlieka žmogaus energetiniame kūne, kurį vadiname Siela. Siela - tai mūsų energetinis protas, esantis fiziniame kūne arba kosminėje plotmėje. Tai priklauso nuo tuometinės augimo pakopos. Šis protas nėra tik minčių derinys. Jo energetinės dalelės sukuria formą vadinamą kūną.

Visa kosmoso informacija yra plotmėse. Plotmės pagrindą sudaro magnetinės kilmės laukas, kurio elementų struktūra yra tampri ir nesiskaido. Tokiame pagrinde fiksuojasi įvairios energetinės grupės su atskiromis savo sandaromis bei impulsais. Tose grupėse atsispindi visi informaciniai ištekliai. Tokie duomenys kaupiami juostose. Kad tuo pasinaudoti, reikalingas atitinkamas energetinės grupės dažnis. Sąmonė tobulėja, todėl atsiranda galimybė priimti vis daugiau šios kilmės informacijos. Sąmonė - tai sukauptos žinios ir gyvenimo patirtis. Mintys iš pasąmonės ateina labai netikėtai, staiga, todėl, kad pasąmonė apdoroja duomenis iš kosminės plotmės ir siunčia ją į sąmonę.

Atitinkami kosminiai duomenys turi energetinius krūvius, kurie yra įvairių spalvų. Neigiamos kilmės informacija skleidžia tamsią spalvą. Ji perteikiama ne tik mintimis ar spalva, bet ir jausmais. Tai priklauso nuo to, kaip ji buvo įrašyta į magnetinį pagrindą .Pačios smegenys negali „jausti" duomenų. Tai padaryti padeda energetinis kūnas ir protas - Dvasia ar Siela.

Siela - tai energetinis protas, susiformavęs kosmoso plotmėje, įsiliejęs į sąmonės lygmenį ir valdantis fizinį kūną mintimi, jausmu bei poelgiu. Tai mūsų protas, kuris, susijungęs su kūno intelektu, sukuria asmenybę. Žmogaus kūnas be sielos tampa menkaverčiu, kaip ir siela be kūno smegenų nustoja augti energetiškai. Žmogus auga kaip asmenybė, keldamas savo intelekto koeficientą. Siela auga didėdama energetiniais elementais, iš kurių kiekviename kaupiama informacija. Šitas elementas nėra žemiškos kilmės. Energija pavadinta tik todėl, kad ji turi judėjimo trajektoriją. Ji judėdama sukaupia apie save vis daugiau tos pačios kilmės energetinių elementų. Kiekis priklauso ne nuo sukurto judėjimo lauko, bet nuo elektromagnetinių dalelių, atsiradusių specialių impulsų dėka. Kosmoso protas auga lėtai. Augimo etapuose jam reikia vis kitokių energetinių impulsų, kurie kuria elektromagnetines daleles. Todėl mūsų Sielos tobulėja įgydamos fizinį kūną. Jos stiprumas priklauso nuo energetinės prigimties ir, žinoma, nuo jos persiformavimo etapų. Pagal Sielos šifrą galima nusakyti jos kilmę bei tobulėjimo etapus. Jį sudaro energetinis kodas. Kiekvienas kūnas turi tik savo kodą. Būnant stipriu energetiniu kūnu, kodus galima "atidaryti".

Sielos stiprumas leidžia numatyti įvykius, nes tai ir yra informacija iš energetinės kosminės plotmės.

Kosmose esanti energija spindi nepaprastai gražiomis spalvomis. Jų nerasite mūsų aplinkoje. Kiekviena jų turi savo reikšmę, nes joje slepiasi jėga ir informacija. Pati švelniausia baltoji spalva. Ji tiesiog yra šviesa. Joje nėra neigiamo krūvio. Teigiamas energetinis laukas veikia mūsų protus palaimos efektu . Visatoje esančios plotmės spindi įvairiomis spalvomis ir jų atspalviais. Neturėdamos ribos, jos tiesiog persilieja viena su kita. Kiekviena spalva nusako plotmės paskirtį, jos funkciją ir t. t.

Sielos taip pat turi tik savo spalvą. Tobuliausia Visatos Siela spindi ryškia šviesa ir yra vadinama AUKŠČIAUSIU PROTU. Ji nuolatos persiformuoja, taip sukurdama naujo proto pradžią. Eilinė Siela to padaryti negali. Į Aukščiausiąją Sielą liejasi stipriausios protų dalelės, kurios persiformuodamos virsta mikroelementu, kurio nėra Visatos magnetiniame lauke. Tokios galimybės neturi jokia kita kosmose esanti jėga.

Kaip auga mūsų protas - Siela?

Mūsų Sielos turi branduolį, kurį supa magnetinis laukas. Jo struktūra leidžia priimti informaciją, patenkančią į jo vidų. Apie branduolį nuolatos sukasi nauji duomenys. Jie ateina informaciniais žiedais . Žiedo dėka formuojasi naujas branduolys, primenantis kūno ląstelę, o apie jį-magnetinis informacinis bankas, kuris kaupia visus duomenis. Vėliau toks branduoliukas, perteikdamas informaciją, persiformuoja į proto pagrindą, kuriame ir užsifiksuoja. Visa tai vainikuoja žiedas. Jis neleidžia išsitrinti informacijai, kuri lieka proto branduolio apvalkale. Kiekvienas žiedas parodo Sielos brendimo etapus, jos persiformavimus, kol pagaliau ji pereina į Aukščiausią tobulėjimo etapą ir įvaldo tik tam tikros struktūros elementus.
Sielos persiformavimai vyksta labai tolygiai. Paprastai tai būna ciklai. Tam tikru ciklo metu atitinkami krūviai tampa kitokiais. Sakykime, išspindėjusi gelsva spalva tampa žalsva. Kad vyktų šis procesas - reikalinga ypatinga aplinka. Ją sukuria kosminė plotmė ir fizinis kūnas.

Žmogaus kūno energetika labai sudėtinga. Ji pasako apie visus audinių sutrikimus. Kiekviena ląstelė turi savo krūvį, jo nukrypimas parodo audinyje esamus ir būsimus pakitimus.

Dvasinės kilmės ligos yra sudėtingesnės už fizines, nes jas sunkiau „pamatyti". Sielos yra veikiamos žmogaus kūno psichikos. Traumuojama kūno psichika traumuos Sielą. Ji užsidarys savame gaubte. Tada kūnas pasijus vienišas. Atsiras noras pasitraukti iš gyvenimo, nes to norės Siela. Jinai ruošis palikti kūną, bet sugrįžti į savo energetinę plotmę nepajėgs. Sielai šis kelias pranašauja ramybę, bet ji apgaulinga. Niekada nesirinkite savižudybės kelio, nes tai didelė ne tik kūno, bet ir Sielos klaida.

Su savo kūnu Siela kalba jausmais. Mes dažnai jaučiame , bet negalime paaiškinti - kas tai yra. Įspėjamas kūnas nepriima informacijos, nes tam prieštarauja sąmonė. Kosminis informacinis laukas praneša mums apie pasikeitimus įvairiais ženklais. Vieni iš jų yra sapnai. Bet sapnai turi ir sąmonės interpretacijų, todėl negalima tikėti jais tiesiogiai. Sapnus reikia išsiaiškinti. Ateinantys impulsai iš energetinių plotmių veikia mūsų nervų sistemą, smegenyse vyksta vaizdinių formavimasis. Pranašiškas sapnas gimsta tik ramioje būsenoje. Visa kita gali būti tik emocijų sukurtas vaizdas.

Baigdama noriu pasakyti, kad Protas - Sielos ir kūno derinys. Protas - tai mes. Saugokime jį, nes, turėdami protą galime vadintis ŽMOGUMI. Nenaudokime nieko, kas „atima" protą, o kūną paverčia tik jo paties šešėliu. Taip sunaikinsime ne tik ŽMOGŲ, bet ir Sielą jame.

 

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai