To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Jaunasis sako nuotakai...

Jaunasis sako nuotakai:
- Jeigu tu netekėsi už manęs, aš nusižudysiu.
- Tikrai?
- Žinoma, aš visada taip darau.

  • Naudokite dezodorantą vietoj antiperspiranto, nes pastarieji gali įtakoti krūties vėžio atsiradimą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Jaunesni nei 35 metų amžiaus asmenys, kurie patyrė širdies smūgį, bet toliau rūko, turi tris kartus didesnę riziką sirgti širdies ligomis nei tie, kurie neberūko.

Riba, už kurios galite likti amžiams

Blogį, pyktį, skausmą, neapykantą, pavydą, puikybę ir dar daug žmogiškų savybių turi juodasis pasaulis. Jis pilnas neigiamų pojūčių ir jausmų, nes iš tokio energetinio lauko sudarytas. Kai mes jaučiamės blogai savo viduje, tai negalime matyti saulės šviesos, girdėti paukščių čiulbesio, negalime jausti ramybės ir meilės. Tada mūsų viduje „juoda". Vadinasi, kad būtų „juoda", nereikia nakties tamsos, užtenka jaustis nelaimingam ir gali pajusti juodojo pasaulio skonį. Kuo mums „juodžiau" viduje, tuo labiau didėja ir plečiasi blogio pasaulis.

Mūsų gyvenime šalia vienas kito yra du pasauliai: gėrio ir blogio, kurie kosmose vadinami baltuoju ir juoduoju pasauliais. Blogis ir gėris, tai kaip diena ir naktis, nuolatos yra greta. Žemiškajame gyvenime mus gąsdina blogis, bet mes stengiamės grįžti į gėrį, nes nuolatinė įtampa išvargina mūsų vidų - sielą. Turimas kūnas apsaugo sielą, bet dažnai tampa ir jos priešu. Kūniškų malonumų nuolatos trokštantis žmogus palaipsniui pražudo savo sielą. Žinoma, ji egzistuoja tokio žmogaus kūne, bet tikrai jos tolimesnis tobulėjimas bus tamsos pasauliuose. Nei viena žmogaus kūne esanti siela nėra užgimusi tamsos pasaulyje, bet ten patenka „praėjusi" kai kuriuos tobulėjimus žemėje. Mums visiems nuolatos reikia kovoti su savo kūno jausmais, kurie tikrai būna įvairūs. Tačiau sąmoningai besirenkančius tamsos kelią galiu tik įspėti - kuo jie rizikuoja.

Tamsos pasaulis padovanos jums jausmus, kurie žemėje vadinami „blogais". Neteksite galimybės persiformuoti į aukštesnį baltos jėgos lygmenį, prarasdami jos palaimą. Tai nenusakomi gėrio jausmai, kurių žemėje ieškoma įvairiais būdais ir tikrai tokių nerandama.

Tik silpnas žmogus renkasi pyktį, nes nesugebėjo patirti meilės... Brandaus amžiaus žmogaus sąmonė tampa stabili. Ji jau žino, ko nori iš gyvenimo ir kokį kelią renkasi toliau. Jiems mano žodžiai jau neturės jokio poveikio. Noriu apsaugoti jauną žmogų nuo galimų patyrimų. Neperženkite ribos, už kurios jūs neteksite galimybės rinktis. Tik gėris suteikia laisvę, blogis - niekada. Jeigu susidomėjote antgamtiniais reiškiniais ar parapsichologiniais mokslais, būkite tikri, kad tai ta jėga, kurios jums reikia. Neskubėkite pasitikėti bet kuo, visada patikrinkite savo „vidumi", ar tai tikrai tos tiesos, kurių ieškojote. Kosmoso juodoji jėga yra negailestinga jokiai sielai. Jos tikslas - kuo daugiau tokių sielų sunaikinti, kad galėtų išplėsti savo „valdas" Visatoje.

Gamtoje išgyvena stipriausi jaunikliai. Visatoje sielos primena tokius jauniklius. Būkite budrūs, nes klaida gali kainuoti sielos egzistavimo ir tobulėjimo pabaigą. Prisiminkite, ko mokė mūsų senoliai. Prarasdami senąjį tikėjimą, turime turėti naują. Žmogus, praradęs tikėjimą, praranda save. Tikėti - tai dar nereiškia būti religingam. Religijos mokė ir moko žmogų gėrio, bet daugelis tai pamiršo. Dabartinis apsilankymas bažnyčioje tapo daugiau mada nei poreikiu. Tačiau geras žmogus nebūtinai religingas. Bet kiekvienas toks geras žmogus turi ir turėjo tikėjimą. Gal būt, tai buvo tikėjimas kitu žmogumi, idėja, svajone ar tiesiog likimu, tačiau tai buvo ir yra tikėjimas. Tikėjimas savimi ir savo stiprybe taip pat yra naudingas kiekvienam. Jei skęsdamas netikėsi, kad išplauksi, tai tikrai nuskęsi. Bet kurioje gyvenimo situacijoje patikėkite savimi, išgirskite savo „vidų", nes jis tikrai jums sako tiesą. Neieškokite laimės ten ,kur jos nėra. Nesistenkite turėti to, kas gali tapti našta. Dabar daug žmonių stengiasi tobulėti „energetiškai". Energetinis biolauko išdidinimas gali turėti didelių pasekmių sąmonei. Ar esate tikri, kad pasirengę pasikeisti savo sąmone? Ar žinote, kad šis pasirinktas kelias gali atverti psichiatrinės ligoninės duris?

Kosmoso Aukščiausias Protas atsirenka tuos, kuriems lemta eiti Visatos energijos įsisavinimo ir pažinimo keliu. To nežino pats žmogus, tačiau laikas jį pats pasikviečia. Nesistenkite aplenkti laiko, nes jis gali būti jums neparankus...

 

www.sveikas.org

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai