To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Beldimas į gydytojo kabineto duris...

Beldimas į gydytojo kabineto duris. Gydytojas:
- Įeikite.
Durys tyliai prasiveria ir tarpduryje pasirodo skeletas.
Gydytojas:
- Visada šitaip, tempia iki paskutinio ir tik tada ateina, o aš turiu gydyti.

  • Maitinant kūdikį krūtimi, nuo 6 mėn. pradėkite primaitinti virtomis daržovėmis, košytėmis, o nuo 8 mėn. duokite virtos pertrintos mėsos. Mėsa padės išvengti mažakraujystės.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Alkoholis turi tiesioginį ryšį su krūties vėžio rizika. Kasdien gausiau išgeriančioms moterims rizika padidėja 1,5 karto.

Žmogaus sąmonė - informacijos "bankas"

Tik gimęs žmogus patenka į naują aplinką. Palaipsniui ji tampa artima, bet naujovės ne visiems patinka. Pastebėjote, kad kūdikiai saugūs jaučiasi tik „ištirtoje" aplinkoje. Mus baugina tai kas svetima. Jaučiamės gerai ne visur ir ne visada. Žmogaus sąmonė fiksuoja viską, kas supa mus: informaciją įgytą bendraujant su kitais asmenimis, skaitant, mokantis, tyrinėjant. Sąmonei reikia priskirti ir atmintį. Netikėti gyvenimo sukrėtimai, ligos ar senatvė gali paveikti ir mūsų sąmonę. Pastebėjote, kad po smegenų sukrėtimo ne visi asmenys prisimena savo praeitį. Tie žmonės teigia, kad gyvena visai kitą gyvenimą. Taigi sąmonę aš vadinsiu -PROTU. Yra sakoma: „kol protauju, tol gyvenu". O kur yra protas?

Prisiminkime, kad turime smegenis. Kaip jos atrodo turbūt esate matę paveikslėlyje. Smegenys nustojusios funkcionuoti tampa tik mėsos gabalu. Bet kol jos „dirba" esame mes ir mūsų PROTAS. Vadinasi asmenybė randasi smegenyse. Stebint smegenų energetiką, matomas nuolatinis srovės judėjimas. Smegenų kintanti srovė parodo fizinio kūno stovį. Ir vis dėlto labai įdomu kaip tas protas „sėdi" smegenyse?

Visa informacija aplinkoje yra sukaupta energijos pavidalu. Ji surenkama, apdorojama (apmastymai) ir kaupiama smegenų magnetiniame lauke, kuriame visi duomenys išlieka lyg foto juostelėje. Magnetinį smegenų pagrindą sudaro nuolatos tekanti srovė. Jos sutrikimai garantuoja sąmonės sutrikimus. Būtent avarijos metu nutrūkęs tolygus srovės tekėjimas sutrikdo atmintį arba sutrinkusi energetika po sunkios ligos, garantuoja psichikos problemas. Vadinasi mūsų protas yra duomenų bazė kuria mes naudojamės ir papildome visą gyvenimą.

Smegenų energetika yra labai sudėtinga. Viršutinė jų dalis išspindi tik lengvai žalsvos spalvos, kurią sukuria skystoji dalis. Tarsi iš po skraistės atsiveria mažieji energetiniai kanalai, kurie įvairiomis spalvomis išvagoja visą galvos paviršių. Už jų galima matyti ypatingo energetinio lauko kontaktinius kanalus, kuriais ateina išorinė arba kosminė informacija. Išorinis kanalas pas mus visus yra labai aktyvus savo energetika, todėl jį lengva pastebėti. Tačiau kosminis kanalas dažniausiai yra tik žiedo formos ir slepiasi giliai smegenų viduje. Ir tik suaktyvintas gali įsilieti į kosminę energetinę plotmę, kurioje sutelkta mums neprieinama informacija. Jeigu žmogus sugeba valdyti tokį kanalą, tai jis gali gauti labai daug naudos, tačiau ne visiems ir ne visada tai pasiseka. Yra buvę atvejų, kai smalsumo vejami pradedame aktyvuoti kanalus kosminiam kontaktui. Spiritizmo seansų metu nežemiškos kilmės būtybės ieško kelių, kuriais galėtų susirišti su mūsų protu. Ryšiui reikalingas stiprus energetinis laukas. Jį sukuriame susikvietę daugiau žmonių, naudojant jų ir savo energetinius laukus. Tokiu būdu, vienam iš esančių aplinkoje žmonių, yra atidaromas kontaktinis kanalas su kosmosu. Paprastai tai būna stiprūs energetiniai kūnai arba stipraus energetinio lauko žmonės, tačiau neturintys apsaugos, kurios dėka yra valdomas kanalo judėjimas. Išorinį kanalą valdome lengvai. Pavyzdžiui: galime skaityti ar neskaityti knygą, galime klausyti ir priimti ar nepriimti informaciją, tuo tarpu antro kanalo valdyti nemokame. Išorinis kanalas lengvai valdomas ir mūsų smegenų dėka, bet kosminį kanalą smegenys valdo sunkiai. Atidarius jį, suaktyvinama smegenų energetika. Žmogus tampa nervingas ir neramus. Palaipsniui energija virsta minties energija ir žmogus girdi mintis, o dar vėliau, balsus. Pradžioje tai atrodo lyg žaidimas. Į užduotus klausimus greitai gaunami atsakymai, bet vėliau pokalbiai tampa nuobodūs ir neįdomūs. Kosminis kanalas tampa astralinių kūnų žaislu. Tai energetinės būtybės, esančios labai arti žemės laiko ir yra labai menko tobulėjimo. Jų mentalitetas yra labai žemas, todėl jos negali suteikti jokios naudingos informacijos žmogaus protui.

Siekdami žinių visada įvertinkite savo galimybes, o svarbiausia pasirinkite tikrą kelią joms gauti.

 

www.sveikas.org


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai