To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Pacientas, nenorėdamas apmokėti didelės sumos už gydymą...

Pacientas, nenorėdamas apmokėti didelės sumos už gydymą, klausia gydytojo:
- Bet kodėl jūs man išrašėte tokią didelę sąskaitą?
- Matot, jūsų atvejis toks įdomus. Jei jūs sužinotumėte, kokių valios pastangų man prireikė, kad aš jūsų neišskrosčiau, tai jūs dabar užmokėtumėte daug daugiau.

  • Jei sunkiai tuštinatės, ar dažnai būna užkietėję viduriai, gerkite daug skysčių ir valgykite skaidulinio maisto (vaisių, daržovių, rupių duonos produktų).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Kai skauda gerklę, reikia gerti ne karštus, o šiltus gėrimus, nes karšti tik didina uždegimą. Rūgščios sultys ir citrusiniai vaisiai sergant tonzilitu ar laringitu netinkami, nes ...

Pažinkime savo sąmonės energiją

Kai mes protaujame, svajojame ar mokomės, mūsų sąmonė yra intensyvumo lauke. Ji priima vis naują informaciją, kurią turi per trumpą laiką apdoroti, t. y., suprasti ir padėti įsisavinti smegenims, arba prisiminti. Kosmoso plotmėse sąmonė juda tarsi gyva būtybė. Jos energetiniuose žieduose fiksuojasi vis nauji duomenys. Kai kuri informacija būna perteikiama sapno metu. Sunku suprasti, kaip juda sąmonė. Energetinėje plotmėje judančias sąmones pavadinsime energetiniu protu arba kūnu. Toks energetinis kūnas nėra vienas tarp daugelio tokių pat energetinių protų, todėl energetiniame plane nuolatos vyksta kontaktas. Visas veiksmas, kurį patiriame fiziniame plane, energetiniame būna jau įvykęs. Todėl kai kada labai sunku keisti savo likimą. Tačiau keisti galima.

Mūsų gyvenimą nuolatos veikia įvairios aplinkybės. Savo energetiniu stiprumu jos gali būti silpnos, vidutinės ir stiprios. Jeigu aplinkybė liečia mūsų energetinį kūną silpnu lauku, ją galime valdyti. Pvz:, pakviestas keliauti gali atsisakyti.Bet jeigu aplinkybė yra stipresnė savo energetika,atsisakyti negali. Viskas, kas randasi kosminėje energetinėje plotmėje, turi savo energetiką, kuri rūšiuojama pagal stiprumą į tam tikrus kodus. Todėl kiekviena mintis, veiksmas ar jausmas turi savo kodą. Jeigu mūsų energetinis kūnas turi ryšį su neigiamomis srovėmis, jis bus veikiamas jų energetikos. Žinoma neigiami krūviai visada duoda blogio pajautimą. Tai gali būti ir nesėkmė, ir pyktis, skausmas ir net liga.

Tačiau mūsų sąmonė tampriai susijusi su smegenimis, todėl, būdama energetiniu kūnu, gali valdyti ne tik aplinkybes kosmose, bet ir kūno poelgius. Vadinasi, galime rinktis su kuo bendrauti, kur ir su kuo susitikti. Jeigu energetinis sąmonės kodas stiprus,tai žmogus niekada neves savęs klaidingu keliu. Jam visos susiklosčiusios aplinkybės bus silpnesnės nei jo energetinis kūnas - sąmonė. Bet klaidų ir nesėkmių mes nesugebame apeiti nei vienas. Kai kada mes patys lemiame savo likimą. Pasirinkdami ne tuos draugus, partnerius. Labai svarbu, kokie energetiniai ryšiai sieja su artimais žmonėmis. Nors klaidų taisymas gali būti skausmingas, bet jis būtinas. Jeigu šeimoje nėra energetinio ryšio arba balanso, energetiniame plane jus valdo minusas. Tai labai ryškiai matosi abiejų partnerių energetinų linijų judėjime.Nuolatinis minuso dominavimas alina ir neleidžia augti energetiniam kūnui - sąmonei. Tokie žmonės tampa nuolatos įsitempę, nelaimingi, pikti. Svarbiausia tai, kad didelis minusinis laukas veikia kūnus jiems to nežinant. Fiziniame plane dažnai nerandame atsakymo, kodėl vyksta konfliktai.Tai lemia energetinių kūnų savybės. Vadinasi, kaip žmonės mes mažai ką galėsime keisti. Ir todėl stebėkite aplinką, kurioje matome, kad nelaimintos šeimos retai tampa laimingomis. Jei taip atsitinka, vadinasi kažkurio iš partnerių energetinis kūnas pavergė jus ir jūs tiesiog persiformavote energetiniu pagrindu. Yra sakoma - santuokoje supanašėjama.

Visas gyvenimas - nuolatinis kontaktas su energetiniu pasauliu, kurio atspindys - mūsų likimai. Kad mažiau patirtume nesėkmių, turime būti stiprūs energetiškai. Gera nuotaika, atsipalaidavimas, malonūs ryšiai, gamtos energetinių šaltinių panaudojimas gali lemti jau nulemtą likimą. Būdami stiprūs energetiniu pagrindu pakeisite jau veikiančias aplinkybes kosmose. Todėl stebėkite, kodėl kai kuriems žmonėms nelaimė baigiasi laime. Tai gali būti tik geras poelgis kito žmogaus atžvilgiu, kuris jį nelaimės metu apsaugojo nuo pilno energetinio minuso. Kiekvienas iš mūsų turi teisę į savo nuomonę, bet norėčiau palinkėti, jog sąmonėje būtų kuo daugiau teigiamos energijos, kad jūsų mintys būtų pilnos gėrio, svajonės būtų šviesios, kad neliktų vietos žemiems jausmams. Būkime pakantesni vienas kitam, atjauskime silpnesnius, prieš teisdami kitą pabandykite pabūti to žmogaus vietoje. Žemutinėje energetinėje plotmėje kaupiasi visa pagrindinė informacija. Ji veikia kiekvieno mūsų sąmonę ir, jeigu tampate silpni, greitai persiformuojate pagal neigiamą energetinį lauką. Būkite šviesa, siekite jos, nes tik šviesoje rasime ramybę ir palaimą.

 

www.sveikas.org

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai