To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktare, padėkite, nes mano žmona niekaip...

– Daktare, padėkite, nes mano žmona niekaip negali užmigti iki 6 ryto. – Ir ką ji visą tą laiką daro? – Laukia manęs grįžtančio.

  • Kūdikiui nuo 3 sav. iki 1,5 metų duokite po 500 TV vitamino D per dieną rachito profilaktikai.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • 10 proc. sumažėjus alkoholio kiekiui vienam gyventojui, 20 proc. sumažėja vyrų mirtingumas nuo ligų, susijusių su alkoholio vartojimu, ir 5 proc. – visų savižudybių ir ...

Ar žemės planeta turi "karmą"?

Mano kaimynei nepasisekė versle, o pusseserės duktė nukrito ir susilaužė ranką. Tai, žinoma, jas baudžia jų pačių „karma". Dabar tokių ir panašių paaiškinimų galima girdėti visur. Žmonija išgyvena ne patį geriausią laikotarpį. Skęsta laivai, teroristai sprogdina pastatus, vyksta žemės drebėjimai ir potvyniai. Potvynis užliejo ir Lietuvos miestus bei kaimus. Kyla klausimas - kas tai? Ar tai kalti mes - žmonės, ar kalta mūsų sukurta sistema, kuri atsigręžė prieš mus pačius. O gal tai žemės „karma"?

Daugumas žiniuonių ir astrologų aiškina, kad tai „karma". Tačiau kiekvienas iš mūsų turime laisvę į savo nuomonę. Manoji - tai planetos persiformavimas, kurio metu vyksta įvairiausi įvykiai bei pokyčiai.

Visatoje vyrauja dėsningumas. Atsiradęs chaosas lemia pražūtį.

Mūsų planeta dabar yra paskutiniame savo persiformavimo etape, kuris visiškai pakeis jos fizinę struktūrą. Yra žinoma, kad žemės branduolio dėka sukuriamas magnetinis laukas, kuris nusidriekia toli į kosmosą ir nutiesia mūsų planetai takus į daugelį kosminių kūnų. Tai nenusakomi informaciniai ir energetiniai ištekliai. Jų dėka mes „augame" ir tobulėjame. Energetinis „augimas" - tai planetos išskiriamas magnetinis laukas, kuris leidžia judėti kosminiame energetiniame pasaulyje. Jį galima užfiksuoti žmogaus sukurtais prietaisais. Tačiau tokiame lauke yra ir tas pasaulis, kurio nemato jokie prietaisai - tai dvasinis pasaulis. Būtent į jį transformuojasi planetos materija. Mes tarsi visi įžengiame į dar vieną laiko išmatavimą, kurio negalime suvokti ir pavadinti. Tai - žmonijos ateitis. Išryškėja žmonių proto ir dvasios tobulumas. Vieni jų daug pasiekia žinių mokslo srityje, kiti bando rasti atsakymus į dvasinius klausimus. Bet yra ir tokių, kuriems gyvenimo prasmė asocijuojasi su garbės ir turto siekimu. Taip atsiskleidžia žmonių sąmonės lygmuo.

Paskutiniu metu pasireiškia daug blogio, šaltumo bei nenatūralumo žmonių santykiuose. Propaguojama laisvė blogiui. Pigi „meilė", narkotikai, alkoholis ir t. t. Tačiau kai gera šeimininkė sijoja miltus sieteliu, ji nesako, kad juose yra grūdų „karma". Tai tiesiog atliekos, kurias ji pašalina, kad pyragas būtų gardus. Švarūs, be priemaišų miltai garantuoja gerą gaminio kokybę. Būtent tai ir vyksta dabar žemėje. Vadinasi, mūsų planeta „atsisijoja" tai, kas yra tikra ir kas užteršta, nes persiformuodama turės atmesti jai nereikalingą „balastą". Sunku suvokti šio proceso eigą, bet jis jau vyksta. Mes nesame tik blogio vaikai ir mūsų planeta nėra „velnio" vaisius, tiesiog tarp žmonių yra įvairaus tobulėjimo sielų, kurios renkasi tolimesnį brendimo kelią būdamos žemėje. Koks jis bus, parodo žmogaus gyvenimo būdas, nes siela yra kūne. Neverta stebėtis kaimyno gyvenimu, nežinant jo sielos ir jos tikslų.

Žmogus yra labai jaunas palyginus su mūsų planetos amžiumi. Bet per trumpą gyvavimo laiką šioje planetoje pasiekė gana daug. Kas lėmė žmogaus tobulėjimą žemėje?

Tai dvasiškas planetos „augimas". Tik jos dvasinis energetinis laukas suteikė galimybes išsivystyti reikiamam protui. Kad jis atsirastų, planeta turėjo praeiti didelį brendimo kelią. Galime ginčytis, kad gimėme iš beždžionės, tačiau esmė yra ne kūne, o sieloje, kuri pasirinko "indą" - kūną ir jo dėka tobulėjo. Sielai nepakanka vien tik tokio „indo", jai reikia, kad jis augtų ir protu. Planetos persiformavimo eiga lemia žmogaus proto ir sielos tobulėjimą. Kuo šis procesas greitesnis, tuo greičiau žmogus gali džiaugtis savo proto vaisiais. Protas nėra vien žmogaus sąmonė, tai yra kur kas daugiau. Sąmonė yra tik „prietaisas", suteikiantis galimybes protui ir sielai. Protas ir siela įgauna vientisumą, kurio pagrindas - žmogus. Mes kuriame savo planetos ateitį, o planeta kuria mūsų. Ir visgi: kas, kam ir ką kuriame?

 

www.sveikas.org

 

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai