To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Jūsų širdis plaka nereguliariai...

- Jūsų širdis plaka nereguliariai. Jūs išgeriate?
- Išgeriu, daktare, bet reguliariai.

  • Nevalgykite daugiau negu 3g druskos per dieną, nes didelis natrio kiekis kraujyje gali būti viena iš hipertenzijos priežasčių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Daugiausia altruistų yra tarp žmonių turinčiu I kraujo grupę,egoistų tarp turinčiu IV grupę.

Tikras vyras. Koks jis?

Švelnus ir tvirtas, jautrus ir nepalaužiamas, dėmesingas ir be emocijų. Moterys nori iš vyrų tiek daug skirtingų dalykų, jog nuvalkiotas pasakymas, kad tikras vyras turi pastatyti namą, pasodinti medį bei užauginti sūnų, nueina užmarštin.

Sąrašas reikalavimų tikram vyrui yra begalinis. Tačiau, kaip teigia lyčių studijų žinovai, yra keli pagrindiniai dalykai, kuriuos kiekvienas save vyru vadinantis asmuo tiesiog privalo mokėti padaryti. Jei stipriosios lyties atstovas atitinka bent pusę kriterijų iš žemiau pateikiamo sąrašo, jis gali lengviau atsikvėpti - tikro vyro vardą jau užsidirbo, rašo lady.mail.ru.

Gaminti mėsinius patiekalus

Vyrai iš prigimties yra mėsėdžiai. Taigi jei kuris nesugeba pasigaminti ką nors skanaus mėsiško sau ir savo antrajai pusei - tikro vyro vardo nenusipelno.

Išsirinkti dalykinį kostiumą

Dažnai užtenka mesti vieną vienintelį žvilgsnį į kostiumą vilkintį vyrą, kad taptų aišku, ar jis vilki šį rūbą dažnai, ar yra pasimatavęs tik kelis kartus savo gyvenime. „Neįpratusio" prie kostiumo vyrą išduoda nervingas elgesys, marškiniai „smaugia", švarko rankovės yra per ilgos arba per trumpos. Kitaip sakant, taip atrodantis vyras sukelia tik gailestį. Tačiau jei stipriosios lyties atstovas dėvi kostiumą tinkamai, tokiam vyrui reta moteris tegali atsispirti.

Mokėti plaukti bent dviem skirtingais būdais

Plaukimo stilius, kuris vadinasi „šuniuku", nesiskaito. Tikras vyras turi mokėti gerai plaukti ir, esant reikalui, išgelbėti kieno nors gyvybę.

Savarankiškai užsirišti kaklaraištį

Du-tris mazgus privalo mokėti kiekvienas save gerbiantis dalykinis vyras. Ne paslaptis, jog daugelis vyrų tiesiog laiko spintoje jau paruoštus kaklaraiščius, kuriuos belieka tik susiveržti. Tačiau retas kuris žino, jog šio atributo mazgų mados keičiasi taip pat dažnai kaip moterų batelių forma ar rankinukų spalva.

Mokėti įsiūti sagą. Ir ne tik

Dar būtina mokėti parinkti tinkamo atspalvio siūlą, kuris derėtų prie rūbo bei sagos spalvos.

Išmanyti pagrindinius fizikos dėsnius

Gal ir skamba labai sudėtingai, bet iš tikro šių dėsnių žinojimas gerokai palengvina kasdienybę. O tai, jog toks vyras atrodo protingas ir gali padaryti moteriai geresnį įspūdį - taip pat garantuota.

Degustuoti vyną

O po degustacijos sugebėti apibūdinti šį gėrimą profesionaliais terminai, ne tokiais kaip kad „vaisinis skonis", ar „maloniai veliasi burnoje". Kaip tapti bent truputį nusimanančiu apie vynus, gali padėti bet kuri tam skirta knyga. Taigi malonaus skaitymo.

Tvarstyti žaizdas

Holivudo filmuose žaizdas tvarsto stulbinamo grožio merginos, tačiau realiame gyvenime pirmosios pagalbos įgūdžiai vyrui yra labai reikalingi. Gali tekti sutvarstyti ne tik savo, bet ir damos žaizdas, o kam patiks vyras, kuris krenta be sąmonės vos tik pamatęs kraują, arba bando negrabiai užspausti žaizdą purvinais pirštais.

Tinkamai laiku juokauti

Dažnai vyrai pamiršta, jog tik laiku ir vietoje pasakytas pokštas yra geras. Be to, antrą kartą tas pats anekdotas nebėra juokingas. Deja, stiprioji lytis neretai prasižioja netinkamu metu arba pasako ką nors tokio, kad damoms belieka arba prunkštelėti arba mandagiai apsimesti, kad nieko nesuprato.

Mokėti bendrauti su vaikais

Kai kurie vyrai mirtinai bijo svetimų mažų vaikų. Jie stengiasi jų vengti, o ką jau kalbėti apie „rimtą" pokalbį ar kartu praleistą laiką. Nieko nėra labiau apgailėtino kaip suaugęs vyras, kuris bando su mažuoju žmogučiu kalbėtis marsiečių kalba „tiu-tiu", „kiu-kiu".

Daryti smulkius namų ruošos darbus

Pakeisti elektros lemputę, pakabinti paveikslą arba surinkti kokį nors baldą. Tai turėtų būti savaime suprantama kiekvienam normaliam vyrui.

Prašyti pagalbos

Jei vis tik iškyla kokia nenumatyta bėda, tikras vyras nebijo paprašyti pagalbos. Ir tai visai neparodo jo silpnumo, o greičiau priešingai, tik stiprūs žmonės pripažįsta savo nesugebėjimus ir trūkumus.

Iš akies nustatyti moters drabužių dydį

O taip pat apatinių bei batų dydžius. Mylimajai visada labai malonu netikėtai gauti ką nors dovanų tinkamo dydžio.

Užkurti laužą

Ne veltui skautų stovyklose tiek dėmesio yra skiriama mokyti vaikus kaip užkurti laužą. Deja, šiuolaikiniai vyrai pernelyg pasitiki technologijomis ir mano, jog jiems niekada neteks atsidurti negyvenamoje dykynėje, kurioje užkurti laužą taps gyvenimo ar mirties klausimu.

Muštis

Ką jau ką, o šitą dalyką, gali kiekvienas - pasakytų bet kuris vyras. O štai ir ne. Mosuotis kumščiais ir spardytis įsiūčio metu gali kiekvienas, o tinkamai vienu ar keliais smūgiais dailiai patiesti priešininką yra tikras menas, kurį išmano, toli gražu, ne visi vyrai.

Spausti ranką

Šio, atrodytų, nesvarbaus dalyko, reikia mokytis ilgą laiką. Rankos paspaudimas pasako apie žmogų labai daug. Kai kurie specialistai tvirtina, kad net pusę informacijos apie asmenybę galima atsekti iš rankos paspaudimo. Kam patiks gležna ir drebanti vyro ranka. Paspaudimas turi būti tvirtas, greitas ir tuo pat metu nerūpestingas.

Lyginti marškinius

Šio darbo nekenčia 90 procentų žemės gyventojų. Deja, daugelis vyrų mano, jog moteris privalo išlyginti jų marškinius. Jie labai klysta. Savo pagrindinį drabužį stiprioji lytis turi mokėti susitvarkyti pats.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

sutinku,mane zavi tokie dalykai,kaip mokejimas uzkurti lauza,zaizdu tvarstymas,moketi bendrauti su vaiklais(butina),nesigedyti prasyti pagalbos,kas cia tokio,va ranka spaust irgi reikia neskystai.ir pirmas sakinys va idealiausiai vyra apibudina.su tokiu vyru kiekviena pasijustu tikra moterim

Vyrai iš prigimties yra mėsėdžiai - seniai tokią nesąmonę girdėjau. Gal būtų kokių argumentų.
Muštis - taip, štai kas vyrą padaro tikru vytu. Apgailėtina tiesiog.
Dar galima parašyti antrą straipsnį, kad moterį padaro tikra moterimi. Jai reikia mokėti virti, valyti ir nesiginčyti su tikru vyru, kuris moka gerai muštis. lol

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai