To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktare, kaimynai mane laiko išprotėjusiu todėl, kad aš mėgstu dešreles...

- Daktare, kaimynai mane laiko išprotėjusiu todėl, kad aš mėgstu dešreles...
Gydytojas:
- Kokios nesąmonės! Aš taip pat mėgstu dešreles.
Pacientas:
- O, tada eikime pas mane! Aš parodysiu jums savo kolekciją!

  • Vartokite kuo įvairesnius ir skirtingų spalvų vaisius ir daržoves.  Geriausia juos valgyti šviežius, tačiau jei nėra galimybių, tinka ir virti, troškinti, šaldyti (tik ne sūdyti ar ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Ašaros susideda iš 99 proc. vandens ir 1 proc. mineralinių bei organinių medžiagų (daugiausia natrio chlorido - valgomosios druskos, todėl jos ir yra sūrios).

Kaip apsispręsti dėl skyrybų

Skyrybos paveikia ne tik sutuoktinius, ir būtent todėl taip sunku dėl jų apsispręsti. Skirtis ar nesiskirti - tai sprendimas, kuris turi įtakos poros vaikams, išplėstinei šeimai, draugų ratui, kartais - netgi bendradarbiams.

Čia pateikiamos keturios galimybės tiems, kurie svarsto skyrybų klausimą. Perskaitykite, pagalvokite ir aptarkite kiekvieną iš šių galimybių. Tai padės jums suvokti savo ir sutuoktinio jausmus ir viltis dėl santuokos ateities.

Nesiskirkite ir tikėkitės, kad bus geriau

Nors ir kaip kvailai tai skamba, jūs galite nieko nedaryti ir tikėtis, kad viskas pasikeis. Kartais problemų nustūmimas kažkur toliau leidžia kuriam laikui nuo jų atitrūkti, tačiau dažniausiai jos vis tiek kažkada išlenda į paviršių.

Jeigu sutuoktiniai ignoruoja dabar iškylančias santuokos problemas, jos ateityje gali sukelti krizę, pavyzdžiui, fizinę ar emocinę neištikimybę, priklausomybes, emocines krizes, finansinį nuosmukį. Problemų ignoravimas nelaimingą santuoką ilgainiui paverčia dar nelaimingesne. Santuokinių problemų ignoravimas tik laikinai gali atidėti klausimo dėl skyrybų sprendimą.

Spręskite santuokos problemas: likite susituokę ir ieškokite pagalbos iš vidaus
Pagalba iš vidaus gali būti knygų apie darnios šeimos kūrimą ir (arba) knygų, kuriose kalbama apie tai, kada skyrybos yra geriausia išeitis, skaitymas. Be to, pora gali diskutuoti ir bandyti objektyviai nustatyti bei spręsti santuokos problemas, kurios atvedė į dabartinę situaciją. Tai sunku, bet įmanoma. Norint ieškoti pagalbos iš vidaus reikalingas abiejų sutuoktinių dalyvavimas. Abu sutuoktiniai turi jausti atsakomybę už santuokos išsaugojimą ir situacijos pagerinimą.

Kiti pagalbos iš vidaus būdai, kurie gali atnaujinti nelaimingas santuokas - tai darbo pakeitimas, persikraustymas į kitą gyvenamąją vietą ar netgi vaiko gimimas. Tačiau dažnai tokie pokyčiai tik laikinai paslepia santuokos problemas ar netgi pasunkina situaciją (pavyzdžiui, kūdikio atsiradimas visada yra didesnė ar mažesnė krizė net ir darnioms šeimoms). Norint, kad tai būtų veiksminga, reikia atsižvelgti į santuokos problemų priežastis.

Spręskite santuokos problemas: likite susituokę ir ieškokite pagalbos iš išorės
Skyrybų galima išvengti kreipiantis pagalbos iš išorės. Tai gali būti porų konsultavimas, šeimos terapija, bandomasis išsiskyrimas. Tačiau nepamirškite, kad žmonės dažnai turi nerealių lūkesčių dėl to, ką tokia pagalba gali duoti. Sutuoktiniai turėtų atsižvelgti į tai, kad bet kokios pagalbos sėkmė priklauso ne nuo to, koks jos pobūdis ar kiek patyręs yra konsultantas, bet labiausiai nuo to, kokia yra abiejų sutuoktinių motyvacija.

Skirkitės: pradėkite skyrybų procesą

Jeigu aukščiau išvardytos galimybės neišsprendžia klausimo, ar reikėtų skirtis, gali būti, kad atėjo laikas pradėti skyrybų procesą. Galima apsilankyti pas teisininką, skaityti knygas apie skyrybas, lankyti išsiskyrusiųjų paramos grupes, apgalvoti, kaip pranešti žinią apie skyrybas savo šeimai ir draugams.

Sprendimas skirtis ar likti kartu niekada nėra lengvas, tačiau vienaip ar kitaip apsisprendus ir dedant pastangas tam, kad būtų pasiektas norimas tikslas, gali atsirasti daugiau jėgų, laisvės ir netgi geresnė emocinė savijauta.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai