To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Susirūpinęs pacientas klausia gydytojo...

Susirūpinęs pacientas klausia gydytojo:
- Daktarėli, tik sakykite tiesą, ar aš tikrai pasveiksiu? Girdėjau, kad gydytojai kartais tyčia
neteisingai nustato diagnozę. Pavyzdžiui , gydo nuo plaučių uždegimo, o jie
numiršta nuo šiltinės

  • Gausios mėnesinės - kai higieninį paketą reikia keisti dažniau nei kas 2 valandas. Tai priežastis kreiptis į ginekologą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Nerimo sutrikimai, kuriems būdinga nuolatinė, įkyri, neracionali konkretaus objekto ar situacijos baimė, vadinami fobijomis. Fobijų yra apie 500 rūšių ir jos skirstomos į specifines ir ...

Mainais už smalsumą - paaukotas gyvenimas

Žmogaus sąmonė yra ribota. Vieni turime didesnes, kiti mažesnes galimybes pažinti ir suvokti aplinką. Kai kurie turi „dovaną" dailei, kiti - muzikai, o dar kiti - parapsichologiniams reiškiniams. „Dovanos" slypi mumyse, tik reikia jas surasti. Esu už žingeidumą ir žmogaus tobulėjimą, bet esu prieš savarankišką ėjimą į pasaulį, kurio nepažįsta žmogus. Tai Visatos energetiniai pasauliai ir jų poveikis mūsų sąmonei.

Taip jau yra, kad smegenys apdoroja nedaugelį gaunamos informacijos. Pastebėjote, jog ilgiau pasimokius ima skaudėti galvą, sunkiai įsimename mintis, bei suvokiame tai, ką skaitome. Nutinka tai todėl, kad pavargsta mūsų smegenys ir sąmonė nesugeba užfiksuoti visos gaunamos informacijos.

Žmogus, kuris pradeda „judėti" į kosmoso informacines zonas, yra neapsaugotas nuo per didelio kiekio informacijos, todėl jo smegenys pavargsta. Tačiau, jei skaitant knygą mes galime ją padėti į šoną ir leisti pailsėti savo sąmonei, tai patekus į kosmoso informacinį lauką, to padaryti negalėsime. Turbūt suprantate, kas tada atsitinka. Mūsų smegenys, negaudamos poilsio, sutrinka ir pradeda „dirbti" padrikai. Paprastai kalbant sutrinka žmogaus psichinė būsena.

Aš esu žmogus, turintis pakankami daug patirties ir galintis teigti tai, ką dabar rašau. Pati priiminėju informaciją iš atitinkamų kosminių plotmių, turiu savo Dvasinius Vadovus. Patyriau daug dalykų, susijusių su šiuo keliu, bet esu prieš tokius, kurie klaidina žmones, vesdami juos dvasinio tobulėjimo keliu ir neretai palikdami juos vienus, kai peržengiamos tam tikros ribos. Mačiau ne vieną atvejį, kai tokie palikti žmonės pasitraukdavo iš mūsų tarpo. Geriausias atvejis - psichiatrinė ligoninė, po kurios jie taip ir likdavo suluošinti visam gyvenimui. Žinau, kad šie teiginiai man nėra palankūs garsių astrologų ar dvasinių vadovų atžvilgiu, bet visuomenė turi tai žinoti. Esu pakankamai stipri visa tai teigdama ir tikrai atsakau už kiekvieną iš šių teiginių. Saugokitės netikrų pranašų, kurie paaukos jus už keletą litų.

Astralinis arba dvasinis energetinis pasaulis labai sudėtingas. Plūstančios energijos ir informacijos srautai sužaloja žmogaus sąmonę. Kosmose yra labai daug įdomių reiškinių bei tam tikros informacijos, bet ją priimti gali ne kiekvieno kūno sąmonė ir smegenys. Kaip tai atrodo žmogui?

Žmogus jaučiasi visiškai kitoje erdvėje. Jis nesuvokia savo aplinkos, kūną užvaldo baimė ir nepasitikėjimas. Šalia esantys žmonės jam gali atrodyti iškreiptu vaizdu ir svarbiausia nelieka jokių jausmų artimiesiems. Sąmonė atmeta realų pasaulį, kuriame yra kūnas, nes pati sąmonė išlieka kituose išmatavimuose. Ji fiksuoja vis naujus vaizdinius, kurių nesugeba perteikti tinkamai savo kūnui. Todėl atsiranda „matymas" keisčiausių dalykų, kurie neranda atitikmens sąmonėje. Kai kada „persikėlusi" sąmonė į kitą laikmetį nesuranda kelio atgal. Ji nuolatos klajoja tarp buvusio ir esamo laiko. O žmogus nesugeba atpažinti realybės nuo sąmonės pateiktų vaizdinių. Tokia būsena gali likti visam gyvenimui. Nesugebėdama užsiblokuoti nuo atitinkamos informacijos, sąmonė tampa priklausoma nuo energetinio pasaulio „protų" ir jo jėgų. Padėti tokiam žmogui galės tik medikamentai, blokuojantys smegenų jautrumą. Iš jų tik vienetai sugrįš po tam tikro gydymo į normalų gyvenimą.

Tobulėti dvasiškai būtina. Mūsų sielos auga ir bręsta tik energijos keliu. Keletas išmoktų pratimų suteiks galimybę rasti jėgų kūnui ir sielai gyventi ir tobulėti. Turintys Dvasinius Vadovus ir Mokytojus galės pažinti Visatos paslaptis saugiai, tačiau, jei toks mokytojas yra tik žmogus, būkite atsargūs, nes jis gali būti „netikras". Prieš patikėdami jam savo kūną ir sielą, pagalvokite apie galimas pasekmes, kurios gali atimti iš jūsų brangiausią - gyvenimą.

 

www.sveikas.org

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai