To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktare, kaip man gydyti vyrą?...

- Daktare, kaip man gydyti vyrą?
- Madam, jis absoliučiai sveikas.
- Bet vakar jis parbėgo namo ir pradėjo šaukti, kad visi šunys eina gatvėmis su išskleistais skėčiais!
- Madam, ar jūs atsimenate, kokia vakar buvo liūtis?

  • Jei kosite, gerkite daug vandens. Vanduo – pats geriausias mukolitikas (vaistas, skystinantis gleives ir lengvinantis atsikosėjimą).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Butanas 2004 m. lapkritį tapo pirmąja valstybe pasaulyje, kurioje visiškai uždrausta prekyba tabako gaminiais. 2005 m. buvo uždrausta rūkyti.

Informacija jaunimui

Vis dažniau ir dažniau mokslininkai, pedagogai, mąstantys žmonės suvokia tai, kad be žmoniškųjų vertybių, principų ir žinių, žmogus tampa nemąstančia, vartotojiška būtybe, kuri verta tik tiek, kiek sugeba dirbti ir užmokėti už savo egzistavimą. Tai rodo išsigimusių vaikų skaičiai, alkoholikų, narkomanų antplūdis, kuris nėra pavojingas tik todėl, kad visas šis procesas yra savęs likvidacija, ir laisvų nuo žinių trūkumo žmonių jis nepaliečia.

Pedagogo, filosofo E.A. Avdeenko lekcija

Siela yra trilypė. Protingoji kalbančioji jos dalis randasi galvos ir gerklės srityje - protas. Dalis nuo gerklės iki diafragmos - neapykanta, jausmų dalis. Žemiau diafragmos randasi geismų dalis, kuri atsakinga už maisto virškinimą ir dauginimąsi, emocinė dalis.

Protingoji sielos dalis visada turėtų būti žmogaus kūno viršuje. Tačiau paauglystėje, o dažnai ir suaugusiųjų tarpe, protingoji dalis būna kitur - sėdmenų srityje. Aisbergo efektas, kai svorio centras persikelia, aisbergas staiga apsiverčia. Tokie žmonės yra ligoniai ir su jais reikia elgtis ypatingu būdu. Kaip ir bet kokioje psichinėje ligoje - čia, taip pat yra savi simptomai. Šio amžiaus vaikinams šios trys sielos dalys sutrinka ir vaikinas pasidalina į tris dalis: jis atsipalaidavęs, sutrikęs, pasimetęs; kas ir matosi iš jo laikysenos: nenulaiko galvos, ji pastoviai nukrypsta į kokią tai pusę; visada atpalaiduotas dubens sąnarys, todėl dažna stovėsena ant vienos ar kitos kojos; per kelius kojos dažniausiai pusiau sulenktos; vienas patys dažniausiai išsikišęs į priekį. Kadangi protingoji dalis apačioje - kalbėti tokiam žmogui sunku, todėl jis apsiriboja agresyviu žargonu susidedančiu iš keliu skiemenų:" ko, ožį, nori".

Pas mergaites visai kitaip. Mergaitės paauglystėje yra susikaupusios, susikoncentravusios, tik reikia pažiūrėti kurioje kūno vietoje tai vyksta. Jeigu jai paskambino draugė, pakvietė pasivaikščioti, ir ji nemąstydama išbėgo - tai ji dar yra vaikas. Bet paauglė, kai vyksta virsmas, iš karto neišbėgs. Prie išeidama į gatvę ji užsidės „kovinės " kosmetikos spalvas, o iššifravus, tai reiškia - „ieškau".

Kas vyksta su mergaitėmis, kurios taip dažosi?

Esmė tame, kad žmogaus sąmonė turi savo koncentracijos vietą, kuri yra kintama. Jeigu jums reikia bėgti krosą, geriau kad koncentracija būtų apatinėje kūno dalyje, o kai sprendžiate uždavinius sąmonės koncentracija turėtų būti galvoje. Kai mergina dažosi kosmetika, to momentu jos sąmonės koncentracija juda nuo galvos, link krūtų, pilvo ir lytinės sferos. Tada iš pilvo srities susitelkia energetinis debesėlis, kuris vadinamas moteriškuoju žavesiu.

Vaikinai sulaukia 21 metų, o merginos daug anksčiau, išmoksta idealiai slėpti savo vidinę būseną.

Sutuoktinių jungtis

Jogas, kuris visą gyvenimą užsiiminėjo savęs pažinimu, sulaukęs 40 metų, įsimylėjo 18 - metę.

Kaip tokios kategorijos jogui, jam tai buvo nepakeliama kančia ir pavojinga. Jis labai kentėjo, dėl šios meilės. Ir kartą, naktį, nematomajame plane, jis sąmoningai susijungė su savo mylimąja savo dvasia. Ji buvo viename miesto gale, o jis kitame. Kada jis prabudo, pajuto skausmus stuburo gale. Tai buvo stuburo nervo išvarža, kuri per vieną naktį atsirasti negalėjo. Jis pradėjo tirti, kas jam nutiko. Pasirodo, jis mylėjo tą merginą, o ji mylėjo kitą vyrą, kuris sirgo būtent šia liga. Susijungdamas su šia mergina, jogas susijungė su visiškai nepažįstamu vyru ir perėmė jo ligą.

Mergina ir vaikinas įsimyli, tarp jų gimsta ryšys. Biblijoje pasakyta, kad vyras paliks tėvus ir išeis pas savo žmoną, ir jie taps vienu kūnu. Kas įvyks su vyru, tas atsispindės žmonos kūne, ir kas įvyks su žmona - atsispindės jos vyro kūne, nes jie vienas kūnas.
Dabar įsivaizduokite, kad iki santuokos mergina turėjo dešimt meilužių. Tai reiškia, kad jos vyras būdamas susijęs su žmona, bus susijęs su anais dešimčia nepažįstamų vyrų. O kiekvienas iš tų vyrų bus susiję tarp savęs. O dabar įsivaizduokite, kad tie vyrai turėjo po dešimtį seksualinių partnerių. 112 tarpusavyje nepažįstamų žmonių sudaro nematomą energetinį ryšį, kuris veikia jų kūnus. Kaip jūs manote, kame yra jų visų panašumas, pagal kurį, galėtume šiam ryšiui suteikt pavadinimą?

Tad ką padovanoja savo vyrui neištikima žmona? Ragus. O kieno? Ožio, nes ožys senovėje buvo paleistuvavimo simbolis. Ir taip gaunasi ožio draugija. Tai reiškia, kad paleistuvyste užsiimantys žmonės yra surišti vienas su kitu nematomojoje sferoje.
Paleistuvė šiandien yra vadinama seniausios profesijos atstovė. Tai melas. Viskas, kas šiandien skelbiama apie seksą yra melas. Šios profesijos moterys nebuvo prostitutės, jos neėmė pinigų už paslaugas. Kodėl? Todėl, kad atvykęs pirklys iš Graikijos į Aziją ir radęs tokią moterį, kuri neima pinigų, tačiau mylisi su juo, nežino ką daro. Jis grįžta namo, tačiau dabar jo dvasinė ir fizinė energija yra įsiliejusi į šį demonišką kultą. Šios moterys nebuvo prostitutės, jos buvo žynės. Ir šiuo būdu gaudė vyrus į savo kultą, neišsiduodamos kaip jos tai daro, ir kas jos yra.

Kaip žmogus papuola į sekso tinklą?

Trys sielos aspektai: protas, jausmai - neapykanta, emocijos - geismas, turi savo ligas. Geismas suserga gašlumu - klaidingu lytiniu potraukiu.
Jausmų dalis suserga neapykanta.

Protas serga puikybe, išdidumu.

Kai rinksitės sau žmoną ar vyrą atsižvelkite į tai, nes išdidus žmogus savo interesą, anksčiau ar vėliau, iškels aukščiau jūsiškio. Dešimt metų nebus progos pasireikšti, o kai tik ji atsiras toks žmogus jus išduos. Tai išdidumas arba puikybė. Su garbe tai neturi nieko bendra.

Atsakymai į studentų klausimus

Manęs klausia:
- Ar jūs iš tikro manote, kad iki santuokos žmonės neturi turėti lytinių santykių?
- Tie, kurie šito klausia, net nėra girdėję, kad įmanoma kitaip, jie stebisi savo neišmanymu ir juokiasi iš savo nesugebėjimo valdyti lytinės sferos. Aš atsakau: taip. Aš skaitau, kad iki santuokos neturi būti lytinių santykių, o kodėl? Jau išaiškinau.
- Kaip teisingai sukurti šeimą?
- Moteris, ištekėti turi tik iš meilės, prieš ištekant turi mylėti savo vyrą kiekviena savo ląstele. Jeigu moteris nori aplamai ištekėti, nesvarbu už ko, tokių moterų reikia saugotis. Mylinčią moterį, vyras padaro laimingą, visokeriopai rūpindamasis ja, vyras turi vadovauti šeimai.
- O kaip gi lygiosios teisės?
- Gamtoje nėra lygių teisių. Dvasinėje ir materialioje sferoje nėra lygybės. Ar medžio lapas turi lygias teises su medžio šaknimis? O jeigu lapas bus lygus šaknims, kas nutiks su medžiu? Gamtoje nėra jokių lygių teisių, ten yra hierarchija. Šeimoje vyras aprūpina šeimą. Aš vadovaujuosi tūkstantmečių ir amžių patirtimi, kuri užrašyta šventraščiuose (Biblijoje), aš vadovaujuosi ir savo patirtimi, o visi mano draugai ir bičiuliai vadovaujasi taip pat šiuo principu. Jūs galite sau likti prie savo nuomonės.
Vaikinai, dabar sakau jums, jeigu jūs atsisakysite vadovauti šeimai, tai jūsų moteris iš pradžių pradės nerimauti, blaškytis, o vėliau pasius, ir jai visada, pastoviai kažko trūks, kažko bus mažai. Ji norės pradžiai keisti baldus, paskui keisti mašinos modelį, o paskui ji jus iškeis į kitą vyrą. Moterys nesupranta, kodėl jas kankina neramumai, nes jos nesupranta, kad šeima pastatyta neteisingu pagrindu.
- Kodėl aš dažnai jaučiu agresiją ir neapykantą žmonėms?
- Aš jums nepasakysiu kodėl, nes tai labai individualu. Aš jums pasakysiu, ką daryti kai taip jaučiatės. Prisiminkite, kurioje sielos vietoje gimsta neapykanta. Toliau ji gali paleisti į darbą rankas arba kojas (žmonės susimuša). Neapykanta, pyktis kyla į gerklės sritį, kuri yra siauriausia vieta ir čia įmanoma neapykantą sugauti - nuryti pyktį. Tačiau jeigu nepavyksta, ji patenka į burną ir tada galima sukasti dantis, ir jos neišleisti, tačiau dažnai žmonės sukandę dantis išsako savo neapykantą. Todėl lieka paskutinė galimybė - lūpos. Neatverkite burnos ir neapykantos nepasodinsite niekam į širdį. Gašlumas ir neapykanta - aistrų pasekmės, tačiau jos greitai praeina, jas galima sutvarkyti. Tačiau išdidumas - daug blogiau. Išdidumas bręsta žmoguje metais.
- Dauguma šventraščių riboja instinktus. Gi seksas tai dauginimasis, o daugintis reikia.
- Aš skaitau, kad instinktus riboja protingi žmonės. O daugintis žmonėms irgi reiktų žmoniškai, ne gyvuliškai - instinktyviai, kiekvieną pavasarį, o šeimoje, kad vaikelis turėtų tėvelį ir mamytę, kurie neišsiskirs ir nenumes jo močiutei. Jūs sakote reikia daugintis, reikia daug sekso, o kam reikia daugiau numestų, niekam nereikalingų vaikų?
- Ką daryti, kad nepakliūti į seksualinių santykių tinklą?
- Laikykite savo sąmonę galvoje, o ne lytiniuose organuose. Štai kaip viskas prasideda: į jūsų galvą ateina seksuali mintis, arba vaizdas. Ar tai blogis? Ne. Nes šitas mintis ir vaizdus platina masinės informacijos priemonės, komercija, ir tokių minčių yra pilnas oras. Netgi jūsų kaimynas galbūt užsiima seksu ir jūs pagaunate jo emocijas. Jeigu jūs neturite žinių, nežinote kas vyksta jūsų galvoje ir kodėl, tada jūs imate šią mintį ir mąstote apie ją, sulaikote ją savyje ir auginate. Štai tada jumyse ima bręsti įsivaizduojamas potyris „oi kaip man būtų gerai galbūt". Tai reiškia, kad jūs jau esate užvaldytas, pavergtas. Toliau jūsų elgesys jau priklausys nuo tos minties įsitvirtinimo. Jūs gal ir nebenorite tokių minčių, bet jau nebegalite negalvoti apie tai. Dabar jau ne jūs valdote mintį, o mintis valdo jus. Ir taip: atsiradimas, sulaikymas savyje, malonumas, pavergimas, o toliau tai materializuojasi kūne ir veiksmuose. Viskas labai paprasta. Tik ką atėjusią griaunančią mintį išmeskite ir neturėsite problemų.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai