To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Sveikstantis ligonis prisipažino simpatiškai seselei...

Sveikstantis ligonis prisipažino simpatiškai seselei:
- Aš jus taip myliu, kad net nenoriu pasveikti.
- Nesirūpinkite, - atsakė sesuo, - jūs ir nepasveiksite. Gydytojas taip pat mane įsimylėjęs. Jis matė, kaip vakar mane bučiavote.

  • Suteikdami pagalbą sušalusiam žmogui, netrinkite jo odos, nes suaktyvės kraujotaka paviršiuje ir šaltas kraujas iš odos nukeliaus į vidaus organus.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Lietuvoje iš viso yra apie 8 tūkst. gydytojų ir 40 tūkst. slaugytojų. Tai 2010 metų statistika.

Kodėl mus valdo silpnybės?

Aplinkoje matome, kad nėra vienos jėgos, kuri būtų tik laimėjimas. Vieni laimi, kiti pralaimi. Tiems, kuriuos lydi nesėkmės, atrodo, jog yra silpni arba tiesiog įsikiša blogis.

Augdami visuomenėje prisitaikome prie aplinkos, prie sukurtų normų, bendravimo ir t. t. Tai mums nelabai patinka, todėl jaunystėje bandome su tuo kovoti. Kad išreikštumei save kaip individualybę, nuolatos tenka griauti kitų nustatytas taisykles. Jau nuo mažens mums norisi būti ne masės dalimi, bet atskiru asmeniu su savo poreikiais, mintimis, troškimais. Tačiau, kad tokiais būtume, reikia kovoti. Kovoti už savo nuomonę, atradimą, jausmą, ir dar daug ką. Vieni iš mūsų sėkmingai siekia užsibrėžto tikslo, kitiems pritrūksta jėgų, o gal pasitikėjimo. Tai priklauso ne tik nuo žmogaus sąmonės lygmens, jo kūno charakterio savybių, bet ir nuo juos lydinčių žmonių. Yra sakoma, kad nebūna blogų vaikų gerose šeimose. Tokios šeimos geros tik aplinkiniams, bet ne savo nariams. Nėra gera šeima, jei jos nariai kalbasi per psichologą, o tokių, deja, vis daugėja. Taip pat nėra gerai, kai vaikai tėvams tampa jų svajonių pildytojais. Tokiu atveju nuodėmė lieka tėveliams už sujauktą žmogaus likimą. Labai svarbi aplinka, kurioje mes augome ir brendome kaip asmenybės. Jos bruožai mums atskleidžia ir Dvasios tobulumą. Jei Siela stipri, ji atsirenka savo aplinką, draugus, tikslus. Pagaliau ji tvirtai žino, ko trokšta ir atkakliai eina į tikslą.

Vedama asmenybė į priekį net tada, kai atrodo, jog tai neįmanoma. Mažos ir dar tik pradėjusios tobulėti Sielos yra kur kas pažeidžiamesnės. Tačiau ir pati jauniausia Siela turi galimybę išlikti stipria. Neleiskite, kad Jums nuolatos nurodytų, ką turite daryti, turėkite savo tikslą, savo svajonę, užsibrėžkite ir siekite to, ko labiausiai troškote ar trokštate, atminkite, kad silpnas žmogus bus sunaikintas ir užgožtas stipresnio. Gamtos dėsniai rodo, jog kartą atsitraukę ar pralaimėję traukiasi nuolatos.

Žmogus nėra tik gyvybė, Žmogus - turi ir gali pateisinti šį vardą. Niekas neturi teisės gyventi, dirbti, mylėti ir klysti už Jus, tai gali padaryti tik pats ŽMOGUS. Jei tai suprasite, nugalėsite savo baimę. Galbūt sėkmė neateis iš karto, bet ir vaikai išmoksta vaikščioti ne iškart. Siekdami laimės turėsite susipažinti ir su nesėkme. Na, o jei Jums patogu taip, kaip šiandiena yra, tai ir pasilikite su šia diena. Nepavydėkite mokantiems būti laimingais. Laimė duota visiems ir Jums taip pat .Išmokite laimėti pralaimėdami. Ne visada agresija ar grubumas atveria galimybes karjerai. O galbūt Jūsų paskirtis žemėje nėra tik karjeros laipteliai. Leiskite sau atsakyti į klausimą, ko tikitės iš gyvenimo. Pradėję gyventi naujai, turite pakeisti savo mastymą, požiūrį į daugelį dalykų. Tik pasikeitęs savo vidumi gali keistis ir išore. Kiekvienas mes turime silpnybių. Jos daugiau ar mažiau mus valdo. Negalime to išvengti, nes esame per maži savuoju AŠ. Todėl mes esame čia, žemėje, ir mokomės būti stipriais ir laimingais. Kaip išmoksime šią pamoką, priklausys tik nuo mūsų pačių.

 

www.sveikas.org

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

del vaiku zmones linke viska padaryti ir tik senatveje klaidos matosi........

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai