To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Viena įkyri pacientė ilgai skundžiasi savo gydytojui...

Viena įkyri pacientė ilgai skundžiasi savo gydytojui. Šis padėjo į šalį stetoskopą ir paprašė ligonės:
- O dabar iškiškite ir palaikykite liežuvį tol, kol baigsiu rašyti receptą.

  • Planuojant nėštumą, folio rūgštį reikia gerti abiem! Kai moteris pastoja, ji folio rūgštį turėtų vartoti dar keletą mėnesių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Atlikus tyrimą vienuolikoje Europos valstybių, JAV, Kanadoje, Japonijoje ir Australijoje nustatyta, kad berniukų mirtingumas kūdikių amžiuje yra didesnis nei mergaičių, nors ši tendencija ...

Protas ir jo valdymo iliuzija. Mąstymo ir tikrovės vienybė

Labai daug dabar kalbama apie protą, labai daug mokoma to, kaip suvaldyti protą. Yra tikrai labai įdomių pasiūlymų. Žmones žavi galimybė valdyti mintis ir protą. Bet kyla daug klausimų ir pasimetimų tarp mokymų, versijų ir patirčių. Žmonės žavisi ir praktikuoja, lyg geriau jaučiasi, lyg daugiau žino, bet dažniausiai iš esmės - niekas nesikeičia.

Ką reiškia esminiai pasikeitimai? Darbas, gyvenamoji vieta, šeimyninė padėtis, finansai, automobilis, sveikata, kūno fizinis stovis, emocinis stovis. Kai keičiasi sąmonė - keičiasi realybė. Tai geriausias rodiklis parodantis: ar jūs einate, ar stovite vietoje.

Aš paliesiu mokslus, su kuriais susidūrė mano klientai, ir kurie vėliau panoro tapti laisvais nuo jų, mokymus apie protą, neįvardinsiu jų autorių, nes autoriai nebūtinai turi tikslą mokyti, dažniausiai tai būna verslas - darbas, ir jų pragyvenimo šaltinis. O bet koks darbas yra žmogaus tobulėjimo arba degradacijos kelias ir niekam nevalia jo trikdyti, nes niekas negali žinoti tikrosios konkretaus žmogaus gyvenimo misijos.

Gyvenimo sapnas

Yra mokymas teigiantis, kad viskas yra sapnas ir žmonės jame sapnuoja gyvenimą. Teigiama, kad viskas yra prote, ir kad protą reikia kaip ir atjungti, kad jis nemaišytų stebėti tikros realybės. Tada, anot, mokymo, jūs matote tikrovę. Taip. Žmogaus proto fantazija... neribota. Bet man įdomūs tik: žmonių sveikata ir jų realybė, kurią jie įgauna po šio mokslo.

Gražus šis mokymas ir tikrai protingas, nes labai panašus į kokias tai, žmonėms patinkančias, teisinančias jų egzistavimą, tiesas. Tik vienas mažas pastebėjimas: atjungus protą tampate bepročiais, o bepročių likimas vienas - jiems visuomenėje yra skirtos valstybės išlaikomos įstaigos.

Liaudyje yra posakis: „Kai Dievas nori žmogų nubausti, Jis atima jo protą", tada žmogus pats save nusibaudžia.... Na, o kai žmonės patys sau atsijungia proto veiklą, tai tame išlošia tik tie, kurie sugeba iš to uždirbti.

Kas pristabdo proto veiklą? Meditacijos, kvėpavimo metodai, išgąstis, tikėjimasis, veiksmų, judesių, garsų, šviesų monotonija ir tam tikra filosofija, tam tikras psichologinis bendravimas. Tačiau ką daryti su pristabdytu mąstymu, deja, daugelis nežino. Todėl lieka priklausomi nuo šio proceso, arba šiuos procesus diegiančio asmens. Biblijinė tiesa skelbia: „būkite budrūs" verta būtų susimąstyti daugeliui, kurie jau nėra budrūs, ir į gyvenimą žvelgia, kaip į sapną.

Kas liečia nakties sapnus reiktų tiesiog jų nesureikšminti. Ko nėra jūsų asmeninėje informacinėje sąmonėje, to niekada nesusapnuosite. Į informacinę sąmonę patenka viskas ką tik matėte, jautėte ir girdėjote, net ir TV, internete, kai tik jūs buvote pradėti, gimėte ir gyvenate iki esamo momento. Geriau neturėti jokių problemų, nei su sapnų aiškinimais, nei su tų aiškinimų pasekmėmis, nes visa tai, tik aiškintojų proto riba.

Senovės šamanai ir kiti magai, burtininkai, ir t.t.., bandė ieškoti atsakymų savo teorijų kūrime neįvertindami savo sąmonės veiklos, nes tiesiog neturėjo galimybių - ne tas evoliucinis etapas. Todėl jie primetė visa tai mistikai. ( Mistika, magija, stebūklai - esminių žinių trūkumas).

Mirtis - kelias į tikrovę

Toliau kalbant, kad gyvenimas tai tik sapnas, mokymai moko, kad jūs prabundate iš gyvenimo sapno tada... kai numiršta jūsų kūnas - kai mirštate. Toks mokymas teigia, kad tada jūs pamatysite tikrą realybę, kurioje viskas įmanoma ir tobula. Tada kyla klausimas: ko mes čia visi vargstame, mokome mokesčius, einame į mokyklą, gimdome vaikus, jeigu tai tik sapnas, o mirę prabusime, gal vertėtų žudytis? Ten - mirus, prabudus nuo gyvenimo - yra rojus. Šis mokymas labai pakenkia žmogaus, kaip asmenybės evoliucijai. Mano pastebėjimais, žmonės prisimokinę tokiose moksluose(religijos tame tarpe) nebesugeba ... gyventi, jie nebemoka mylėti konkretaus žmogaus, artimo, nebegali užsidirbti mėgstamu darbu, nes jų protas persijungia į esamo gyvenimo neigimą, kas ir atsispindi buityje nesugebėjimu, nenorėjimu gyventi.

Abejingumas arba proto valdymas

Yra toks mokymas, kuriame vienas žmogus sugalvojo eilinę istoriją apie žmonijos atsiradimą ir misiją, tik... kitaip, nei buvusios religinės ar esamos mokslinės istorijos. Toje istorijoje visi planetos gyventojai prieš gimdami patys pasirinko gyvenimo kokybę, formą ir, kai tik mirs, jie vėl grįš į savo tobulą egzistenciją "ten" iš kur atėjo.

Išvada šio mokslo tame, kad, jeigu jau patys pasirinkome viską, kas su mumis įvyks, tai belieka išmokti priimti viską, kas nutinka su visais ir su viskuo, ir tuo... mėgautis. Tarkim vyksta karas - tai nėra blogis ar gėris tiesiog taip reikia. Karo dalyviai patys pasirinko kam žūti, o kam gyventi būdami dar negimę... Arba valgyk ką nori, jeigu mėgsti egzotiką, valgyk viską ir visus ... mėgaukis, elkis kaip tik šauna į galvą, daryk ką nori, nes nėra aukų yra tik klaidingas požiūris, kuris verčia kentėti. "

... šis mokslas taip pat skatina žmones visiškai atjungti vertinimą ir mąstymą - protą, be kurių žmogus tampa "laisvas" nuo problemų ir nuo ... gėrio, bei mąstymo. Tuo būdu šiame moksle "pasirinkimo suvokimu" yra pateisinama prievarta, žudymas, kankinimas ir visos kitos nužmogėjimo savybės, nes nėra blogio ir gėrio, visi patys pasirenka kentėti ar ne. Vertinimo atjungimas, šiame moksle, vyksta naudojant labai paprastus transinių technikų metodus: apsikabinimus, nusikalbėjimo žavesius (kai į klausimą atsakoma labai idomiai, bet absurdiškai ir jūs nedrįstate prieštarauti), o tik juokiatės ir žavitės atsakymu, ir dar jie naudoja prašymą: "ateikite atviru protu ir širdimi", kitaip sakant tuščiu indu, į kurį bus įdėta tai, kas reikia. Deja, žmonės pakliuvę į šio metodo mokyklą neturi jokio pasipriešinimo, net jeigu nesutinka su teigiamomis tiesomis, jų emocinis stovis yra puikiai valdomas lektoriaus.

Kai manipuliuojama žodžiais: iliuzija, nemirtingumas, proto valdymas, sapnas, meditacija, tai beveik visada yra konkrečios materialios naudos rezultatas.

Lik toks, koks esi

"Jeigu esi sadistas ir maniakas, ir t.t. nieko tokio, lik toks, koks esi, nes aukų nėra, prieš gimstant visi nusprendžia ir pasirenka tai, kas su jais įvyks. Klausyk širdies balso, todėl nieko nekeisk, būk silpnas, storas, žiaurus, negailestingas, būk koks nori, nes yra likimas ir tu gali tik rinktis: kentėti nuo to, kas yra ar mėgautis tuo, ką darai ir koks esi. Viskas tavo prote." Tai ištraukos iš kai kurių „mokslų‘.

Nei viena revoliucija, nei joks žmonių progresas nebūtų įvykęs, jeigu tokie mokslai būtų vyrauja jų galvose. Vis dar gyventume akmens amžiuje.

Proto valdymas neturi nieko bendra su panašių mokymų teorija. Kalbos apie protą ir jo valdymą yra dar viena proto išraiška apie save patį, tik tiek. Kas daug kalba apie protą, tas turi su juo pakankamai didelių problemų ir anksčiau ar vėliau jos išeis į fizinį kūną kaip ir nutinka garsiems proto valdymo meistrams: išprotėjimas, ankstyva senatvė, atminties, mąstymo sutrikimai, širdies ligos, dažni peršalimai ir dažnos įvairių organų ligos, kurios gimsta vartojant netinkamą savo kūnui maistą, mažai judant ir nesekant savo emocinio stovio.

Proto problemos

Taip. Nuraminti protą, kurti teigiamas lengvas mintis, pajungti džiugesio ir kūrybos emocijas, kurti jausmą - tai mąstančio, vertinančio tikrovę ir norinčio konkretaus rezultato, žmogaus kūryba, tam nereikia "mokslų". Tad kaip gimsta mokslai, skatinantys žmones likti bet kuo, bet kur, kad tik gerai jaustis? Visi žinome kaip veikia vynas: atpalaiduoja, nuspalvina tamsią realybę ir žmogus tarsi užsimiršta, tarsi atsigauna, tarsi išvengia blogų emocijų. Daugybė žmonių su saiku vartoja vyną ir tikrai padeda sau. Svarbu nepiktnaudžiauti, neįprasti, tai galima kontroliuoti, nebegerti. Kai suformuojama pasaulėžiūra, kai mąstymas vyksta kito žmogaus mąstymo modeliu - tada yra beveik neišvengiamas protolizmas (proto anarchija, kai žmogus manąs, kad valdo protą atsiduria absoliučioje jo valdžioje, tada niekas nebegali į jį įsiskverbti ir įnešti bent jau vaistų) tai tas pats plikas fanatizmas tik su protu. Manau, kad vienintelis gydymo metodas - hipnozė.

Tokie mokslai gimsta dėka žmonių, kurie nepajėgūs nieko pakeisti, negali nepersyvalgyti, nekritikuoti, negali atsisakyti teršalų, silpnybių, agresijos, silpnumo. Pagal paklausą ir pasiūla.

Niekas neapsaugos žmogaus nuo jo paties. Todėl ir skelbia senovės išminčiai: „pažink save". Kuo gi kenkia proto mokyklos? Protas kuria pastoviai. Mąstymas gali vykti bilijonais būdų ir imti atsakomybę už asmeninio mąstymo teisingumą, reiškia tik dar vieną proto iliuziją: iliuziją apie realybę, apie sapnus, apie tiesą, apie tai, kaip turi būti, deja, tai tik iliuzija. Visi tie mokslai turi tik konkretaus žmogaus „mokytojo", svajones, kurias jis paverčia kitų žmonių siekimu, gyvenimais, likimais, svajonėmis.

Kviesčiau žmones neslopinti mąstymo, proto ir budrumo, o gerinti jų kokybę asmeninėmis sąvybėmis: ramybę, logika, meile, geranoriškumu ir siekimu kurti save pagal SAVO modelį. Jeigu siekiate dieviškumo, priminsiu, kad dieviškumas tai - paprastumas, tikrai ne žmogaus proto išmislas. Prisiminkite - jūsų kūnas yra jūsų tiesa, kuri parodo jūsų kelius ir klystkelius. Skausmas yra kūno pagalbos šauksmas kylantis nuo jūsų gyvenimo būdo, mąstymo. O namai, aplinka, kurioje gyvenate, yra jūsų tiesa, kuria tikite. Būkite budrūs, nes žinios, deja, dažnai yra ribos, kurias užsidėję rizikuojate gyventi kieno tai sukurto gyvenimo modelį.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Man visada truko žodžių kaip teisingai paneigti šį "Proto kontrolės" išmislą, kiti kažka panašaus vadina Solipsizmu, ir tu, šiame straipsnyje, puikiai tai aprašei.
Taipogi, labai idomu, jeigu anot jų, visa supama aplinka yra nereali,tai ir ši nepagrįsta filosofija taip pat neturi relybės pagrindo, nes tada išeina, kad nerealiame pasaulyje atsirado nerealus nerealybes aiškinimas, kurį sugalvojo nerealaus žmogaus realus protas, kuris nieko nežino apie REALYBĘ, tai kaip jis gali aiškinti apie NEREALYBĘ.

P.S Taip, mano rašybos klaidos...jos realios.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai