To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Žinote, man labai nepatinka...

Pas gydytoją:
- Žinote, man labai nepatinka jūsų kosulys...
- Kokį turiu, tokį naudoju!

  • Naudokite dezodorantą vietoj antiperspiranto, nes pastarieji gali įtakoti krūties vėžio atsiradimą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Menstruacijų laikas – jei mėnesinės prasidėjo iki 12 m. ir baigėsi po 50 m. rizika susirgti krūties vėžiu truputį padidėja.

Meditacija. Sąmonės mitas. Psichikos programavimas.

Be abejo, kad šiandien ta meditacija, kuri užkariavusi rinką, yra iliuzinė, ir atspindi kokio žmogaus asmeninį įsivaizdavimą ir vis kitokį, todėl, pats žodis "meditacija" nieko neneša, tik individualių žmonių sugalvotus begalinius metodus, o kadangi bet koks veiksmas ar mąstymas veikia, tai ir meditacijų metodai veikia.

Daug metų medittuojant jau tampa priklausomybėmis, be kurių žmonės jau nebegali išlysti iš savo namų, ir iš problemų. Kas gi yra meditacija? Tai savanoriško žmogaus pasirinkimo gaubtas, lietpaltis, tinklas, kurį jis užsimeta, arba į kurį jis įlenda, tam, kad gauti tą, ką siūlo meditacijų kūrėjai ir platintojai.

Kodėl žmonės medituoja, programuojasi, "kelia" sąmonę?

Vieni sakosi tai proto ir širdies ramybei, kiti vysto kokias tai galias, dar kiti skaito, kad meditacija jiems duoda jų įsivaizduojamas geroves, dar kiti ... dėl mados, nes tai dabar teikia kokį tai nestandartinį įvaizdį. Yra žmonių, kuriems įteigta, kad iš savęs reikia išrauti blogas savybes, blogį, kad būtum švarus... Ir tai būtų nuostabu, jeigu taip būtų. Tačiau pažiūrėkite iš arčiau.

Tarkim, religinės, kai kurių rytų meditacijos rodomos TV... Tai armija. Armija bet kada pasiruošusių žmonių atstovėti meditacijų įdiegtą ideologiją. Šventikas pasako - žmonės padaro. Jokio mąstymo ar pasipriešinimo. Jie laimingi, kad jie ten yra. Ar toks buvo jų pradinis tikslas? Ar jie gimė ne laisvei?

Kitos meditacijos atrodo tokios nekaltos... žmonės nori tarnauti dievui ir prašo jo, prašo, prašo... tuo tarnu tapti. Nevertinkime viso to blogiu ar gėriu. Tai žmonių pasirinkimas. Bet ar tikrai? Jeigu žmonės nežino, kas yra egregoras, visuotinis nuotaikų formavimas, asmeninių žmogaus savybių kūrimas eterio pagalba... Ar tai vis jų laisvas pasirinkimas?

Jeigu mes įsigilinsime, tai visos mūsų „blogybės", kurių žmonės nori atsikratyti meditacijų pagalba, mums reikalingos, per jas mes lipame aukščiau, kaip per kauburėlius, už kurių galime užsikabinti lipdami į kalną. Gi jeigu kalnas bus lygus, status ir be kauburėlių, už ko mes užsikabinsime, kad atsispirti? Lygus kelias geras tik slysti žemyn... kad „nenusitarkuoti" minkštos savo dalies.

Meditacija. Sąmonės mitas. Psichikos programavimas.

Gi jeigu mes sąmoningai kuriame save, tai jokios problemos mūsų jokiose savybėse nėra, nes ką kas bedarytų, besakytų, mes visada susikuriame aibę pasirinkimų variantų, ir tam, jokia meditacija nereikalinga. Tam reikia budraus sąmoningumo, aktyvaus proto veikla. Gi valdomas protas - savitvardą turintis žmogus, žaibiškai veikia emocijas ir veiksmus.

Jums priekaištauja, kaltina? Suvokite kodėl, ir tas suvokimas išlaisvina jus iš bet kokių nesivaldymų, o galva lieka švari ir lengva. Tarkim jūs pametėte pinigus. Jūs nerimaujate, ieškote. Ir staiga jūs prisimenate, kad jie yra kitoje švarko kišenėje. Jūs iš karto atsigaunate. Tokiu greičiu veikia suvokimas. Mokykitės suvokti reiškinių esmę - žaibiškai keisite savo jausmus ir emocijas.

Nežinojimas, baimė, silpnumas ir yra tas "purvas", kurį meditacijų šalininkas bando iš savęs iškabinti, nes jam pasakyta, kad jame yra "purvas"... ir jis tiki tuo. Todėl jis ir medituoja, kad jam pažadėta, jog meditacija jam kažką duos, suteiks. Ir be jokios abejonės jis gauna kokį tai rezultatą. Jeigu jūs šiandien užsinorėsite pamatyti ateivius, ir labai, labai norėsite, tai maždaug po 10 metų jūs juos pamatysite, ir tame nėra jokio stebuklo. Taip veikia žmogaus smegenys, sąmonė.

Meditacija, ir kitos, siūlomos psichikos kodavimo priemonės - dar vienas geras patogus narkotikas, kad jos pagalba gauti norimą rezultatą. Visa tai sulyginčiau su psichine tablete. Jeigu vaistų pramonė jau išsivystė iki klaninio biznio, tai meditacijų pramonė dar neįpusėjo... Ji tik užima rinka.

Tai geras, ir labai pelningas verslas, nes nereikia statyti gamyklų ir kurti produkto. Čia tereikia drąsos ir vadybininko talento. Mes turime daug pavyzdžių, bet pats geriausias šiuolaikinio smegenų plovimo meistras yra Ronaldas Habartas. Žmogus kažkada nesugebėjo nei alimentų užsimokėti savo vaikams, tačiau jo vadybinis talentas nebuvo nepastebėtas globalinio valdymo struktūrų ir jis tapo dievu... Jis tikrai nepėsčias, nes suprato paprastą tiesą ir ją pasakė garsiai: „Vienintelis būdas žmonėms kontroliuoti - tai meluoti jiems".

Žmonės nenori tiesos apie tai, kas jie yra, nenori būti save reguliuojanti tobula biosistema, jiems reikia melo apie savo „purvą" ir nuodėmes, jie nenori būti tuo, kuo yra - nesunaikinama būtybe, jie renkasi būti silpni ir ligoti, purvini ir kvaili, kad galėtų pateisinti savo dvasinę tinginystę, ir kad galėtų būti stipriųjų vergais, fanais, pasekėjais, ir tuo didžiuotis. Tačiau primenu, nereikia vertinti blogiu ar gėriu, šio reiškinio, nes kiekvienas yra vertas, ką daro su savimi savo pasirinkimu.

Išskirčiau du meditacijų tinklus: religinis ir tobulėjimo, kitaip sakant dvasingumo ir materializmo (gera savijauta).

Kas nepakliūna į vieną tinklą, pakliūna į kitą. Čia kaip ir su visais pasiūlymais vartotojiškai visuomenei. Jeigu tik yra paklausa, tuoj pat susikuria didžiulė pasiūla. Tačiau jokia meditacijos mokykla, plaudama žmonėms smegenis, neaiškina žmogaus nežinomų, o reiškia neribotų, organizmo galimybių, tokiu būdu, pririša žmogų, prie savo sugalvotų žmogaus "galimybių" ir turi vartotoją iki gyvenimo pabaigos; o įskaitant anapusinį sielos gyvenimą, tai ir po mirties pririša sielą prie savo egregoro. Prisiminkite Jėzaus perspėjimą, kad daugiau bijoti reiktų tų, kurie nužudę jus, įkalins jūsų sielą, ir po mirties jūs tarnausite "jiems".

Meditacija. Sąmonės mitas. Psichikos programavimas.

Kiekvienas mąstytojas sutiks su manimi tame, kad mąstytojas išmąsto daugmaž tą patį, jog tikrosios problemų priežastys yra suvokime. Filosofiškai mąstant "išrauti" iš savęs kokią tai nešvarą, nuodėmę, reiškia duoti galimybę vėl užaugti; išrovus reikia kažkur dėti; kai kas siūlo deginti, tačiau vienas paprastas momentas praleidžiamas: gi kokia bebūtų energija - pliuso ar minuso, ji gi yra žmogaus bendra energija, ir ją išmetus iš savęs, išmetamos jėgos. Pvz.: nepatinka kokia tai kūno dalis? Ją reikia išrauti? (na plastinės operacijos ir t.t.) o kuriam laikui? Jeigu tikite, kad turite „purvą" ir galite išvalyti tą savo "purvą" meditacijomis, tai pasmerkiate save tai daryti pastoviai, visą gyvenimą. Yra žinoma, kad jeigu jau žmogus pradeda pats save valyti, jis atrofuoja organizmo pareigą ir natūralų veikimą - savęs atstatymą, savęs valymą, savęs tobulinimą.

Suvokimas, išmąstymas, asmeninis išmąstymas, ir konkretus veiksmas, be kurio viskas yra mitas, duoda laisvę nuo vidinių problemų, nuo išorinių problemų, o energija lieka žmoguje, tačiau keičiasi jos kokybė. Jūsų mąstymas - sunkų paverčia lengvu, kaip ir paprastą dalyką gali paversti didžiulę problema.

Mintis neša energiją, kuria jausmą, savijautą, iš jos išėjęs ŽODIS neša energiją ir atspindi tikrovę; koks žodis - tokia energija, kokia energija, tokie veiksmai, kokie veiksmai, tokios pasekmės, rezultatas, tokia ir tavo tikrovė - gyvenimas. .

Suvokimas įvyksta akimirksniu. Akimirksnis ir veikia akimirksniu. Man šalta. Aš žinau šilumos jausmą, pasineriu į jį ir kvėpuoju pagal žinias, kurios kvėpavimą padaro instrumentu keisti šaltį į šilumą, aš judu ir sušylu, natūralu, nes tai suvokimas - organizmo veiksmas.

Ar medituoti?

Žinoma medituoti, jeigu jau taip reikalingas šis užsiėmimas, galite daryti viską, ką tik siūlo jums kiti, čia jūsų teisė. Tik reikia žiūrėti, ką duoda ta meditacija be žodinės koduotės, ir peržvelgti ne tik iš vienos pusės, o mažiausiai iš dviejų, kad bet kokia koduotė turėtų priešnuodį. Jeigu jums sako vieną, tai jūs ir girdite vieną, tačiau, jeigu jums sako, kad vienas yra du, tai čia yra jūsų mąstymo pradžia, nes jūs imate mąstyti, kokia čia nesąmonė... kaip taip gali būti.... ir pradedate asmeninį mąstymo sezoną...
Alternatyva

O žinote, kas visame tame įdomiausia? Kad kiekvienas iš mūsų turi savo asmeninį suvokimą ir savo asmeninius metodus, tinkančius tik jam vienam, vieninteliui, ir tik esamajame momente. Nepainiokite su meditacijomis, dvasingumo.

Vienintelis mano kelias esu aš. Mūsų keliai gali susitikti, net būti panašūs arba kurį laiką tapatūs, ir tada mes jausime artumą vienas kitam, daug duosime vienas kitam, nes eisime šalia vienas kito; tačiau jeigu jūs eisite mano keliu, o aš jūsų - tai mes nebenueisime asmeninės misijos keliu, ir tada ims „važiuoti " stogai, nuo visko tiek daug išbandyto, tiek daug sužinoto ir nieko nepakeisto. Štai todėl aš ir rekomenduoju savo kurso klausytojams - veikti. Veikti būtent ten, kur matote pas save nelabai patinkančią situaciją ir ją tvarkyti realiais veiksmais, sprendimais ir planais. Venkite debatų, tuščių vertinimų su tais, kurie net nebuvo psichohilerio kurse, ir net negali į jį patekti. Prisiminkite, kad pagrindinė energijos netekimo zona yra ginčas; o naujos informacijos PAĖMIMAS, su pasenusiu mąstymu su strigusiu failu viename sąmonės lygyje, neįmanomas.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Sveiki. Autoriaus požiūris apie meditaciją tikrai gana skeptiškas... Noriu paklausti ar esate propagavęs meditaciją? Ar meditacija nesuteikė jokių potyrių, palengvėjimo? Aš pati savo gyvenimo jau nebegaliu įsivaizduoti be meditacijos. Meditacija man padeda tiek dvasiškai, tiek fiziškai.

Lora, tai jau turbūt praplovė smegenis kokia nors Sahadža joga sekta? Būkit atsargūs ypač su šita sekta. Anglų kalba yra daug neigiamos informacijos. Mano manymu jeigu jau medituojat tai medituot reikia vienam, o ne su kažkuo kas nutreš pinigus po to tau praplovęs smegenis

Meditacinės technikos būtent ir ugdo sąmoningumą, dėmesingumą, gebėjimą būti "čia ir dabar", o ne bėgti nuo problemų ar užsidėti kiautą, kaip rašote. Moko priimti viską kaip yra, neįsitraukti į kentėjimą, keisti ką gali pakeisti ir susitaikyti su tuo, ko negali (ir, būnant įsisąmonintame momente, atskirti vieną nuo kito), neplaukti pasroviui su savo emocijomis, nebūti praeity ar ateity. Taip pat padeda nuraminti protą, o tai stiprina ne tik emocinę, bet ir fizinę sveikatą. Moko geranoriškumo, kantrybės. Gal jus pradžioje paanalizuokite mokslinius tyrimus, tada gal neteršite eterio ir atmosferos savo nekompetetingais pasisakymais.

Truksta zodziu!
Ka galima pasakyti autoriui? - sekmes tobulejime!
Gerb. autoriau - pries teikdamas savo nuomone apie viena ar kita dalyka pradziai issiaiskinkite kas tai per dalykas ir su kuo jis valgomas. Nes paskaicius si straipsni panasu, jog jus ka tik gatveje isgirdote zodi meditacija ir parasete straipsni - taip kaip Jus issivaizuojate ka reiskia meditacija. Tai tiesiog absurdas! Baisu!

Autorius truputį durnas! Jeigu meditacija yra toks jau blogas dalykas, kodėl rytų filosofijoje, ypatingai senojoje ji yra taip vertinama? Trumpiau tariant: nemoki pi*t, nereikia lyst. Arba išverčiant į lietuvių kalbą. Nežinai kas per dalykas tai ir neaiškink, ką jis duoda, ko neduoda ir kaip veikia...

Visiskas absurdas. Matyt autorius su meditacija susipazines tik is tekstines dalies. O gal paciam nei karto ir neteko pajusti gylio busenos. : )

Kazkoks briedas. Autorius sako,neklausykite kitu, patys spreskite, bet straipsnio gale aiskina ka jis daro ir mum taip daryt. As itariu, kad autorius nezino kas yra meditacija. Niekas nesako, kad zmogus yra "purvinas" ir meditacija gali ji isgelbeti. Meditacija - tai mokymasis buti cia ir dabar. Negalvoti apie praeiti, ateiti. Buti siuo momentu. Toks meditacijos tikslas. Kaip minejo Andrius, galima rasti daug techniku kaip medituoti internete nemokamai, taigi teiginys, jog tai yra verslas, cia nelabai tinka. Manau, autorius pries rasydamas turetu daugiau pasidometi kas yra meditacija ir kokie jos tikslai, o neskleisti nebutu dalyku.

straipsnio autoriaus supratimas zemiau juros lygio. zinoma viska galima bandyti paneigti, viskam galima papriestarauti. bet kas liecia meditacija, tai nereikia maisyti su jos su religija..meditacijos veiksmingumas ne karta irodytas mokslininku, skatinamas mediku, o ir patys zmones jaucia teigiama poveiki. ir nemanau kad tai verslas kazkoks, nes informacijos apie tai, kaip medituoti gali rasti nemokamai kiek tik reikia, o ir siaip egzistuoja ivairus nemokami klubai ir panasiai.
straipnio autorius isdergia meditacija, tik tam kad iskeltu savo ten kazkokius sarliamakiskus metodus, kurie beje irgi yra mokami:))

dar kiti skaito, kad meditacija jiems duoda jų įsivaizduojamas geroves. Išsitaisykit klaidas.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai