To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Chirurgas duodamas narkozę buhalteriui liepia jam ...

Chirurgas duodamas narkozę buhalteriui liepia jam skaičiuoti iki šimto:
- ... 96, 97, 98, 99, litas...

  • 80-iai proc. vyrų impotencijos atsiradimas paaiškinamas fiziologinėmis priežastimis ir signalizuoja apie rimtesnes ligas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Moterims su sumažėjusiu skydliaukės aktyvumu yra nustatyta didesnė mirties ir širdies ligų rizika. Mokslininkai nustatė, kad sumažėjus skydliaukės aktyvumui, padidėja arterinis kraujo ...

Likimas myli stiprius

Visi kūne esantys organai tarnauja mums, kad galėtume gyventi, judėti, tobulėti. Smegenų veiklos dar ir šiandiena niekas negali paaiškinti iki galo. Žinome, kad nuo jų priklauso viso mūsų kūno egzistavimas, bet ar priklauso nuo jų ir mūsų gyvenimo kokybė ir laimė?

Smegenyse vykstantys cheminiai procesai turi didelę reikšmę visiems organams ir ne tik jiems. Kintančios nuotaikos, baimė, pyktis ir kiti jausmai taip pat turi įtakos šiems elementams. Atrodo, kad mūsų kūnas tai tik indas, kuriame nuolatos vyksta kažkokie cheminiai junginiai, o nuo jų reakcijos priklauso ne tik kūno savijauta, bet ir mūsų likimas.

Pajutę dvasinį diskomfortą, skubame gydytis medikamentais, kurie yra tik tos pačios chemijos kūrinys. Tai gal laimę galime surasti būtent tokiuose junginiuose, o gal dauguma jau taip ir darome? Visuomenė netoleruoja narkomanijos, bet juk narkotikai ir yra „cheminė" laimė. Ši tema išties yra aktuali, nes vis dažniau laimė randama ne tokia, kokios iš tikro reikia žmogui. Po narkotikų dozės grįžtama į realų gyvenimą, kuriame jau nerandame vietos, todėl vėl ieškome naujos „laimės dozės", kuri galėtų tą laimę sukurti.

Tibeto vienuoliai savo kūną verčia medituoti po kelias paras be miego ir maisto, taip priversdami jį pajausti „laimę". Tačiau mes nesame vienuoliai ir tikrai neisime tuo keliu norėdami pasijausti laimingais. Tuo labiau, kad pati „laimės" sąvoka yra labai skirtingai suprantama kiekvieno iš mūsų. Taigi keli paprasti patarimai kaip prisijaukinti laimę ir būti laimingiems.

Žmogaus sąmonė - lyg kompiuterio diskelis, į kurį nuolatos įrašoma atitinkama informacija. Pagrindinė tokio „diskelio" dalis sudaryta iš jausmų ir tik labai nedidelė dalelė yra užimta kitos papildomos informacijos. Jausmai mus lydi nuolatos. Vieni jų būna geri ir pakylėti, kiti - gana žemi. Vis dažniau sąmonę valdo baimės jausmas, kuris programuoja neigiamus poelgius. Baimė ir pyktis visada būna šalia. Bijome, kad nepasiseks, kad prarasime, negausime, nespėsime, o su visu tuo ir pyktis sau ir aplinkai. Dauguma nusikaltėlių tampa žudikais tik iš baimės ir pykčio. Bijodami siekti tikslo, visiškai jo atsisakome. Taip prarandame galimybę tapti gerais specialistais, verslininkais, taip netenkame galimybės būti laimingais. Taip prarandame ne tik galimybę, bet ir save. Baimė scenai kai kuriems aktoriams ir muzikos pasaulio atstovams kainavo narkomano ar alkoholiko dalią. Kodėl medikas niekada neatlieka operacijos savo artimam žmogui? Todėl, kad baimė gali padaryti daug žalos, nes savam žmogui yra meilės jausmas, o su juo - baimė suklysti ir pakenkti. Tai gal baimės jausmas mums visiškai nereikalingas, o jei taip, tai kaip su juo kovoti?

Visur gamtoje ir Visatoje vyrauja harmonija, jausmuose taip pat reikalingas balansas. Žmogus be baimės - žmogus be jausmų. Tie, kurie neturi šio jausmo, yra ligoniai. Nekyla klausimas, kad, turėdamas kojas, gali neturėti rankų. Taip ir su jausmais, tačiau per didelės baimės pasireiškimas turi būti valdomas mūsų pačių sąmonės. Todėl pirmas žingsnis kovoje su baime turi būti mintis ją nugalėti. Įrodykite sau, kad galite tai padaryti ir pajusite laimę, kuri bus sukurta ne narkotikų ar alkoholio, bet Jūsų pačių pastangomis. Tiems, kuriuos valdo baimė gyvūnui, aukščiui ar tamsai, patarčiau dažniau medituoti. Meditacijos metu stenkitės išvysti baimės šaltinį ir žinoma jį nugalėti. Jei tai tamsa, susikurkite apie save šviesos piramidę, tegul tai bus jūsų apsauga nuo visokio blogio, jei tai gyvūnas, pakalbėkite su juo, stenkitės susidraugauti. Užtenka sau pasakyti, kad bijai ir iš tikro baimė sukausto kūną ir jei sakai kitaip, jautiesi stiprus ir pasitikintis savimi bet kokioje situacijoje.

Bendraudama su žmonėmis pastebėjau, kad juos nuolatos lydi baimė, kuri atima galimybę tapti laisvais ir laimingais. Dažnas sakosi esąs užkeiktas ar nužiūrėtas ir todėl yra nelaimingas. Kadangi pati pažįstu energetinį pasaulį, galiu įspėti kitus, kad užkeikimų būna labai retai ir tuo labiau „nuėminėti" jų nereikia. Bet vis daugiau žmonių tiki tokiais reiškiniais, vaikšto pas raganas, kurios mielai už tam tikrus pinigėlius „nuima" net patį didžiausią prakeikimą. O iš tikro tai būna tik eilinis psichologinis žaidimas su tokio žmogaus sąmone. Bet jei po tokio „nuiminėjimo" jaučiamasi gerai, tai kodėl gi to nepadarius, ar ne? Tik bėda, kad tokio žmogaus sąmonė nuolatos „sirgs" ir jai bus reikalinga pagalba. Kad išgydyti savo sąmonę, reikia patikėti vidine jėga. Niekas nesukurs laimės be Jūsų pačių pastangų. Negalintys pasitikėti savo jėga, gali kreiptis į aukščiausias jėgas, kurios egzistuoja Visatoje. Visos religijos turi tam tikrus ritualus ir atitinkamas maldas. Jos padeda žmogaus sielai tapti stipresnei, o sąmonei valdyti jausmus. Na, o tiems, kurie nemokate jokių maldų, sukurkite jas patys. Aš kalbu tik savo maldą ,nes manau, kad ją labiausiai supranta mano siela ir kūnas. O šią maldą skiriu norintiems paprastumo:

„Esu mažas didelės Visatos vaikas. Kaip motina myli ir globoja savo vaiką, taip Ji mane saugo ir tobulina. Kiekviena akimirka pragyventa čia, šioje nuostabioje žemės planetoje man suteikia galimybę augti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai. Kiekvienas skausmas, tai pažinimas, kiekvienas išgyvenimas, tai pamoka. Nėra vien gėrio, kaip ir blogio, nėra vien skausmo, kaip ir absoliučios laimės. Ar žinočiau kas yra „blogai", jei nežinočiau ką reiškia „gerai". Žinau, kad niekada mama nelinkėtų savo vaikui blogio, todėl ir Visata, bei jos Dieviškasis Aš nelinki man skausmo. Skausmą mes turime išmokti suvokti, jį priimti, nes tai tarsi mūsų pačių dalis. Išmokę skausmo pamokas, išmoksime būti laimingais, išmoksime mylėti ir būti mylimi. Meilė, kas ji? Dažnai siekiame meilės, bet ar mokame ją duoti kitiems, ar mokame ja dalintis? Taip, aš myliu save, savo kūną, savo mintis, savo aplinką ir artimuosius. Aš myliu gyvenimą, jo dovanotą aušrą ir tylią naktį. Aš myliu savo planetą, žvaigždes, saulę ir mėnulį. Aš myliu TAVE, kurį vadinu DIEVU, myliu, nes žinau, kad ir tu esi meilė ir VIDINĖ ŠVIESA. Taip, SIELOS šviesa. Ji tokia stipri, kad gali nugalėti bet kokią tamsą, nes ji DIEVYBĖ. Dalis tos šviesos manyje ir tik ji leidžia man būti laimingu. Mes visi TAVYJE, o TU mumyse, nes mes tavo VAIKAI..."

Tai tik trumpa maldelė, kuri gali būti Jūsų. Kiekvienas žmogus turi galimybę kalbėti su VISATOS AUKŠČIAUSIU PROTU. Tegul tai bus DIEVAS, kurio vardą ištars besimeldžiantis. O maldos kalbėjimas leis pasijausti laimingu, nes tai tikras kelias, o ne apgaulė, dovanota narkotinių medžiagų.

Ar turi įtakos jausmai ir jų nugalėjimas mūsų likimui?

Tai klausimas, į kurį kiekvienas turime savo atsakymą. Gyvenimo patirtis rodo, kad likimas myli stipriuosius... Kaip energetikė, likimus žmonių „matau" nuolat kuriamus jų pačių. Bet turiu pripažinti, jog didelę įtaką turi kiekvieno dvasinė jėga, kuri ir lemia vieną ar kitą įvykį. Jeigu labai tikėsi gėriu, meile , sėkme ir viso to sieksi, būtinai nugalėsi visus „juodulius", visas neigiamas sroves, nes tavoji bus stipresnė savo gėrio ir šviesos jėga. Aiškiaregis negali pakeisti kito žmogaus likimo, bet jis gali pasakyti, kur ir kada laukia jo paties padaryta klaida ir jos pasekmės. Tačiau retas iš klystančiųjų nori girdėti apie savo klaidas. Paprastai visi mes linkę kaltinti likimą, aplinką, situacijas, draugus, tik ne save patį. Vienas iš žingsnių savo laimės link yra savo klaidų pripažinimas. Tik jas pripažinę galite keisti savo likimą ir savo gyvenimą. Dėl savo nesėkmių teisinamės prieš kitus, o reikėtų analizuoti poelgius ir jų padarinius, o padarius išvadas, pasikeisti. Suvokusieji turi galimybę džiaugtis grįžusia sėkme ir kitokiu gyvenimu. Kiti ir toliau ieško kas juos prakeikė ar siunčia blogas energijas. Yra sakoma, kad viskas sveika, kas turi saiką ir ribą. Šiuo metu vis daugiau žmonių netenka savarankiškumo, nes per daug patiki savo gyvenimą ir likimą astrologams, raganoms ir dar nežinia kam.

Atminkite, kad kiekvienas tokio žmogaus reginys, pasakymas ar teiginys „giliai" nugrims į Jūsų sąmonę ir neabejotinai turės atitinkamą reikšmę Jūsų likime. Todėl būkite atsargūs rinkdamiesi tokius patarėjus ir specialistus, nes gyvenimas ir likimas priklauso jums.

Linkiu būti stipriems savo vidumi, tikėti gėriu, meile. Visada turėkite viltį, kuri nugalės visas negandas ir nesėkmes. Tik Jūsų vidinė „šviesa" parodo tikrą kelią į laimę...

 

www.sveikas.org


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai