To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Jūsų širdis plaka nereguliariai...

- Jūsų širdis plaka nereguliariai. Jūs išgeriate?
- Išgeriu, daktare, bet reguliariai.

  • Nevalgykite daugiau negu 3g druskos per dieną, nes didelis natrio kiekis kraujyje gali būti viena iš hipertenzijos priežasčių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • 10 proc. sumažėjus alkoholio kiekiui vienam gyventojui, 20 proc. sumažėja vyrų mirtingumas nuo ligų, susijusių su alkoholio vartojimu, ir 5 proc. – visų savižudybių ir ...

Pasikeitimas informacija

Proto dalelės turi užkoduotą informaciją. Tai reiškia, kad ta informacija nėra lengvai prieinama. Kaip tai yra iš tikrųjų, galima suprasti tik tada, kai žinoma, koks yra proto dalelės sudėties pagrindas. Ši dalelė turi magnetinį pagrindą ir jo paviršiuje judančius krūvius, kurie ieško atitikmenų tarp kitų šalia esančių krūvių. Jei krūviai randa atitikmenis, t. y. sutampa ir nestumia vienas kito, proto dalelės susilieja. Susiliejimo metu pasikeičiama energetiniais krūviais, o kartu ir visa informacija.

Kosmose kai kurie protai, arba sielos, turi fizinio kūno pavidalą. Taip yra todėl, kad, atitinkamai persiformavę, jie įgyja astralinio kūno apvalkalą, kuris atrodo kaip fizinis kūnas. Tokios sielos tarpusavyje bendrauja ne „kalbėdamos", o susiliedamos. Jei tų sielų krūviai skiriasi, jos nesusilieja, o jei panašūs, - susilieja ir joms būna labai gera. Fiziškai tai jaučiame pabendravę su maloniu žmogumi.

Įvairiose plotmėse vyksta vis kitoks augimas. Augimas, o ne gyvenimas, kaip žemėje. Sielos nuolat auga ir tobulėja. Jei siela atsiranda mažajame astraliniame lauke, jos apvalkalas kinta tada, kai energetinis žiedas pasipildo kas kelintą kartą. Jei tai vyksta „perkėloje", tokia siela auga nuolat keisdama savo apvalkalus, kurie kinta lyg burbuliukai. Aukštesnėse plotmėse vyksta dar sudėtingesni procesai. Kai siela pasiekia Aukščiausiojo proto lygmenį, ją nuolat gaubia meilės ir stiprybės laukas. Tai mums lemta pajusti žemėje labai mažai.

Visatoje egzistuoja materialus „padas", kurį sudaro kosminiai kūnai, planetos. Šalia jų lyg veidrodis yra energetinis pasaulis. Jis visiškai kitoks. Žmogaus kūnas taip pat turi materialų pavidalą, kurį matome, ir energetinį bei dvasinį pavidalus, kurių negalime matyti. Tie, kurie mato du pastaruosius žmogaus kūno pavidalus, stebisi, nes jie yra visiškai kitokie nei materialusis.

Kosmose energetinių plotmių laukai priklauso nuo ten esančių fizinių kūnų, t. y. planetų ir t. t. Kiekvienas iš jų spinduliuoja ir sudaro tam tikrą energetinį lauką - plotmę. Tačiau Aukščiausioje plotmėje nėra materialaus pagrindo. Šią plotmę sudaro vis naujos energetinės proto dalelės, kurios atsiskiria nuo kitų plotmių ir yra visiškai kitokios energetinės struktūros. Jos atsinaujina ir dauginasi tik savame energetiniame lauke ir kiekvieno elemento krūvio dėka papildo tą plotmę. Toks plotmės didėjimas ir atsinaujinimas nepriklauso nuo fizinio, materialaus, pagrindo, nes jis yra visiškai kitokios prigimties. Tačiau į šią plotmę negali patekti silpnesnį krūvį turinčios proto dalelės. Todėl tai - pačių stipriausių protų laukas, kuris juda ir nuolat persiformuoja, atsinaujina. Ateinantys protai tokioje erdvėje liejasi ir vėl persiformuoja sudarydami naują egzistavimo formą - naują protą. Naujas protas gimsta ne taip, kaip gimsta eilinė siela. Jis būna vienoje „kapsulėje", kuri jungiasi su Aukščiausiojo proto kūnu. Tokia „kapsulė" panaši į gaubtą, kuriame juda elementai, kad junginiuose papildytų energetinį kūną, ir kuris neleidžia judėti tiems elementams, kurie sudaro neigiamus krūvius fiziniame plane. Kai krūviai atitinkamai susidėlioja, energetiniai elementai pradeda kurti proto daleles.

Aukščiausiasis protas liejasi savo energetinių elementų plotmėje, kuri jį nuolat saugo ir maitina. Todėl jo jėga yra milžiniška. Ten kaupiasi jėgų jėga, kuri kuria ir kuri gali ardyti, bet tik tam, kad vėl sukurtų. Aukščiausiasis protas - tai energetinis protas, kurio negali nugalėti jokia silpnesnė jėga, net ta, kuri atstotų juodą lauką. Jo galia neapibrėžta, nes nėra jokių ribų. Tai - nuolat augantis ir kuriantis protas. Jis nevienalytis, nevienasmenis, todėl vadinamas Protų protu. Teigiami energetiniai krūviai glaudžiai tarpusavyje susiję, o neigiami stumia vienas kitą. Pyktis ir blogis skaido, o ne kuria, todėl juodos jėgos protas yra labai silpnas lyginant su Aukščiausiuoju protu.

 

www.sveikas.org

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Sveiki, kur jus galeciau rasti? atsiuskite i mano pasta savo kontaktus. Turiu jums kai ka labai svarbaus ir galiu parodyti tai, apie ka jus rasote! dinsonis@yahoo.com

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai