To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Jauna moteris ateina pas ginekologą...

Jauna moteris ateina pas ginekologą:
- Daktare, aš su vyru gyvenu jau penketą metų, bet vis negaliu pastoti...
- Gerai, eikit į gretimą kambarį, nusirenkit ir gulkitės.
- Daktare, bet aš norėčiau turėti vaikų nuo savo vyro!

  • Nėščioji turi kuo daugiau būti gryname ore. Tai jos kūdikiui padės išvengti rachito.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Jei moteris sirgo vienos krūties vėžiu, susirgti kitos krūties vėžiu tikimybė yra 3-4 kartus didesnė.

Nuomonės

Kaip atsikratyti spuogų

Kodėl atsiranda spuogai?

Vienas iš svarbiausių dalykų ką turite žinoti apie spuogus - kad tai ne jūsų kaltė.

Priešingai, nei daugelis mano, spuogai atsiranda ne dėl to, kad jūs kažką negerai darote - kaip jūs maitinatės ar kaip dažnai prausiatės

Vaikų pasaulis

Kada tėvai leidžia savo vaikams pamatyti jų silpnybes, neištikimybę ir pan., vaikai jaudinasi ir pameta orientyrą, jie netenka pagrindo. Vaikai instinktyviai ieško galimybės atsiremti į teisingumą, tobulumą, jėgą, ir kai mato tėvų silpnumų negatyvą, jie netenka autoriteto, kuris juos apgintų.

Meilė vedusiam: pliusai ir minusai

Jis turi žmoną, tu tai žinai, tačiau vis tiek būni su juo? Tai reiškia, kad esi pasvėrusi visus už ir prieš. Įprasta sakyti, kad į tokius santykius leistis neverta. Vis dėlto meilė vedusiam turi ir teigiamų pusių.

Apie nudizmą ir nudistus

Nudistai, natūristai ar tiesiog tiesiai šviesiai lietuviškai - nuogaliai? Kaip gi iš tikrųjų reikia vadinti žmones mėgstančius vienaip ar kitaip būti nuogais. Ir kodėl iš viso reikia kalbėti apie tuos mėgėjus taip, lyg jie būtų kokie nors kitokie.

Mitai apie alergiją

Dar vienas mitas, kurį nesunku paneigti, net ne medikui - tai alergija. Su šiuo baubu daromi dideli pinigai, o svarbiausia ne tai, o teroras, kuris susisuka lizdą net namuose, juo galima kurstyti tarpusavio blogus santykius tarp pačių artimiausių žmonių...

Ar yra vilties ilgalaikėms vedyboms

Žemiau išdėstyti patarimai sutuoktiniams padės sumažinti santuokos problemas ir išvengti skyrybų.

Skiepai žudo; vaikų harmonija - sveikata

Virusai yra panašūs į genetines kompiuterines programas - tai žydrieji kamuoliukai, prilipę prie ląstelės paviršiaus. Ir vos patekę į organizmą, pradeda atakuoti ląstelę, praninka į jos šerdį ir programuoja ją taip, kad ji pradeda gaminti virusus, pati žūdama.

10 dalykų, apie kuriuos reikia pasikalbėti su paaugle dukra

Paauglystė kartais primena dukrų ir motinų karą, todėl pateikiama keletas patarimų, kurie gali palengvinti tą karą ir padės abiems pusėms pragyventi tą laiką, rašo guardian.co.uk.

Apie vyrus, moteris ir pinigus

Galvoju, kad tiek mūsų, tiek viso vakarų pasaulio didžiausia problema yra ta, kad mes praradome supratimą, kas yra vyras. Dingsta vyrai ir vyriškumo požymiai. Dėstau lyderystės pamokas visiems - ir vyrams, ir moterims. Kalbame apie vadybą, apie pardavimą, lyg vyrų ir moterų pardavimų technikos būtų tokios pačios.

Bendražvėriškumas

Mes pasiekėme ribą. Ir jau gan seniai. Abejingumas tapo ta liga, kuri, rodos, visai nepastebimai įsigavo į mus ir ta, kuri mus naikina labiau nei kas nors kitas. Žmogus niekada nebuvo teigiamybė. Taip. Ko gero, labiau prieštaringesnio padaro šioje Žemėje nebuvo ir galimas dalykas nebus.

Agurkai susilaukė nemalonės

Vitaminai C, B1, B2, PP, provitaminas A, mineralinės druskos, magnis, kalcis. Agurkai valo iš organizmo šlakus ir nuodus. Didelis kalio kiekis juose pašalina nereikalinga vandenį iš organizmo. Reguliariai valgant jie maišo kauptis riebalams. Padeda šalintis smėliui iš inkstų.

Virtuali teismo medicinos ateitis

Kokia teismo medicinos, teismo mokslo ateitis? Atrodo, kad ji bus virtuali. Nuskenuotą mirusio žmogaus kūną bus galimą bet kada visapusiškai apžiūrėti.

Dvasiniai energetiniai pasauliai

Atsiskyrusi siela nuo kūno pakyla su didžiuoju jo astralu, panašiu į buvusį žemėje žmogų. Ji patenka į dvasinį pasaulį - „perkėlą". Bet prieš tai tenka praeiti pasaulius, kuriuos vadinama „tamsiaisiais". Juose gyvena kosminės būtybės, neturinčios jokio panašumo į žemės gyventojus. Jų išvaizda labai neįprasta.

Meilė

Kad suvokti meilę, reikia to norėti. Jeigu žmogus turi savyje meilės apibrėžimą, tai jis ir gyvena tokiame meilės apibrėžime. Kas žmogui yra meilė, tokia ji pas jį ir ateina. Meilė negali turėti apibrėžimų. Kaip viskas, taip ir meilė, žmonėse yra individualus potyris. Kiekvienas myli, tik taip, kaip gali mylėti. O galimybes žmogus turi neribotas, tik reikia jas tobulinti.

Ar apsaugo sveikatą lytinis švietimas?

Dažnai jaunimas, kuris tampa seksualiai aktyvus, neturi tikslios informacijos apie reprodukcinę sveikatą. Šios informacijos stygius didina neplanuotų nėštumų galimybę bei riziką užsikrėsti lytiniu būdu plintančiomis ligomis. Seksualinės sveikatos švietimas gali būti viena iš priemonių apsaugant jaunus žmones nuo šių problemų, gerinant jų būsimą reprodukcinę sveikatą.

Kas iš tikrųjų mus valdo

Vienas pokario žurnalistas yra pasakęs: „duokit man visą žiniasklaidą dviem savaitėm ir aš padarysiu Hitlerį šventuoju“. Ar kada susimąstom, kokią įtaką mums daro žiniasklaida? Taip, smagu vakare atsipalaidavus spoksoti televizorių. Smagu ir naudinga ryte gerti kavą vartant laikraštį. Gera savaitgalį atsiversti spalvingą žurnalą… Tačiau ar pagalvojame, kaip tai veikia mūsų sąmonę ir pasąmonę?

Vienatvė - pasimatymo pačiam su savimi laikas

Daugelis įsitikinę, kad vienatvė - tarsi bausmė, tartum esi uždarytas vienutėje. Tačiau vienatvė - ne kalėjimo, o ramybės ir galėjimo pasilikti pačiam su savimi zona. Pabūti vienam sveika. Tai žmones gali padaryti laimingus. Jei bijomasi nors pusvalandį pasilikti vienam, reikia susimąstyti - veikiausiai yra ką slėpti pačiam nuo savęs.

Ką praneša akių spalva

Senovėje kinų medikai pagal akių spalvą, rainelės ir baltymo būklę nustatydavo fizines ir dvasines ligas, ir net gyvenimo trukmę bei likimą. Senovės kinų medicinos mokslas nepamirštas ir šiais laikais. Ką gali reikšti akių spalva tyrė Liono (Prancūzija) eksperimentinės medicinos centro specialistai.

Kas yra protas?

Žmogaus kūno smegenimis nuolatos bėga elektros impulsai. Pagal juos galima nustatyti sudėtingas ligas, nes kiekvienas krūvis turi savo tikslią judėjimo trajektoriją. Tai pasako, kad mes esame ne tik fiziniai, bet ir energetiniai kūnai. Kiekviena ląstelė neša savo informaciją, kuri ateina energetinio impulso dėka. Ji fiksuoja smegenyse energetinius apie kūno būseną.

Ką nuo jūsų slepia vaikas

Ar gali vaikas turėti asmeninių paslapčių? O gal nuo tėvų nieko slėpti nevalia? Daugelis, sužinoję, kad jų brangenybė kažką slepia, bando vaiką ištardyti. Ar verta taip skubėti?

Kam naudinga alkoholio gamyba ir pardavimas?

Alkoholis ir tabakas, tai ne prekė. Alkoholis ir tabakas, tai narkotikai ir rinkos dėsnių jiems taikyti negalima. Taip tvirtina rinkos šalys, kuriose rinkodara egzistuoja 300 metų.

Ar visi turime karmą?

Dabar populiaru kalbėti apie „karmas". „Karma" - tai indų religinės filosofijos teiginys, kuris pranašauja apie kiekvieno iš mūsų atsineštą praeities gyvenimų tęstinumą arba, kitaip tariant, „kryžių".

Papildai ir kiti psichotropiniai ginklai su tikslu valdyti žmogų

Šiandieninė visuomenė, neturi jokių žinių šaltinių apie žmogaus sąmonės veiklą. Jeigu per TV kas tris minutės būtų rodoma, ne invalidus gaminanti vaistų ir papildų reklama, o tai, kad žmogaus smegenys gali suvaldyti bet kokius organizmo procesus, tai ligoninės ir poliklinikos užsidarytų. Deja, viskas atvirkščiai.

Tai, kelintas vaikas šeimoje esate, gali nulemti jūsų santykius su partneriu

Kartais santykių pasisekimas ar nesėkmė priklauso nuo visiškai mums nesuvokiamų priežasčių. Kodėl kartais panašių pomėgių žmonės negali vienas kito pakęsti, o visiškos priešingybės puikiai sugyvena? Atrodo, kad patrauklumo lygis, asmenybių suderinamumas ar panašūs tikslai turi įtakos, tačiau netgi šių dalykų kartais nepakanka.

Ar būtina žinoti savo likimą?

Ar pakeistume savo gyvenimus, jei žinotume kada sustos gyvybės laikrodis? Ar leistume sau skubėti ir dar greičiau siekti tikslo? O gal džiugintų greita meilė, draugystė, kuri virsta išdavyste? Ar gera būtų bendrauti su žmogumi, kuris „greitai" keičia savo išorę? Ir dar labai daug „ar..".

Žmonės išminties laisvėje yra laisvi nuo kritikos ir nuomonės

Energija paklūsta fizikos dėsniams. Stipresnė nugali silpnesnę. Štai koks vaizdas kyla iš kritinio pasisakymo. Pvz.: žmogus vertina kito žmogaus elgesį negatyviai ir smerkiančiai. Iš jo išeina negatyvi energija.

Mindaugas Šimkus. Kiek šventas Šventasis Raštas?

Šią temą pasirinkau, norėdamas įvertinti krikščioniškojo (žydiškojo?) Dievo „dieviškumą", nagrinėdamas įvairius jo pasisakymus, poelgius pateikiamus vieninteliame šaltinyje apie jį - Biblijoje. Iš pradžių paaiškinsiu, kas tai per religija - koncentruotai apibrėšiu ją, ir jos du „kertinius akmenis" - Jėzų ir Bibliją.

Sveikata, ar galime ją nupirkti?

Sveikata. Visi jos norime. Tik iš kur ją galime paimti? Gal nupirkti? Šiandien, jei tik leidžia piniginė, galime įsigyti kone viską. Nori skanumynų - atvešim į namus, pramogų - tik rinkis. Gal automobilį, namą, keliones, sporto priemones? O kaip su sveikata?

Pasikeitimas informacija

Proto dalelės turi užkoduotą informaciją. Tai reiškia, kad ta informacija nėra lengvai prieinama. Kaip tai yra iš tikrųjų, galima suprasti tik tada, kai žinoma, koks yra proto dalelės sudėties pagrindas.

Telegonija

Žmogus yra tol žmogus, kol jis elgiasi žmoniškai. O ką reiškia elgtis žmoniškai? Galbūt naudotis išmintimi, taisyti savo klaidas ir kurti save pilnaverčiu, laisvu nuo žudančių, nuo Gamtos nukrypusių savybių? Kodėl daugybė šeimų nesupranta į ką atsigimę jų vaikai? Kodėl jie nepanašūs į tėvus? Kodėl jie neklauso tėvų, kurie viską dėl jų daro?
Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai