To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ponas daktare, aš buvau pas vaistininką...

- Ponas daktare, aš buvau pas vaistininką, ir jis man patarė...
- Na taip, žinoma, prieš tai, kad nueitumėt pas gydytoją, Jūs nuėjot pas vaistininką,- sako supykęs daktaras. - Įdomu, kokį gi kvailą patarimą jis Jums davė?!
- Jis patarė man kreiptis į daktarus...

  • Planuojant nėštumą, folio rūgštį reikia gerti abiem! Kai moteris pastoja, ji folio rūgštį turėtų vartoti dar keletą mėnesių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Rūkant ilgiau negu 20 metų, storosios žarnos vėžio rizika padidėja net 30 proc.

Agurkai susilaukė nemalonės

Vitaminai C, B1, B2, PP, provitaminas A, mineralinės druskos, magnis, kalcis. Agurkai valo iš organizmo šlakus ir nuodus. Didelis kalio kiekis juose pašalina nereikalinga vandenį iš organizmo. Reguliariai valgant jie maišo kauptis riebalams. Padeda šalintis smėliui iš inkstų. Padeda augti plaukams esantis juose kremnis ir siera. Šviežios sultys geriamos kaip nuskausminantis prie kolikų. Žmonės pradėjo teirautis ar galima valgyti agurkus, nes pasirodė informacija, kuri apibėrė šį augalą absoliučia mistika. Internete radau info. laužtą iš piršto, be parašo ir nuorodos. Jeigu kas randa laboratorinę informaciją, mielai prašom pateikti... patyrinėsime.

Kokia tai asmenybė, rusų internete bando teigti absurdą apie agurką..., tačiau mane stebina ne koks tai žmogaus "svaigimas", bet jūsų, gerbiami skaitytojai, tikėjimas viskuo, kas rašoma, sakoma ir teigiama. Na kaip gi taip? Gi mes turime smegenis, turime save, turime organizmą ir akis, kurios mums rodo akivaizdžią realybę - tiesą... Ir kodėl nesinaudojame puikiais žmogaus organizmo atpažinimo tiesos instrumentais?

Trumpai išdėstysiu tai, kas man, kaip mąstančiam ir ilgai gyvenančiam žmogui yra matoma ir net prognozuojama.

Pramonė, kurios pagrindas yra produkto gamyba, visada ieško būdų, kaip didinti pajamas, reiškia - pardavimus. Jeigu jūs, siekiate sveiko gyvenimo, jūs privalote domėtis politika, nes ji valdo jūsų gyvenimo kokybę, sveikatą ir įvykius, kai jūs ... jos nežinote. Politika valdo ekonomiką, o ši visus kitus.
Šiandien daug žmonių ima gyventi sveikai, reiškia jie eina į natūralų gyvenimą, kurį gali susikurti patys, be komercinės medicinos, be politikos, be religijos kontrolės. Logiška, kad sumažės alkoholikų, nikotino ir kitų narkomanų, fanatikų. Žmonės pradeda savo vegetarizmo, veganizmo, florantizmo kelią. Jie nori būti laisvi ir laimingi, sveiki ir ... geri, negriaunantys, nekankinantys savo planetos ir jos gyventojų. Ar tai yra naudinga pardavimų magnatams? Ne!!! Kol jie laikė daugumos tautų liaudį kapitalizmo, socializmo ir kitų izmų kontrolėje, tai daryti buvo lengva. Šiandien tokią kontrolę apsunkina sveiko gyvenimo propaganda ir... per didelis žmonių skaičius planetoje. Todėl elementaru, kad natūralią gamtos dovaną šviežius vaisius ir daržoves žmonių "valdovai" keičia papildų pramone, dirbtinomis sultimis, dirbtinu maistu, perdirbant jį iš ... natūralių. Vanduo iš natūralių šaltinių ir telkinių bus po kiek laiko uždraustas gerti, pateisinant tai, jog "jie" rūpinasi mūsų sveikata, už natūralią gamtą reiks mokėti, kad pasibūti parke ar prie jūros ... reiks turėti pinigų..., natūralų maistą vaisius ir daržoves auginti ne iš modifikuotų sėklų taip pat bus sudėtinga, o tiems, kurie turės galimybes valgyti natūralius augalus bus įdiegta, kad jie mirs nuo... agurkų, pomidorų, bulvių, riešutų, medaus, nes "jų" mokslas atras, kad viskas kas natūralu - kenkia sveikatai. Ir tai jau vyksta dabar.

Kaip „jie" tai paaiškins? Ogi aplinkos užterštumu, kosmoso dulkėmis, ir visais įmanomais „atradimais". O jūs žinote kodėl taip skriaudžiami pensininkai ypatingai valdomose šalyse? O todėl, kad jie neišgyventų ilgiau nei 70-80 metų, nes tada žmogus, vesdamas sveiką gyvenimo būdą, atsigauna taip, kad gyvenimas prasitęsia, kaip ir pensijų mokėjimo laikas. Bus rodoma reklama TV ir visose informacijos priemonėse apie tai, kaip kenkia valgyti bananus, užsiimti joga, bėgioti, dažnai maudytis, o visa tai siūlys pakeisti papildais, milteliais, ir kitais dirbtinumais, kuriuos iškeis į jūsų uždirbtus pinigus.

Jeigu jūs esate žmogus, kuris iš vis nesigaudo kas yra interneto platybės, tai pasakysiu, kad šiandien internetas yra nekontroliuojama erdvė, kurioje klesti visų įmanomų bepročių mintys. Taip, internetas yra ir darbas, kuris neša pelną, ir degradavimo įrankis, ir vaistas, ir mokymosi priemonė, ir kitas pasaulis, tačiau tai, ką jūs jame randate yra tai, kas pakeis jūsų gyvenimą ir sveikatą. Kodėl? Todėl, kad informacija, pati savimi yra kodas, kuris veikia žmogaus sąmonę, nori to žmogus ar nenori. Nėra neveikiančios informacijos. Bet kokia nesąmonė veikia tą, kuris tą nesąmone pildo savo akis, ausis ir smegenis.

Todėl būkite laisvais ir išmintingais. Nekabėkite nustebę ant pardavėjų magnatų kabliuko, nes jie, pagavę jus savo produkcija, gauna iš jūsų viską, ko tikisi. Būkite pasiruošę sutikti paskutinį „sveiko" gyvenimo baubą iš milijardierių rankų - kai iš ekranų liesis informacija, kad viskas, kas natūralu nesveika ir mirtina. Ir tik tie, kurie suvoks, kad jų sveikata jų pačių mąstymo rezultatas, tie ras kelią į jiems skirtą laimingą ir laisvą gyvenimą.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

nesupratau is to straipsnio apie agurkus...

"Žmonės pradėjo teirautis ar galima valgyti agurkus, nes pasirodė informacija, kuri apibėrė šį augalą absoliučia mistika. Internete radau info. laužtą iš piršto, be parašo ir nuorodos. Jeigu kas randa laboratorinę informaciją, mielai prašom pateikti... patyrinėsime."
Manau, kad labai aiškiai parašyta apie agurkus...))))

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai