To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Pas gydytoją psichiatrą ateina nepaprastai susijaudinusi moteris...

Pas gydytoją psichiatrą ateina nepaprastai susijaudinusi moteris.
- Daktare! — sušunka jinai.- Jūs privalote padėti mano vyrui!
- Kas jam atsitiko?- klausia psichiatras.
- Jam rodosi, kad jis - tai aš.
- Tai labai įdomu. Prašau jį atvesti pas mane.
- O kam?- nustemba moteris.- Aš juk ir esu mano vyras.

  • Valgykite liesus pieno produktus. Juose daug netukinančių baltymų ir nėra sočiųjų riebalų, kurie tukina ir kenkia kraujagyslėms.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Smegenys sudaro tik 3 proc. žmogaus kūno masės, tačiau jos sunaudoja šeštadalį visos kūno energijos.

Mitai apie alergiją

Dar vienas mitas, kurį nesunku paneigti, net ne medikui - tai alergija. Su šiuo baubu daromi dideli pinigai, o svarbiausia ne tai, o teroras, kuris susisuka lizdą net namuose, juo galima kurstyti tarpusavio blogus santykius tarp pačių artimiausių žmonių...

Mitas yra tame, kad alergija vadinama normalia organizmo reakcija į žalojantį faktorių, nenurodant jo, tačiau nukreipiant dėmesį į visai su ta reakcija nesusijusius dalykus.

Pvz.: seniau neaiškios kilmės susirgimus (tiesiog uždegiminius simptomus) paaiškindavo, kad buityje daug naudojama chemijos. Kai žmonės pradėjo to vengti, pradėjo pirkti žymiai brangesnių neva "nealergizuojančių" priemonių, ką gi tada pradėjo kaltinti patalinines erkutes... neva todėl dabar vaikai serga... ir siūlo pirkti superbrangius siurblius ... Tai tada kur tos erkutės buvo, kai nieks neturėjo tų siurblių, nes chemijos tokios nebuvo, ir gyveno žmonės pakankamai nešvariai, o alergijos tokios irgi nebuvo? O šieninės slogos? Yra toks preparatas, jo įkvėpus, sulašinus, sloga tekės upeliais, niekas nepadės... nesunku ir sukelti odos niežulį, ar vietoj švelnaus muilo duoti tokį, nuo kurio oda lupsis... Vienas toks veikėjas terorą, kada naudojamos technologijos, pavadino "įmantriu persekiojimu", o aš tai vadinu tiesiog nusikaltimai daromi specialistų su aukštuoju išsilavinimu...

Daugumai pažįstama situacija, kai atėjus pas gydytoją su negalavimais, šis nesistengia įsigilinti į pacientą, o pradeda spėlioti, tai gal nuo to, ar nuo to, pradeda siuntinėti pas specialistus, taip, kad žmogus į tą pusę net pažiūrėti nenori. Tas vyksta su biednais pacientais, o turtingesniems jau net iš anksto paruošti brangių preparatų receptai, kuriais gydytis reikia mėnesių mėnesiais... Taigi, bet koks nuoširdus noras padėti žmogui, domėjimasis juo jau dar studijų laikais yra išmušama iš studentų... Turbūt daug kas girdėjo apie "supermuštrą" medicinos mokyklose... Gal tiesiog prisiminkime, kaip saugumas susidorodavo su žmonėmis padedant medikams. Prasidėjus nepriklausomybei, tokių straipsnių buvo labai daug, bet klausimas, kuris medikas sėdi už tai? Kuris iš technikos specialistų ir kt. specialybių atsakė už savo darbelius??? Kaip sėdėjo savo katedrose , taip ir sėdi... mūsų vaikus auklėja! Ką jie juos išmokys? Atsakymas aiškus.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

yep

kai saviskis i namus gryzta -tai nelenda i spinta,o kai svetimas i namus uzeina ,jis lenda i spinta ir gali pridaryti daug blogio,taip ir su vaistais musu lasteles nesukurtos chemijai,org.reikia organinio maisto.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai