To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Turiu jus nuliūdinti. Teks vėl pjauti siūlę..

- Turiu jus nuliūdinti. Teks vėl pjauti siūlę.
- Kodėl?
- Operuodamas palikau guminę pirštinę.
- Štai jums pinigai - nusipirkite naują!

  • Jei kosite, gerkite daug vandens. Vanduo – pats geriausias mukolitikas (vaistas, skystinantis gleives ir lengvinantis atsikosėjimą).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Atlikus tyrimą vienuolikoje Europos valstybių, JAV, Kanadoje, Japonijoje ir Australijoje nustatyta, kad berniukų mirtingumas kūdikių amžiuje yra didesnis nei mergaičių, nors ši tendencija ...

Telegonija

Žmogus yra tol žmogus, kol jis elgiasi žmoniškai. O ką reiškia elgtis žmoniškai? Galbūt naudotis išmintimi, taisyti savo klaidas ir kurti save pilnaverčiu, laisvu nuo žudančių, nuo Gamtos nukrypusių savybių? Kodėl daugybė šeimų nesupranta į ką atsigimę jų vaikai? Kodėl jie nepanašūs į tėvus? Kodėl jie neklauso tėvų, kurie viską dėl jų daro?

Rusijos gamtos mokslų akademikas Stanislavas Semionovas teigia:
Žmonės nėra apsaugoti nuo telegonijos. Bandymų kelių nustatyta, kad moters biolaukas mylėjimosi metu pasikeičia, ir jos vaikai neišvengiamai paveldės pirmojo lytinio partnerio fiziologinius ir antropologinius požymius. Net jeigu yra naudojamos priemonės prieš nėštumą, tai neapsaugo. Todėl vaikas, kurį pagimdė moteris, turėjusi ikisantuokinių seksualinių santykių, turės nuo savo tėvo pusę chromosomų rinkinio, o nuo visų kitų buvusių motinos sekso partnerių jis turės genetinę informaciją. Tai liečia ir vyrus. Kultūringos šeimos sūnus tarnavo armijoje, ir pasibaigus laikui jis atšventė su draugais ir permiegojo su ten buvusia azijiečių mergina. Įvykį jis pamiršo. Grįžęs vedė jo laukiančią merginą, ir kaip visi nustebo, kai jie susilaukė azijietiško gymio vaikelio. Jie abu buvo mėlynakiai, šviesiaplaukiai, jų tėvai ir seneliai neturėjo savo giminėje nieko panašaus. Jaunuolis įtarė žmonos neištikimybę.

Kodėl telegonija nutylima?

Todėl, kad darvinizmas tapo dogma ir nepajudinama taisykle visam komerciniam pasauliui. Darvinizmu ne vieną kartą jau yra paneigti faktai ir Gamtos dėsniai. Telegonija - tai fizinio kontakto energetiniai paveldėjimai. Jeigu pirmas seksualinis suartėjimas pas moterį buvo su degeneratu, tai kad ir po daug metų ištekėjusi už talentingo žmogaus, jos palikuonys turės degenerato savybių. Ir atvirkščiai, kai pirmas vyras, kurį įsileis į save moteris bus genialus, o ištekės už alkoholiko, jos vaikai turės taurias savybes. Senovėje telegonijos efektą žinodamas feodalų valdininkas, turėjo pirmos nakties teisę, nes jis buvo elitinis visuomenės atstovas, ir jeigu moteris net ir nepastodavo, skaitydavosi, kad ji yra užprogramuota elitiniais palikuonimis.

Žmogus, kaip ir visi gyvi sutvėrimai be kūno turi ir informacinį paveldimumo lauką, kuris toks pats materialus, kaip ir genai ar chromosomos. Tai biologijos sritis, kuri anksčiau ar vėliau įeis į visuomenės gyvenimo sampratą.

Medicininių mokslų daktaras V. Barabaš teigia, jog mūsų protėviai žinojo šitą telegonijos - elementarios genetikos taisyklę, kad pirmasis seksualinis moters kontaktas jos genetikos paveldimume palieka neišdildomą pėdsaką iki jos gyvenimo pabaigos. Sutuoktinių ištikimybė ir merginos garbė - tai genetinis šeimyninės laimės ir jų vaikų laimės pagrindas.

Valstybė, kuri nesirūpina savo moterų, šeimų dorove, kuri leidžia prekiauti savo merginomis užsienio bordeliuose, yra pasmerkta išnykti kaip išsigimusi, nebesugebanti atsinaujinti nacionalinė tauta. Kai intelektualų skaičius mažėja, vystosi valdančiojo sluoksnio degradacija. Taip žlugo Romos imperija.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

bet juk telegonijos efekta irode prof. Flintas ir Feliksas ladentekaas

Kodėl straipsnis be nuorodų? Todėl kad nėra kur nurodyt, kaip tik religinių fanatikų aceit mokslinius darbus, kurie irgi nepagrįsti. Kodėl tie darbai nepagrįsti, o genetikos mokslas dargi ir neigia tokias fantazijas kaip telegonija? Todėl, kad mokslas iš savo prigimties neigia visus mitus bei išsigalvojimus, kurie yra nepagrįsti, neteisingi, realiai neegzistuojantys, netikri. svečiui, kaip reiškinys gali būti realus, jei jo pagrindimas yra spekuliacijos? Tas mitinis ir mistinis neegzistuojantis reiškinys telegonija jokiai eksperimentais nepakartotas ir nepakartojamas. Logika labai paprasta, - žlunga - nekaltybės kultas. Žmonės suvokia, kad seksas nėra gėda, nuodėmė, blogis ir juolab skirtas tik vaikams gaminti. Kaip dabar religiniams fanatikams įtikinti mases, kad seksas jei daugiau nei su vienu žmogum, o juo labiau prieš santuoką yra blogai? ogi labai paprastai - reikia sukurti telegonijos mitą :)

klausyk, brangus Avie - tavo "mokslas" labai daug ka slepia, tas tavo "mokslas" toli grazu nevisagalis ir ne jam iveikti ar pakartoti daugeli evoliucijos ir gamtos desniu, mynk toliau niekint savo busimuosius ir nelysk y aki su savo kvailom ismonem, nesigedink saves, kaip jau matau gedinaisi anksciau, placiau pasidomek "bangine genetika" - ir uzhsienio kalbom, o ne vien varganos amoralios Lietuveles source'u... nori pateisint save... - tik nemeluok sau paciam... as suprantu, kad nori slepti savo geda ir bandyt pateisint savo klaidas bent jau sau, (niekam kitam jos neidomios, nebent tavo antrai pusei), tik beda ta, kad kelio atgal nebera... straipsnis labai konkretus, glaustas ir be pasaku - o varganas avis slepiancias geda nuo savo vaiku... tai imk juriniais konteineriais plugdyk.

Mistika ta telegonija. Pats reiskinys gal ir realus, bet aiskinimas - tai grynos spekuliacijos

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai