To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Iš gimdymo palatos akušerė išneša tris...

Iš gimdymo palatos akušerė išneša tris kūdikius ir parodo  juos jų tėvui.
- Jeigu galima, aš renkuosi vidurinį.-nedrąsiai tarė tėvas.

  • Ar geriate pakankamai skysčių rodo bespalvis ir bekvapis šlapimas. Gerkite daugiau skysčių!

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Jei moteris sirgo vienos krūties vėžiu, susirgti kitos krūties vėžiu tikimybė yra 3-4 kartus didesnė.

Skiepai žudo; vaikų harmonija - sveikata

Virusai yra panašūs į genetines kompiuterines programas - tai žydrieji kamuoliukai, prilipę prie ląstelės paviršiaus. Ir vos patekę į organizmą, pradeda atakuoti ląstelę, praninka į jos šerdį ir programuoja ją taip, kad ji pradeda gaminti virusus, pati žūdama. Būtent tai vyksta, kai žmogus suserga. Svarbiausias ginklas kovoje su virusu yra limfocitai - ląstelės, kurios bombarduoja antikūniais. Šiuolaikinė medicina dar nesukūrė ne vienos efektyvios priemonės kovoje su virusiais palyginant su žmogaus imunine sistema.

Ne kartą žmoniją atakavo įvairios virusinės epidemijos. Iš istorinių šaltinių aišku, kad raupsai Kinijoje prasidėjo 3-ame mūsų eros amžiuje. Ten greičiausiai prasidėjo ir priemonių jai sustabdyti ieškojimas. Viena iš priemonių yra skiepai arba profilaktinis apkrėtimas, suleidus į kūną šiek tiek raupsų puvenų, kas leido persirgti liga lengvesne forma.

Anglas daktaras Edvardas Dženeris - vakcinacijos pradininkas.

Nuo 1796 m. prasidėjo skiepijimas vakcina, kai įvedama ne pati liga, o preparatas. Žodis "vakcinacija" kilęs nuo žodžio "vaka" - karvė. Jo vakcinos pagrindą sudarė "perleistos" per karvę raupsų virusas, kuris jau tampdavo silpnesnis ir būdavo suleidžiamas žmogui.

Gydytojas A.Kotakas savo knygoje "Negailestinga imunizacija" rašo, kad nėra įrodymų, jog būtent skiepai padėjo žmogui nugalėti kai kuriuos ypač svarbius infekcinius susirgimus, o faktai liūdija, kad susirgimai tuberkulioze, difterija, kokliušu ir kt. masiškai padėjo mažėti dar iki tol, kol buvo panaudoti skiepai prieš šias ligas. Tai vyko dėka pagerėjusių sanitarinių - higieninių sąlygų. O ten, kur plačiai buvo taikomos raupsų skiepai, liga ne tik kad nesiliaudavo, bet plėtėsi.

Skiepai kaip priėjimas prie žmogaus kūno

Šiandien yra sukurtas šetoniškas būdas - neva laisvanoriškas sutikimas, leidžiantis prieiti prie žmogaus kūno. Masinėmis dezinformacijos priemonėmis plačiai propaguojamas melas apie vakcinos naudą, žmonės masiškai bauginami neišvengiamomis ligomis, darbdaviai grasina darbuotojams atleidimu iš darbo, tėvai yra gąsdinami, kad vaikai nebus priimami į mokyklas ir t.t. Sistema, skelbianti kokią tai naują infekciją, yra pasiruošusi izoliuoti ištisas tautas, kaip pvz. buvo su Kinija.

Skiepai - ligų priežastis

Tiesa apie vakcinaciją vis labiau aiškėja. O tiesa paprasta: skiepai ne tik kad nesaugo nuo ligų, bet patys yra jų priežastimi. Skiepai pažeidžia imuninę sistemą. Po dozės skiepų vakcinuotasis apsikrečia tomis populiariomis ligomis, kuriomis niekada gal ir nesirgtų, bei gauna naujas, dar mokslo neištirtas, ligas. Tai pradedama gimdymo namuose. Vaikai yra individualybės ir jų visų negalima masiškai vakcijonuoti.

"Mano tėvas, gydytojas, surinkdavo vaikus, tarkim penkiolika, ir visi eidavo lankyti kokio nors ligonio. Jei kas nors nebuvo sirgęs ir turėjo polinkį į tam tikrą susirgimą, tai tas ir susirgdavo. Dažniausiai tai būdavo vienas iš tų penkiolikos...Po kurio laiko kartą perskaičiau priede prie žurnalo "Sveikata" 2000 m., kad Šveicarijoje, Vokietijoje tėvai, vaikams susirgus raudoniuke ar kt. vaikiška liga, neskiria jiems karantino, o kviečia klasės draugus aplankyti ligonio. Tokio tipo pakvietimai užsikrėsti prilygsta skiepams." - sako bioetikos komiteto narė, virusologė G.P.Černovskaja.

Kolektyvinis imunitetas

Tarptautinė Sveikatos Apsaugos organizacija paskelbė, kad vakcinacija nėra asmeniškas reikalas, tai - visuomeninis reikalas, nes jo paskirtis - kolektyvinis imunitetas. Natūralus imunitetas prarandamas žmonių visuomenėje. Ir kad palaikyti tą kolektyvinį imunitetą, reikia pastoviai žmones skiepyti. Bet kaip to pasiekti? Sveikų vaikų praktiškai nelikę, dauguma - ligoniai. Tuomet Sveikatos ministerija sugalvojo skiepyti ir ligonius, kuriems tie skiepai dar labiau griauna sveikatą arba jie net miršta. "Šiuo metu populiarėja nauja tendencija - skiepyti reikia nusilpusius vaikus. Kodėl? Todėl, kad pirmiausia jie iš tikrųjų suserga infekcinėm ligom, o antra - kitokių vaikų pas mus ir nėra. Vienoje vaikų poliklinikoje yra toks plakatas: "Skiepykite vaikus su sveikatos sutrikimais, nes jie labiausiai linkę į infekcinius susirgimus." Tačiau niekur nėra iškabinta ilgo tų skiepų šalutinio poveikio sąrašo." - sako virusologė G.P.Černovskaja.

Tėvai turi apsaugoti vaiką nuo skiepų

Sutinkamai su Skiepų kalendoriumi, vaikas iki pusantrų metų turi būti paskiepyti 9 kartus, o pirmąjį skiepą nuo hepatito B jis turi gauti pirmomis dvylika gyvenimo valandų, kitus - penkių dienų bėgyje. Taigi vos gimęs vaikas jau yra susargdinamas keliomis ligomis iš karto! Tai apie kokią ateities sveikatą gali eit kalba, kai jis ištisai serga būtent tuo laikotarpiu, kai vystosi jo svarbiausios organizmo sistemos, kurių paskirtis yra aprūpinti jį sveikata visam gyvenimui. Tėvai turi stengtis apsaugoto savo vaiką nuo skiepų bent iki 3 - 5 metų, kad suteikt galimybę prigimtinėms, natūralioms apsauginėms organizmo jėgoms sukaupt jų galią. "Vakcina tai "maža liga". Akademikas patofiziologas I. V. Dovydovskis yra pasakęs, kad "kada nors žmonija gailėsis, bet bus vėlu, kad patikėjo vakcinaciją neišmanantiems to reikalo žmonėms: epidemiologams, med. seselėms, pediatrams ir panašiai, nes imunoprofilaktika turi užsiiminėti imunologai".

Autizmo ir kt. ligų ryšys su skiepais

Amerikoje autizmu sergančių vaikų tėvai paduoda į teismą akds (kombinuotos - kokliušas, difterija ir stabligė) vakcinos ir hepatito B skiepų gamintojus, kaip kaltus dėl vaikų autizmo. Vienas iš Amerikos mokslininkų teigia, kad ypač nuo kokliušo skiepų yra pažeidžiama centrinė nervų sistema, todėl vaikai tampa hiperaktyvūs, agresyvūs, linkę į nusikaltimus ir t.t. Į kokliušo vakcinos sudėtį įeina pats pavojingiausias iš visų komponentas, žeidžiantis smegenis. Ko pasekoje sustoja vaikų intelektualinis vystymasis; atsiranda vidiniai pažeidimai organuose: smegenų, plaučių, širdies, virškinamojo trakto...; aukšta temperatūra, apsinuodijimas. Vaikai nebepajėgūs mokytis normaliose mokyklose. Yra 25 metų tyrimų duomenys, kiek kenkia tie skiepai: alerginės, astminės, mirties reakcijos...

Konfliktai tarp imunologų ir gydytojų - praktikų

Gydytojai yra finansiškai skatinami, kad paskiepytų kuo daugiau žmonių, nesvarbu tinka asmeniui ta vakcina ar ne; nesvarbu, ar ji yra kokybiška. Nevykdantys skiepų planų gydytojai paprasčiausiai atleidžiami iš darbo.
Jei žmonės būtų vienodai neatsparūs tuberkuliozei, poliomelitui, difteritui, tai senai jau būtų visi išmirę vien tik nuo tų ligų, nors imlus vienai ar kitai ligai yra vienas iš 100, ar vienas iš 500. Amerikoje nuo hepatito B skiepija tik tuos naujagimius, kurių mamos yra sergančios ar ligos nešiotojos, ir tik su imunoglobulinu, antikūniu. Tačiau trečiose pasaulio šalyse imunoglobulinas nenaudojamas, nes per brangu. O skiepų kalendorių sudarytojai rašo, kad skiepai kūdikiui gali būti atliekami įvairių rūšių, įvairiais švirkštais, į įvairias kūno vietas vienu metu. Bet juk tai sadizmas! Dauguma medikų savo vaikų neskiepija, tačiau kitus - taip, kadangi jų toks darbas.

Skiepytojai ir gamintojai atkakliai kovoja su atsisakančiais skiepytis.

Tėvai sprendžia skiepyti vaikus ar ne. Antraip tai yra teisių pažeidimas. Nors kiti tėvai medikams moka pinigus, kad vaikų neskiepytų. Daugiau sužinoję apie skiepų žalą, tėvai atsisako skiepų, o vaikus grūdina. Skiepytos mergaitės praranda imunitetą, kurį galėtų perduoti savo kūdikiui su pienu. O kiekvienos vakcijos instrukcijoj esantis šalutinių poveikių sąrašas vis trumpėja, tik kodėl?

Jei TBC įveda gimdymo namuose, tai jinai lieka visam gyvenimui, įsirašo į organizmo atmintį. Tuberkuliozės bacilos pažeidžia timuso ląsteles, kurios yra pagrindinis limfolinis organas, iš kurio išeina visos imuninės sistemos ląstelės.

Skiepų kontrolės puvenos

Kad sukurti ir paleisti vakciną, nereikia jokių rimtų tyrimų, ir kai gamintojams pranešama apie nemažą kiekį mirties atvejų, vakcina tyliai išimama iš rinkos. Retas pediatras turi patikimų žinių apie vakcinų šalutinius poveikius. Skiepų kontrolė tai - kontrolės standartizacijos puvenos, nes iš tikrųjų nėra jokios vakcinos kontrolės, jokios standartizacijos. Akds "vakcina" iš tikrųjų yra biologo - cheminis konglomeratas, o ne vakcina. Jo sudėty yra labai pavojingas net suaugusiam - farmalinas(farmaldegidas), kuris yra vėžį iššaukiantis koncerogenas. Taip ir vykdomas sistemingas, planinis vaikų debilizavimas. Tėvai būtinai turi išsiaiškinti, kokios sudėties vakciną norima suleisti jų vaikui ir kokie šalutiniai poveikiai.

Skiepų antigenai įvedami į organizmą tiesiai į kraują, apeinant jo imuninę sistemą ir tokiu būdu užkertamas kelias kovoti su liga. Skiepų sudėty yra daug toksinų (fenolas "mantų" skiepuose) ir genetiškai modifikuotų produktų. O sirgti po skiepų, medikų teigimu, yra normalu: prasirgai ir viskas. Nors kai kurie skiepų gamintojai ant produkcijos pakuočių jau rašo apie šalutinius(ypač kepenims) vakcinos poveikius. Yra sąžiningų gydytojų, kurie pataria tėvams, jei tik yra galimybė, atsisakyti nuo skiepų, ypač jei kūdikiai yra neišnešioti. Yra atvejų, kai vienuose gimdymo namuose nuo skiepų mirdavo dešimtimis naujagimių. O vienoje ataskaitoje aukšto rango tarnautoja tiesiai šviesiai vietoj "skiepyti" vartoja "užkrėsti".

Užburtas ratas

Ir kaip antipriemonę tie patys medikai tiem patiem ligoniam išrašo antibiotikus. Užburtas ratas, kurio pasekoje vaikas visam gyvenimui lieka ligonis ar invalidas. Deja, oficialiai skiepijantis gydytojas neprisiima atsakomybės už skiepų pasekmes. Komplikacijų pasekmėmis užsiima reanimotologai, ekspertų komisijos gydytojai, nustatantys invalidumą ir kt.
Tėvai turi suvokti, kad už jų vaikų sveikatą atsako ne gydytojai, kurių diagnozės dažnai prieštarauja viena kitai, o jie patys. Todėl protingi gimdytojai vietoj skiepų, imunosistemos naikinimo, renkasi jos stiprinimą: maitina vaikus motinos pienu, grūdina.

Skiepų poveikis imuninei sistemai praktiškai neištirtas, nelabai ir tiriamas. Aids, paukščių gripo virusai sukurti karinėse laboratorijose. Ir norint pakenkti kokiai tai šaliai, yra pasiunčiami ten virusai. Kovojant su tais virusais, nereikia skiepyti žmones, nes tuos virusus atpažinti ir sunaikinti gali tik imuninė sistema.

Kažkam reikia, kad žmonės butų nesveika nacija, kad sumažėtų gyventojų planetoje skaičius. Kuriami skiepai, žmonės nuo jų suserga ir perka vaistus, kad pasveikt - tokia yra pati save maitinanti ekonomi - finansinė mašina. Todėl bet kuri tiesa apie vakcinacija arba nutildoma, arba negailestingai kritikuojama. Skiepai - tai biologinis, uždelsto veikimo karas prieš žmoniją.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Straipsnis prastas. Gaila, bet dėl visų gramatinių klaidų ir įrodymų trūkumo bus nurašytas kaip kliedesiai. Gal žurnalistui reikėjo pačiam labiau pasidomėti ir parašyti normalų argumentuotą straipsnį?
Edita, rašėte, kad vaikai gali pasigauti ligas iš tų neskiepytųjų mažylių, kadangi "visi iki vieno suskiepyti, todėl niekas neserga". Siūlyčiau pasiskaityti, kiek kiekvienas konkretus skiepas galioja (jie turi galiojimo laiką, žinojote?). Trumpai tariant, visi suaugę turėtų revakcinuotis, kad susidarytų kolektyvinis imunitetas. Deja, to kolektyvinio imuniteto nebuvo ir nebus. Kažin kodėl neatsiranda protrūkiai?
Tikiuosi, šis straipsnis privers daugiau tėvelių pasidomėti, kas gi yra tos vakcinos iš tiesų ir kiek jos padeda. :) Sėkmės visiems, auginkit sveikus vaikučius.

REKLAMINIS IRASAS - ISTRINTA

REKLAMINIS IRASAS - ISTRINTA

virusai visais laikais buvo reikalingi žmonijai. Jie pratestuodavo individus - silpnieji žūdavo užleisdami vietą stipriesiems. Taip neišnyko žmonija, nes tevai būdavo stiprūs kad išgyventų žiemas, susirastų maisto ir augintų tik stiprius palikuonius. Taigi skiepai nereikalingi, jei jūsų vaikas turi stiprų imunintetą ir laikotės sveikos gyvensenos, galite nebijoti, ligos neprikibs, nes bus akimirksniu įveiktos tik patekusios į organizmą per natūralius barjerus. Tačiau jei leisite į veną virusų kokteilius, jūsų vaiko imunitetas nežinia į ką gali pavist, to gamta nenumatė. Bet jei Jūs tikite farmacijos magnatais ir jų melu, apsimeskit kad nuo to jūsų vaikas bus tik sveikesnis ir beskite jam tas adatas.. PS: mano vaikas negavo nei vieno skiepo (dabar 4men) ir kol kas niekuom nesirgo net kai namie gripu du individai su 40 laipsniu temperatura vaiksciojo

As nepritariu skiepijimui, taciau straipsnyje bent jau gramatines klaidas reiketu istaisyti, nes tai silpnina visus kitus argumentus...

mano vaikai neskiepiti ir jie dar maziau serga negu skiepiti vaikai . Ir turi gera imunitetine sistema. taip kad tie skiepai ir yra ta liga tik mazam kieki jeigu norit skiepit ir bandyti ant vaiku ar po skiepo susirgs ar ne tai aisku jusu reikalas.

Skiepytis reikia, paskiepyta visuomenė sudaro barjerą ligai plisti. Jei nepasiskiepys 2 proc - tai nieko. jie gal tarusavy ir nesusitiks ir viens kito neužkrės. Jei neskiepyti bus 50% - tikrai liga turės pas ką gyventi. vienas vaikas į darželio grupę iš 20 žmoniš atneš, iš 10 neskiepytų susirgs trys, jie nuneš namo, draugams, iš jų dar keli susirgs . . . ir keliaus liga per šalį.
Gripo vakcinos - GAL jos ir nereikalingos (pedaug padermių gripo yra).
bet lėtinės ligos kurių VISĄ GYVENIMĄ NEIŠGYDYSIT (pvz. hepatitas B) ir sirgsit ir gal kitus draugus užkrėsit - ar to norite? hepatitas C labiau ukrečiamas už ŽIV, nors pasttarojo visi bijo) ( hepatito C skiepų nėra dar).
Skiepas - susilpninta(bet,taip, gyva) ar gabalais sukapota (tikrai negyva) bakterija, kuri parodoma organizmui. organizmas truputį pakarščiuoja (nes tai nera pikta laukinė bakterija) ir išmoksta kaip gintis nuo bakterijos. Sekantį kartą sutikęs ją organizmas greitai ją įveikia ir nekyla liga ar ji būna gerokai lengvesnė. tuo tarpu neskiepytas sirgtų stipriai, nes pirmą kartą pamatęs bakteriją nežinotų ką su ja daryti.
Būna vaikų kurių imunitetas geras, jie greičiausiai ir patys įveiktų bakteriją. norit rizikuoti? prašom. Renkatės socialiai atsakingą variantą, kai geriau visi kartu nesirkime, nei kam pasiseks tiem gerai - bukit geri pasiskiepykit. persirkit maža liga, nei gyvybei ir aplinkiniams pavojinga liga

tikriausiai skiepų gynėjas nelabai žino kokiu būdu galima užsikrėsti hepatitu, kad taip čia juos dievina arba farmacijos klanui priklauso :)

nežinau nebent tam darželį vaikai vieni kitiems kraujo perpylimus daro vietoj žaidimo su kaladėlėm :)

Hepatitas (kuris aktualesnis, kalbant apie užaugusių asmenų ligos profilaktiką) nors ir neplinta orolašaliniu būdu, tačiau yra kitų ligų, nuo kurių yra skiepai, plintančių tiek orolašaliniu, tiek kontaktiniu būdu, tiek fekaliniu-oraliniu (vaikai nevisada itin atsakingai plaunasi rankas)būdu.
Poliomielitas, kokliušas,

nesamones rasot, pasieme "Zmoniu" tipo zurnalo rusiska varianta ir perverte i lietuviu kalba, ir dar su klaidom, tai leiskit paklaust kokia kompetencija toks zurnalistas turi. sio straipsnio turinio nekomentuosiu, nes cia visiskas absurdas, niekuo nepagrista, jokiu mechanizmu, be jokiu irodymu, bet zmonems pateikiama kaip objektyvi tiesa.
o mamoms kurios taip sventai tiki tokio lygio straipsniais, tai rekomenduociau pasiskaityti normalia literatura, metaanalizes normaliuose leidiniuose, duomenu bazese, kad ir Up to Date(si mokama), Medscape, cia bet kokiu sveikatos klausimu, ne tik apie skiepus. nes matot, rusijoj ir 10 vaiku pilnai isnesiotu sverianciu virs 3kg pagimdo, ir trachejos protezus implantuoja ir dar velniai zino ka...

as turiu du berniukus 5 metai ir 3 metai kurie auga be jokiu skiepu. Ir labai netgi jie sveiki ir judrus ir protingi. deja tiesa skiepai blogai tarybiniais laikais neivienas daktaras neskiepino savo vaiko.jeigu daugiau internete laiko praleisti galima suzinoti tikra tiesa apie skiepus ir ju povaikius. Ir taip aisku jeigu imunitetine sistema pas vaika gera jokio skyrtumo ar skiepai ar be skiepu. jeigu susirgs tai ir skiepai nepades.

neserga jusu vaikai, nes visi aplink skiepyti (lt aktyvi vakcinacija pradeta dar 1956m)nera nuo ko uzsikresti, taciau is tu neskiepintu vaiku kai ju padaugeja atsiranda endemines kisenes, negirdeta? o vertetu pasiskaityti.
kuo remiantis jus teigiate kad skiepai neapsaugo? ir is kur traukiate kad daktarai neskiepijo savo vaiku? kad priesingai, visi buvom suskiepinti ciut ne laikrodzio tikslumu :)
as tai siulyciau atidziai pasidometi nuo kokiu ligu jus neskiepijate savo vaiku, kad ir ta pati difterija, noretumet savo vaikui tokius skausmus sukelt, kai visa gerkle plevem, zaizdom nueje, isivaizduojat koks malonumas seiles nuryt? o jei i nosi isplinta?
o girdejot apie poliomielita? gal zinot kokiu vaistu jis gydomas?
taip kad mielosios neisivaizduokit kad diena pagooglinusios igyjat daugiau ziniu nei medikai per 10 metu, o ir jusu skaitoma literatura ne auksciausios kokybes dazniausiai...
nenoriu tikrai nieko izeisti, bet baisu pasidaro kai paskaitau kai kuriuos komentarus

Tas kas norit skiepyti vaikus iš pradžių paskaitykit ir suzinokit ką tam vargšui vaikui ruošiasi leisti į organizmą . Kodel siais laikais tiek dauk bevaikiu, invalidu ir su alergijom?

Edita, o kuom remiantis jus taip isitikinusi kad skiepai nesa daugiau gero nei blogo? - as kalbu apie salutinius skiepu poveikius. Aisku, kad tikite sventai jusu mokytojais, destytojais, gydytojais, turbut taip pat politikais ir tuo ka rodo per televizoriu.
"Įsitikinimas - iš esmės didesnis šviesos priešas nei melas." Frydrichas Nyce ;)

dar pasigimdykit porą ar tris vaikus, tada tikimybė susirgti viena iš ligų, nuo kurių skiepijama pasidarys pakankamai didelė, kad vienas iš jūsų vaikų susirgtų. O tada ir bus atsakymas, ar verta skiepytis, ar ne...

turiu 4men kudikiu,prisisemiau informacijos ir is vienos ir is kitos puse sir visai pasimeciau nebezinau ka daryti! tuo labiau kai paskaitai kurios ligos pvz kaip stablige,difterija,kokliusas yra lb pavojingos ir nuo ju galbut vertetu paskiepyti mazyli.o kitos infekcines ligos kurias mazyliai praserga lengvai nera butina ir netgi pasikaicius straipsnius nerekomenduojama nuo ju skiepyti bent jau db kai pasiklausiau daktares sios ligos yra viename skiepe trys kurios galbut reikalingos o dvi nuo kuriu net nevertetu skiepyti mazylio tai ka daryti! atskiraj nuo kekvienos is siu lygu neskiepija,visos kartu.buvau nusprendusi neskiepyti db vel abejoju nes jau skiepijom 1men ir 2men salutinis poveikis buvo ziaurus pirma karta mazylis viduriavo ir 2paras buvo lb neramus,reke,naktim nemiegojo.2men po skiepo vel gi mazylis siautejo beveik 3 paras nebeviduriavo,bet uzeidavo kaip koks priepolis,soka is niekur nieko pradeda rekti,ir vel praeina kaip nieko nebutu buve ir taip 2 paras maziausiai,gaila ji sitaip kankinti,taigi jai toks poveikis po skiepu as manau kd nieko gero is tu skiepu,jai sitaip darosi.kaltinsiu save jei nepaskiepysiu ir susirgs ir taip pat jei sitie salutiniai poveikiai skiepu pasireks ateityje..

ar skiepytas ar ne - gydimas tas pats. vaikas is gamtos savaime atsparus ir sveikas. niekas (nei dievas, nei alachas nei dar kazkas) nenurode, kad chemija privaloma gamtos kuriniui.. tai tiesiog nenaturalu. pinigu plovimas ir tiek.

Ir kas jums į galvas įkala tokias nesąmones, kad nepaskiepijus būtinai vaikas sirgs... ? ir dar jauskitės kalti, kad atsisakėte jį susargdinti greičiau, anksčiau....

geriau jau pamąstykit kuo maitinat, nes dauguma mamų pačios savo rankomis kasdien paduoda nuodų kelis kartus per dieną ( valgykit natūralias žalias daržoves ir vaisius kasdien ir jos turėtų sudaryti minimum 50 % suvalgomo maisto kiekio, nesirgsit nei jūs nei jūsų vaikai). kada mečiau valgyti mėsą ir visokius chemijos prifarširuotus produktus išėjo visos ligos ( stenokardija, skydliaukė susitvarkė, net celiulitai dingo ) Kiekvienas renkamės ir sprendžiame kaip gyventi, čia panašiai kaip prekės iš katalogo, ką užsakysi tą ir turėsi

REKLAMINIS IRASAS - ISTRINTA

Netiki tol,kol nesusiduri... neskiepykit sveiku vaiku...

cia kazkas sake, kad straipsnio autorius neprisiema jokios atsakomybes jei kas nutiktu ir t.t.
O gydytojai ar priesiema atsakomybe uz skiepus? Kazkodel skiepijantis paciam, ar skiepijant vaika bruka pasirasyti lapeli, kad del komplikaciju pretenziju neturesi.... Tai nemanau, kad skiepai taip jau nekalta.

netgi kai buvau vaikas, manes del tam tikru priezasciu neskiepyjo, ir gyvenu beveik 30metu vis dar gyva :D ir be rimtesniu ligu :D tiesa sakant, net budama ne medike (nors dirbau medicinos istaigoje), niekada nesiskiepydavau nuo nieko, nes man visada budavo keista kodel patys gydytojai neskuba to daryti. o jeigu kalbant apie gripa, yra daug jo atmainu, jei paskiepys nuo gripo A, tada susirgsi gripu C ir pan. ir beje as zinojau kad skiepas - tai tos ligos virusas, taigi, kokia tikimybe, kad as susirgsiu sia ar kita liga? todel savanoriskai jos gauti nelabai noriu. netgi antibijotikus geriu tik tuomet, kai jau visai blogai. ir apskritai, manau visa farmacija tera 'juodai' geras biznis, todel nemanau, kad jiems tikrai rupi zmoniu sveikatos. kitaip tariant esame neblogi 'banduomieji triusiai', vien peliu bandymams neuztenka.

Iš knygos "Dievo Rūstybė" perduotos žmonijai čenelingo būdu, Dvasios vardu Rochester.
"Viena priežastis, padedanti piktajai dvasiai lengvai įeiti į žmogaus kūną ir nulemianti gyventojų išsigimimą, yra skiepijimas; galima drąsiai pasakyti, kad tokie keisti vaistai yra blogiau už pačią ligą, kurią jie turi įveikti. Į sveiką suaugusiojo arba vaiko kūną įvedama sugedusi, pūvanti, iš gyvulio paimta medžiaga. Per šią operaciją, kuria, deja, smarkiai piknaudžiaujama, į žmogaus organizmą patenka ne tiktai pūvanti materija, bet su ja kartu gyvulio fluidai ir dalelytės, o tai po truputėli keičia rūšį, ją daro šiurkščią ir negražią, įdiegia gyvuliškus inkstinktus, suteikia veidui gyvulio išraišką ir net dažnai, dėl žemiausių elementų įvedimo, sustabdo protinį vystymąsi. Šiaip ar taip, tai nepalankiai veikia fizinį ir astralinį kūną ir yra įvairių kūniškų ir dvasinių ligų šaltinis. Neabejotina kad šis barbariškas išradimas yra geriausia priemonė žmonių giminės išsigimimui ir atvertimui į gyvulišką būseną.

As tik po 2men.skiepo ziuredama i verkiancia ir karsciuojancia dukrele susimasciau ar tai butina. Kudikis toks trapus,ir baisiai suskaudo sirdi. Ir kuo toliau tuo daugiau gilinuosi i tuos skiepus. Nezinau kaip darysiu . Ziurejau,kad dauguma ligu nuo kuriu skiepija suserga 1 is kokio 100000 vaiku.O nuo skiepu nukencia daaug daugiau. Tai viska pasverus atidejau skiepus iki kol dukrai sueis 1,5 metu. O iki tol nuspresiu nuo ko paskiepyti,kuriu skiepu mums nereike.

Gal straipsnio autoriui reiktu apsilankyti pas psichiatra.............

na ir berasciai....tik kas imsis atsakomybes uz tokius antivakcininius pasisakymus. Butu baudziamieji straipsniai uz tokia dezinformacija ir smegenu plovima, galvotu ka raso. Stebiuosiu is kur tokia aviu banda, jeigu perskaitet situos straipsnius, tai nesustokit. Perskaitykit specialistu pasisakymus sia tema, o ne zurnalistu kurie vaidina labai nusimanancius medicinoje. Jiegu butu taip paprasta medikai nebutu ruosiami po 10 metu

prajuokinot. Nemanau,kad zurnalistas pats seip sau eme ir parenge straipsi. Seip jau kuo toliau tuo labiau visi supranta ,kas skiepuose daugiau minusu nei pliusu. Gal savu vaiku neturit,pardaug nesigilinat :)

Naivuoliai (jei butu taip blogai niekas neskiepytu)aisku,kad skiepytu pvz cigaretes ir alkoholis kiek zalos daro musu organizmui ir cia yra tavo pasirinkimo laisve tu nori save zaloti ar ne,tas pats ir su skiepais tik cia yra mazai informuoti zmones,TODEL RAMIAI IR SKIEPIJA SAVO MAZYLIUS TIK DEL TOS PRIEZASTIES NES NEZINO KOKS YRA JU SALUTINIS POVEIKIS,na o perkant cigaretes didziosiomis raidemis parasyta kokia zala daro organizmui!!!!o Tarkim tabletes jos visos turi informacini lapeli ir kur matete parasyta,kad jos neturi jokio salutinio poveikio?Gydaisi nuo vieno ir tuo pat metu zaloji savo organizma.Na ir jusu didenybe vakcina ka zinote apie ja,kad suleidus jusu mazylis nesusirgs kiaulyte,tymais,bet kas bus garantuotas,kad jusu vaikas nesusirgs suauges kur sitos ligos yra kur kas pavojingesnes suaugusiems.Ir nepamirskite to,kad vakcina veikia tik 5 metus tai vadinasi ja reikia Siepytis kas penkis nes veliau ji darosi nebeveiksminga!!!!Zinoma yra zmoniu kuriems chemija patina jie tikrai nei gydytis rabarbaru labais kur galima isimesti tablete ir viskas (tipo) praeina.Tik va dar vienas klausimas kodel visa zmonija beveik grizta prie naturaliu produktu jei ta chemija velniskai gera?Cia auksciau skaiciau man labai patikusi issireiskima tiek rycio apie liga ar tu nors suvoki ka sneki?taigi tavo vaikas nuo vieno skiepo gauna 36 naujos infekcijos,kad ir pvz ( sloga,karsciavimas,viduriavimas,galvos svaigimas ir t.t) rusu mokslininkas Aleksandras Katokas atkreipe demesi i tai ,kad ligomis nuo kuriu yra paskiepijami vaikai,vaikai nesuserga,taciau atsiranda daugybe kitu negavavimu-alergijos,odos ligos,cukrinis diabetas...Visa tai ligos kurios lygi zmogu visa gyvenima ir kuriu isgydyti neimanoma!!!!! va tau ir pavizdys!!!!MATAU Dovile TIK VIENINTELIUS RAUPUS TEZINO NA KAGI TAI KODEL iNDIJOJE YRA DIDZIAUSIAS MIRSTAMUMU SKAICIUS?ZINOMA DAUG KA SUDARO SVARUMAS JEI NESI NARKOMANAS,ARBA PROSTITUTE TAI KAM TAU BAIMINTIS DEL HEPATITO A,B AR C.Tuo labiau,kam tas skiepas reikalingas vaikui taigi jis niekur nevaiksto net nuo mamos papo neatsitraukia na o pauglysteje jau kitas reikalas,bet niekaip nesuprantu kam ta mazyli vos isvydus pasauli skiepyti nuo hepatito B ?jei sitas skiepas veiksmingas tik iki 5 metu?vadinasi per visa gyvenima vieno skiepo nepakanka!!!!NA NEGALIMA KALTINTI ZMONIU KURIE APIE TAI NIEKO NEZINO,kiekvienas turi pasirinkimo laisve asmeniskai as savo mazylio neskiepysiu!!! ir visiems teveliams linkiu sveiku mazyliu. BET KA CIA KALBETI APIE SKIEPUS JEI NET NATURALAUS MAISTO NEBERA MUSU PARDUOTUVESE NEGANA TO VAIKAI PRADEJO SIRGTI SUAUGUSIU LIGOMIS KUR RITASI PASAULIS ?KOSMARAS KAZKOS!!!!!!!o TEVELIAMS LINKIU NEPASIDUOTI GYDYTOJU ITAKAI IR BUTI TVIRTIEMS,TAIGI MES UZ SAVO MAZYLI GALIME PASTOVETI!!!!

Dažnai žmonės negali patikėt tuo, kas akivaizdu - "juk niekas neleistų skiepyt jei tai būtų taip kenksminga" - niekaip nesuvokia žmonės, kad dėl diiidelių pinigų kažkam gali būti nesvarbu konkretus žmogus. Kaip laikė paprastą žmogų "mėsa patrankoms", taip ir tebelaiko. Tik forma kita...

aj, dabar madinga nesiskiepyti. tik nei vienas tokio pobudzio straipsneliu autorius nenesa jokios atsakomybes - numeta kazkokius teiginius ir viskas - o kuris cia is musu bent jau kazkiek supranta kaip tie skiepai veikia, kas tas imunitetas. As manau, kad dabar patogu nesiskiepyti, nes kritine mase visuomenes paskiepyta. Bet kas bus po kokiu 10 metu? Gal vel islys raupai ir kitos senai pamirstos ligos? As pati neturiu nei vieno skiepo, bet mustis i krutine kad "skiepai didziausia blogybe" nesiruosiu. manau, kad yra ir kita medalio puse...

kvailesnio straipsnio nesu mačius. gryna erezija.Indijoj ir iki šiol niekas labai švaros nesilaiko, bet raupais nebeserga.

Nesuprantu,mes visi jug buvom paskiepyti,ir tikrai nesam nei debilai nei suzaloti.Nemanau kad jei paskiepysi tai butinai susirgs,o jei nepaskiepysi tai ta liga net nesusirgs.Atsiminkim ir tai kad kuo gimdyves yra vyresnes,tuo didesne rizika susilaukti nesveiko kudikio,o ne del skiepu...
Skonio reikalas,kas nenori tas lai neskipyja,neprievartauja zmoniu,bet ateityje,jei tas pats vaikas,bet jau suauges zmogus nores keliaut i tokia sali kurioje reikes parodyti skiepu pasa o jo jis netures,tai ar nebus kaltinami tevai del savo poziurio...

Va tokie zmones kaip tu ir yra luosiai kurie su visa banda, dar kitaip "visuomene" patys nemastot. taigi uzkretimas liga, ir yra vaiko programavimas sirgti. Kam skaitai ta straipsni jei vistiek laikaisi nustatytos per amzius nuomones? Taigi pamastyk. Jeigu vaikas negaus shudo y krauja,ten jo ir nebus. Bent kol neprikaups per savo gyvenima. ir pasidomek kuo buvom paskiepyti. nustebsi kad gal gavai tik 5-ta dali skiepu,kuriuos dabar kemsa. ir mastyk pagaliau savo smegenim jei nesi debile.

o visdelto jei neskiepytas vaikas susirgs kokia stipresne liga,tuomet teveliai tures grauztis visa gyvenima kad nepaskiepyjo...

Labai super straipsnis... Kuo daugiau zmoniu tai zinos ir supras skiepu zala, tuo sveikesni augs musu mazyliai...Va ir pati auginu 2 menesiu vaikuti, tvirtai apsisprendziau jo neskiepyti, bet daktarai to ziuriu nelabai supranta. Ziuri jie i mane, kaip i kokia varna ir klausia kodel? Net neketinu as jo skiepyti ir zaloti.

Pasaulis nera tik juodas arba baltas. Reikia tureti labai daug ziniu, dometis savo sveikata ir medicina, kad teisingai pasirinktum, reikia skiepytis, ar ne. Pvz, raupai (ir kai kurios kitos siurpios ligos) isnyko ne del to, kad pagerejo gyvenimo salygos, o del skiepu. Arba, negi sutapimas, kad difterija siais laikais suserga butent tas vaikas, kuris buvo nepaskiepytas..? O ar pagalvojote apie pasiutlige..? Taciau krastutinumas siuo atveju nera teisingas kelias - ir skiepai tikrai nera vienareiksmiskai gerai. Tikrai nerekomenduoju kasmet savo imuniteta kankinti skiepais nuo, pvz, gripo. O skiepai nuo ZPV - isvis nesamone... Kiekvienas atvejis yra individualus, yra ligu, kur skiepai - issigelbejimas, yra ir tokiu atveju, kur farmacininkai daro bizni.

Gal ir vyko, kas dabar zinos...

O jo, kiek pamenu kai mazas buvau darzelyje net neklausdavo tevu ar skiepys ar ne, tik kada ateidavo tevai pasiimti vaiku pasakydavo, kad va jusu vaika sendien paskiepyjom. Man kiek pamenu yra teke pora skiepu doziu darzelyje, tik niekas nezino nuo ko ir kodel.. atrinko 10 vaiku, issivede ir paskiepyjo po mentim...

man panasiai irgi buvo pirmoj klasej. mane vienintele is klases (14 vaiku buvom) pries pat pirmaja pamoka issivede sesele ir paskiepijo i nugara. aisku dar bandziau priesintis, bet per prievarta buvau paguldyta, kazkas laike kojas, kazkas rankas.... tevam apie sita ispuoli tebuvo paaiskinta kad taip reikejo. veiksmas vyko 1991 metais.

Geras :) gal kokie nors "bandymai" vyko...

vau. tikrai abstulbau, perskaitęs tai ką seniai žinau lietuviškame straipsnyje...  Tik kaip šitą info paskleist plačiau..?

Taip isplautos smegenys, kad vistiek niekas nepatikes, jog realybe tokia :)

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai