To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gydytojau, pastaruoju laiku blogai girdžiu...

- Gydytojau, pastaruoju laiku blogai girdžiu. Ką sako mano žmona, nesuprantu nė žodžio.
- O, tai jau nebe liga, tai tikra laimė!

  • Per dieną suvalgykite apie 400 gramų daržovių ir vaisių (išskyrus bulves). Jie padės  išvengti nutukimo, sumažins vėžio riziką, cholesterolio kiekį kraujyje, aprūpins organizmą ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Moterys nuo 20 iki 30 m. turėtų būti apžiūrimos gydytojo kas du metai, nuo 40 m. – kasmet.

10 dalykų, apie kuriuos reikia pasikalbėti su paaugle dukra

Paauglystė kartais primena dukrų ir motinų karą, todėl pateikiama keletas patarimų, kurie gali palengvinti tą karą ir padės abiems pusėms pragyventi tą laiką, rašo guardian.co.uk.

1. Pasakykite tiesą apie spuogus.
Pasakykite savo dukrai, kad spuogeliai ar inkštirai nėra sukelti šitų daiktų: riebaus maisto, nepakankamo ar netinkamo prausimosi, nepakankamo skysčių kiekio, mikrobų ant odos, šokolado ar blogos karmos.

Spuogai ir inkštirai yra sukelti blokavimo, kurį sukelia riebalai. Jie dažniausiai būdingi paaugliams dėl tam tikro hormonų sutrikimo. Riebalai blokuoja poras, todėl bakterijos ar uždegimai sukelia spuogus.

Tam tikros priemonės nuo spuogų pradeda veikti per kelias savaites, priemonės trukdo susiformuoti spuogams, taigi jūsų dukra turi būti kantri.

2.Kūno pasikeitimai yra natūralus procesas.
Nesakykite savo dukrai: „tu storėji", „kokia bėda, tavo drabužių dydis pasikeitė" arba „tu nebetelpi į savo senąją uniformą". Ji turi suprasti, kad ji auga, todėl natūralu, kad keičiasi drabužių dydžiai.

Visada sakykite, kad drabužiai yra per maži, jog neatrodytų taip, jog ji jiems per didelė. Kalbėdamos apie kūną, užsiminkite apie sveikatą ir ką ji gali padaryti su savo kūnu (bėgioti, sportuoti, šokti ir pan.). Sakykite, kad drabužių dydžiai yra supainioti, jie priklauso nuo prekės ženklo. Paaiškinkite, kad jūsų drabužių spintoje yra daug skirtingų dydžių drabužių, kurie jums tinka.

Patarkite savo dukrai, ką ji galėtų atsakyti, jei kas nors komentuos jos kūno formas ar dydį ir norės ją įžeisti. Atsakymai gali būti tokie: „Dink, tu nuobodus", „Man mano formos patinka", „Pasižiūrėk į save", „Kas tave paskyrė kūno priežiūros inspektoriumi?" ir pan.

Vaikinai, netgi broliai ar kiti giminaičiai, dažnai mėgsta sakyti žodį „riebalai" ar atkreipia dėmesį į krūtinę ar kitus pasikeitimus, tokie komentarai gali sukelti valgymo sutrikimus.

3.Su alkoholiu juokauti negalima.
Nauji tyrimai rodo, kad mergaitėms, kurioms tėvai duoda paragauti alkoholio iki 18, tikėtina, jog jos gali turėti problemų su alkoholiu. Paaiškinkite jai, kad alkoholis turi stipresnį poveikį paauglio smegenims todėl, kad jos smegenys vis dar formuojasi. Tai nedaro jos „kvailesnės" už suaugusius, tai tik reiškia, kad ji turi būti protingesnė nei tie, kurie nesupranta, kad alkoholis gali pakenkti smegenims.

Labai daug mergaičių prisipažįsta, kad jos gailisi dėl savo pirmosios seksualinės patirties, todėl, kad tai įvyko, kai jos buvo girtos ir savęs nekontroliavo. Jei tik galite, visada savo dukrą pasiimkite iš vakarėlio, kad galėtumėte įvertinti jos būklę. Daug mergaičių gali miegoti pas savo drauges be jokios priežiūros.

4.Sakykite, jog būtina atvirai kalbėti apie šeimoje iškilusias problemas.
Jeigu jūsų dukra auga šeimoje, kuri skiriasi, gali būti, jog audringu laiku paauglio klausimai ir jausmai yra atsitiktinai pražiūrėti.

5.Nieko tokio seksui sakyti „ne".
Priverskite suprasti dukrą, kad ji visada gali pasakyti „ne" viskam, kam tik nori, nepaisant to, kad anksčiau ji jau jau galėjo pasakyti „taip", ar jei jai yra daromas spaudimas.

Jei jūsų dukra išeina su vyresniu partneriu, žinokite, jog kuo vyresnis jis yra, tuo labiau tikėtina, kad jis norės ir tikėsis sekso. Aišku, nepavaizduokite to vaikino kaip sekso grobuonies, kadangi tai gali atitolinti jūsų dukrą nuo jūsų. Kai kurie tėvai tokį sanktykį nedelsiant uždraus, kiti primygtinai kalbės apie prezervatyvų naudojimą.

6.Kūno plaukuotumas - nieko tokio.
Nepaisant to, kad jūsų duktė daug girdės apie būtinumą šalinti visus kūno plaukus (iš žurnalų, interneto ar draugių), jūs galite su tuo kovoti. Paaiškinkite, kad iš dalies taip yra todėl, kad kompanijos nori parduoti plaukų šalinimo produktus, todėl išleidžia milijonus savo reklaminiams skelbimams ir daro įtaką žurnalų ir internetinių svetainių redaktoriams.

Jūs galite jai sakyti, jog nepaisant to, kad žmonės apie tai kalba, tiktai mažuma mergaičių ir moterų šalina visus kūno plaukus. Problemos, su kuriomis ji gali susidurti, tai darydama yra: skausmas sukeltas vaškavimo, įpjovimai dėl skutimosi, skaudantys išbėrimai ir kitos odos problemos, nepatogus niežėjimas, įaugę plaukai, per didelis pinigų leidimas.

7. Sakykite, jog reikia padėti kitiems ir kiti padės tau.
Vienas iš svarbių dalykų, susijusių su mergaitėmis, yra tai, jog jos dažnai nori užsiimti labdara ar visuomenine veikla. Pasižiūrėkite, galbūt yra organizacija, prie kurios jūs galite prisijungti kartu ar ji gali prijungti su draugėmis. Užsiėmę žmonės turi mažiau galimybių patekti į bėdą.

8. Gyvenimas ne visada eina taip, kai norisi.
Įsitikinkite, kad jūsų dukra visada turi atsarginį planą. Padėkite jai suprasti, jog gyvenimas susideda iš pasirinkimų, o ne iš klausimų „pavyks" ar „nepavyks".

9. Yra daug būdų apsisaugoti.
Kai jūs kalbate su ja apie saugumą - gatvėje, visuomeniniame transporte, vakarėliuose ar klubuose - pagirkite ją už tai, kad ji elgėsi protingai, kai susidūrė su potencialiais pavojaus ar problemomis. Tik neduokite jai taisyklių sąvado. Pažaiskite situacijomis, kurias ji galėtų pritaikyti realiame gyvenime.

10. Paaiškinkite, kaip elgtis su pinigais.
Pajuokaukite, kaip parduotuvėse ir reklamose viskas pateikiama taip, jog turėti tam tikrą daiktą tiesiog būtina.

Jei mergaitė yra pakankamai subrendusi, parodykite jai sąskaitas, kad ji žinotų, kiek gali kainuoti maistas, būstas ir pan.. Ji turi suprasti, kodėl jūs rūpinatės šeimos biudžeto susidarymu.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai