To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Iš pat pradžių aš pamačiau šviesą tunelio gale...

Iš pat pradžių aš pamačiau šviesą tunelio gale, paskui-gerą ir šiltą akušerės šypseną.

  • Naudokite dezodorantą vietoj antiperspiranto, nes pastarieji gali įtakoti krūties vėžio atsiradimą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Tabako produktuose yra 4000 cheminių medžiagų, iš kurių 40 yra žinomos kaip kancerogenai.

Papildai ir kiti psichotropiniai ginklai su tikslu valdyti žmogų

Šiandieninė visuomenė, neturi jokių žinių šaltinių apie žmogaus sąmonės veiklą. Jeigu per TV kas tris minutės būtų rodoma, ne invalidus gaminanti vaistų ir papildų reklama, o tai, kad žmogaus smegenys gali suvaldyti bet kokius organizmo procesus, tai ligoninės ir poliklinikos užsidarytų. Deja, viskas atvirkščiai.

Žmonių sąmonė yra atakuojama visur: marketinguose, TV, internete, teatruose, spaudoje. Nesvarbu ar ten dirbantys žmonės žino, ką daro ar ne. Nuo to niekas nesikeičia.

Kuo atakuojama žmonių sąmonė?

Mąstymo stabdymu ir nukreipimu. Daroma viskas, kad žmogus būtų absoliučiai priklausomas nuo nesveiko maisto, nuo vaistų, nuo papildų, kurie ypatingai „nekaltai" atjungia visas organizmo savarankiškumo sistemas. Įsijungę TV matome, sąmonės atakas vaistų reklama, skausmo reklama, senatvės reklama, ligų reklama, gerklės skausmo reklama, pirkimo reklama ir nė vienos reklamos, kuri vestų žmogų į jo paties sąmoningumą.

Kam tai daroma?

Tai yra biznis. Žmogus, pagal tuos, kurie kuria psichotropinį ginklą, yra priemonė uždirbti. Pradžiai jis vedamas į darželį, į mokyklą, kur jam duodamas nepakeliamas krūvis, kad atjungti bet kokį loginį - intuityvų mąstymą, ir kol jis vaikas, neturintis loginio mąstymo, jam įkišamas į smegenis priklausomybės ir agresijos virusas, prevencinių programų pagalba. Po to, jis koduojamas „mokslu", kurio duomenys beviltiškai pasenę arba juodu beprasmišku darbu, kurio neatlaikydamas (mažų atlyginimų sistema), žmogus tampa alkoholiku.

Šis vaizdelis matomas plika akimi paprastos visuomenės kasdienybėje. Kas ištrunka iš šio rato, tas pagaunamas religijos, sektos arba magų, burtininkų, astrologų tinklu, ir sėkmingai sistemos koduojamas toliau. Žmonės nebeturi pasirinkimo, nes nėra viešos valstybinės informacijos apie valios laisvę, žmogaus konstitucinę laisvę, asmeninę sveikatos atsakomybę. Ką tik gimęs žmogus skiepijamas vakcinomis, kurias viso pasaulio progresyvūs žmonės, mokslininkai atmetė, kaip žmogaus sveikatos pamatų griovimą.
Sėkmingai yra eksperimentuojama su žmonėmis rytų „dvasinių" mokslų sistemomis, meditacijomis, rebefingu, pateiktomis, kaip „tobulėjimo" priemonėmis.

Izraelyje daromi eksperimentai keičiant žmogaus sąmonės būsenas programuojant žmones Kabalos matematinių simbolių modeliavimu. Japonijos religinis institutas dirba su parapsichologinėmis žmogaus savybėmis pasitelkiant įvairiausius psichotronikus. Šiaurinėje Korėjoje sėkmingai taikomi visuomenės spinduliniai psichiniai modeliavimai.
Pakistane išrastas mechanizmas, mirtinai pakenkiantis žmogaus organų gyvybinę veiklą.

Ispanijoje finansuojamas didžiulis projektas, keičiantis žmogaus mąstymą, pakenkiant žmogaus organus. Visų šitų ieškojimų tikslas rasti žmonių visuomenės psichiką, mąstymą maksimaliai veikiantį metodą. Vyksta jau ne eksperimentinė veikla, o praktinė, taikoma neinformuojant visuomenės.
Didžiuliai eksperimentai vis dar daromi ir su gyvūnais ypač tai matoma su banginių paklydimais, orientacijos pametimu ir išplaukimu ant seklumos. Tai pavykę eksperimentai.

Štai vienas iš senų KGB dokumentų: „Psichotropinio generatoriaus poveikis žmonėms yra sukurtas dažnių virpesių pagrindu veikiančių jų organus: širdį, plaučius, kepenis, smegenis. Kiekvienas organas turi savo dažnį. Veikiant jį tam tikru režimu, jis sutrinka, kyla skausmas." Pamąstykite, kam jiems tai buvo reikalinga tada, ir ką jie gali šiandien?

Reikia įvertinti, kad su žmonėmis nebesiskaitoma dėl pačių elementariausių priežasčių: senka resursai, o žmonių akivaizdžiai planetoje per daug esamam vartotojiškam gyvenimo būdui. Todėl yra įvestos visos įmanomos žmogaus - savęs susinaikinimo priemonės be karo, nes karas naikina ir materialines vertybes.

Maisto papildus priskiriu prie tabako, alkoholio ir kitų narkotikų. Papildai ypatingai subtilus psichinis priklausomybės ginklas, kurio pasekmės atsispindės keliose kartose. Kadangi tai dar nėra įdiegta taip, jog vartotų visi, tai jų kainos sumaniai išvalo žmonių pinigines.

Žmonės hipnotizuojami manyti, kad papildai yra būtinumas, kaip ir alus yra vanduo, o degtinė maisto produktas, o mėsą valgyt „sveika". Priemonės nuo uodų "fumitoks" turi alternatyvą žmonėms ir niekas nežino kur ir kada ji bus taikoma ar jau yra taikoma. Nes jeigu žmonės turi informaciją apie tai, kad naikina save nesveiku gyvenimo būdu, ir vis tiek tai daro, tai reikia suprasti, kad žmonės jau neturi valios laisvės - pasirinkimo, nes visa sąmonė pilnai užimta reklaminiu vartotojišku fluidu.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai