To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Klausia gydytojas paciento...

Klausia gydytojas paciento:
- Sakyk, gerbiamasis, kame yra ta tavo nervų liga?
Vyras:
- Ji sėdi ten, laukiamajame.

  • Maitinant kūdikį krūtimi, nuo 6 mėn. pradėkite primaitinti virtomis daržovėmis, košytėmis, o nuo 8 mėn. duokite virtos pertrintos mėsos. Mėsa padės išvengti mažakraujystės.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Kasmet gimsta 130 mln. vaikų. PSO duomenimis, apie 8 mln. miršta vaikystėje. Apie 8 tūkstančius miršta kasdien dėl nepakankamos mitybos ar nekokybiško maisto.

Septyni patarimai gerai sveikatai palaikyti

1. Pirmas ir svarbiausias faktorius yra nuotaika. Saugokite ją. Reikia žinoti, kad neigiamos emocijos, pergyvenimai ir baimė griauna sveikatą.

Kaip tai padaryti?

  • Jūs visada galite pasirinkti su kuo bendrauti, į ką žiūrėti, ko klausytis, ką skaityti ir to pasėkoje - kaip jaustis. Bendravimas su nuolatos ( pastoviai, metų metais) besiskundžiančiais žmonėmis, kurie nieko nedaro, kad keistų savo padėtį, jums kenkia taip pat, kaip ir blogas maistas, ar blogas oras. Deja, taip jau yra. Neprisiriškite prie nuolatos murmančių, nepatenkintų žmonių. Žinokite, kad atsisakius jų bendrijos, į jūsų gyvenimą ateis kiti, pagal jūsų pasirinktą būdą. Jeigu neturite jėgų atsisakyti bičiulių, nesaugančių savo sveikatos, bent jau neleiskite jiems burnoti ir skųstis šalia jūsų. Geriau patys pasakokite jiems, ką nors teigiamą ir linksmą. Ieškokite tokios literatūros, kuri būtų jums ne tik įdomi, bet ir visapusiškai naudinga (praplėstų jūsų akiratį, išmokintų gerų darbų). Taip pat yra ir su TV laidomis. Ką įsileidžiate į savo vidų pro akis, ausis ir burną, taip ir jaučiatės, tokią turite ir sveikatą. Sekite savo nuotaiką. Idealu būtų, jeigu jūsų vidinė būsena balansuotų tarp ramybės ir džiugesio.
  • Kitas labai svarbus jūsų sveikatos nuotaikos svertas visų praeities blogybių pašalinimas. Liaukitės graudintis, pergyventi, kaltinti save dėl praeities įvykių. Viskas, kas su jumis buvo, jau praėjo ir skaudina jus tik todėl, kad leidžiate savo praeičiai gyventi jūsų mintyse. Kad praeitis nebetraumuotų - turite išmokti valdyti savas mintis. Neleiskite praeities įvykių jausmams jūsų užvaldyti. Užimkite save pozityvia veikla ir, žinokite, kad pakitęs požiūris į jūsų praeities įvykius, naujas suvokimas apie tai, kas ir kodėl nutiko, gali tiesiogiai atjungti jūsų negatyvius išgyvenimus. Jūsų vienareikšmiai įsitikinimai - gali traumuoti jus visą gyvenimą.
  • Kitas nuotaikos svertas yra baimė dėl ateities. Jeigu jūs pastoviai abejojate, dėl įvairių smulkių pasirinkimų, jums būtina keisti požiūrį į savo gyvenimo prasmę. Klaidingas gyvenimo ir gyvybės suvokimas visada lydimas baimės.

 

2. Antras faktorius yra judėjimas. Stenkitės kiekvieną dieną maloniai pajudėti. Kokiu būdu jūs tai padarysite: gimnastika, žaidimais, bėgiojimu, mylėjimusi, joga, plaukimu , pasivaikščiojimu ar dar kuom, nėra svarbu. Judėjimas reikalingas jūsų organizmo normaliam gyvenimui.

3. Trečias faktorius yra mėgstama veikla, darbas. Jeigu jūs kažką veikiate, tai turi būti daroma noriai. Jūsų veikla turi teikti jums džiaugsmą. Jeigu to neturite, reiškia jūsų pasaulėžiūra yra neteisinga, žalinga ir griaunanti. Ieškokite tokios veiklos, kuri teiks, į kurią noriai eisite, kurią galite tobulinti. Tai liečia ne tik darbą, kuriuo jūs užsidirbate pragyvenimui, bet ir viską, ką darote.

4. Ketvirtas, labai svarbus faktorius, yra artimas bendravimas. Ar jūs turite tikrą draugą? Nuostabu yra, kai tikras draugas yra sutuoktinis, arba šeimos nariai. Sakyčiau idealu. Tikri draugai eina per gyvenimą kartu paremdami vienas kitą, visose situacijose išlieka draugais, nes tikrus draugus jungia meilė. Aš nekalbu apie bičiulius, kurių tikrai gali būti daug ir kurie, laiko atžvilgiu, keičiasi. Neprisiriškite prie bičiulių, jie tik jūsų gyvenimo būdo atspindys. Keisis būdas, keisis ir bičiuliai. Tikra draugystė, sielų artumas, įmanomi tik su meilės ir bendro tikslo siekimo ryšiais. Visa kita įvardinta „draugyste" išnyks. Kam reikalingas tikras draugas? Jūsų sielai. Jūs turite turėti žmogų, kuriuo visiškai pasikliaujate, ir kuris pasikliauja jumis. Tik jam reikėtų išsipasakoti jūsų skausmų priežastis ir „nuodėmes", ir kartu ieškoti išgyvenimo kelių.

5. Penktas faktorius yra švara. Kūno, aplinkos, drabužių švara. Drabužių švara, tai ne tik jų skalbimas, bet ir kokybė. Naudokite natūralius - augalinio kilmės drabužius. Drabužiai neturi veržti ar varžyti kūno ir jo judesių. Patogūs, lininiai, medvilniniai, laisvi, švarūs, šviesūs drabužiai atspindi harmoningą žmogų, nes kiekvienas renkasi tai, kokia yra jo vidinė švara. Jeigu dauguma žino, kaip susitvarkyti aplinką, (ir susitvarko taip, kokia yra tvarkytojo vertybių ir psichologinė sveikata)., tai kūno švarą dauguma palaiko tik vandeniu ir muilu. Sveikam žmogui kasdienės vandens procedūros yra būtinos. Dar geriau, jeigu yra ir grūdinimasis. Kūno vidaus švara - tai maistas ir gėrimai. Vegetariškas maistas šiandien turėtų būti norma sveikatą saugančiam žmogui. Be to žali neapdoroti vaisiai ir daržovės tūrėtų sudaryti didesnę dienos maisto dalį. Tačiau, jeigu jūs maitinatės tik žaliu augaliniu maistu - šitas patarimas jums negalioja. Naudokite tik natūralius gėrimus.

6. Geras, nepertraukiamas, ramus nakties miegas yra nuostabus organizmo atsistatymo garantas. Todėl stenkitės anksti gultis ir anksti keltis, kad gyventi kartu su Gamtos ritmais. Kad miegas būtų pilnavertis ir gydantis pasivaikščiokite prieš jį. Natūrali patalynė, lovos, rami harmoninga miegamojo aplinka ir visada grynas oras padės, jums miegoti ramiai ir sapnuoti energiją kaupiančius sapnus.

7. Keliaukite ir pamatysite, kad krūva problemų ir ligų paliks jus nė nepastebėjus. Stenkitės nors kartą metuose pakeliauti, pamatyti kažką naujo, susipažinti su kitomis kultūromis, šalimis. Raskite kelionėse naujų bičiulių, bendraminčių, palydovų, nes tada pasikeis ne tik jūsų sveikata, bet ir gyvenimo skonio kokybė. Jeigu sugebate, pagyvenkite gamtoje, kas suteiks jums ne tik savęs pažinimą, bet ir užgrūdins.

Žmogaus kultūra atsispindi tame, kaip jis elgiasi su savo sveikata, nes jeigu žmogus savo gyvenimo būdu kenkia sau - jis kenkia visiems. Nuotaika, judėjimas, mėgstama naudinga veikla, ištikimas gyvenimo draugas, visapusiška švara, ramus, netrukdomas miegas ir kelionės yra tik elementarūs dalykai sveikam gyvenimui, nekalbant apie aukštesnį tobulėjimo siekimą. Nemanykite, kad tai yra sunku ir šiuo manymu neužkirskite kelio į gerą, harmoningą savijautą. Jeigu tik imsitės, būtinai turėsite rezultatus.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai