To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Pas gydytoją ateina žmogelis ir skundžiasi...

Pas gydytoją ateina žmogelis ir skundžiasi:
- Man, gydytojau, ko tai su kojom blogai...
- Su kojom gerai,- ramiai sako jam gydytojas,- Va, be kojų, tai tikrai blogai...

  • Nevalgykite daugiau negu 3g druskos per dieną, nes didelis natrio kiekis kraujyje gali būti viena iš hipertenzijos priežasčių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Smegenys sudaro tik 3 proc. žmogaus kūno masės, tačiau jos sunaudoja šeštadalį visos kūno energijos.

Kiek kartų per naktį vyras gali?

Vakarų šalių mokslininkai atlikę tyrimą išsiaiškino, kad išmetamos sėklos kiekis gali būti įvairus: ožys nuo 1 ml. , o kuilys net 1.5 litrų per vieną kartą.

Tuo tarpu mаkaka gali 4 ejakuliacijas per parą ir 3 - 4 dienas iš eilės, pavianas - 3 ejakuliacijas per 20 minučių. "Pats seksualiausias" - auksinis žiurkėnas, kuris gali per valandą atlikti 50 ejakuliacijų!O kiek per naktį gali ejakuliuoti vyras? Ir koks kiekis ejakuliato laikomas normaliu?

Viskas priklauso nuo vyro vyro lytinės konstitucijos 2-5 ml ejakuliato laikoma sveiko ir jauno vyro norma. Tačiau su amžiumi, atsiradus kai kuriems patologiniams pokyčiams spermos kiekis gali sumažėti keliais lašais arba priešingai - padidėti iki 7 - 8 ml. O daugiau kaip 10 ml - jau virš normos, nes žmogaus organizmas tiesiog nepajėgia tiek sutalpinti. O kiek kartų per naktį jaunas vyras gali atlikti lytinių aktų? Viskas priklauso nuo jo konstitucijos. Vyras, turintis vidutinę lytinę konstituciją gali maždaug atlikti 3 - 6 ejakuliacijas per naktį. O vyras turintis stiprią lytinę konstituciją, nors ir retai, bet gali pasiekti 7 - 8 kartus. Riba - 9.

Laikoma, kad ejakuliacijos kiekis daugiau nei 9 kartus, kad ir kaip bebūtų gaila, bet jau patologija. Tai jau turėtų neraminti vyrą ir kreiptųsi į specialistą. O ar dažnai vyras gali atlikti tokį žygdarbį? Normalus vyras gali tai padaryti vos kelis kartus per visą savo gyvenimą. Bet taip būna itin retai. Tarkim, kai jį apima ypatingas įkvėpimas ar pakylėjimas. Ejakuliacijos viršūnė pasiekiama ir pradeda kristi, kai vyrui 25 - 29 metų. Tuo periodu jo lytinė sistema būna maksimaliai „išdirbta", bet dar neprasidėjęs senėjimo procesas.

Stiprioji lytis stengiasi pasiekti savo galimybių ribasJei vyras sugeba atlikti kelis lytinius aktus, tai kiekvienas kitas jau ilgėja. O kai vyras pasiekia savo seksualinių galimybių ribą, tai jis nebepajėgia baigti lytinio akto: nepasiekia nei orgazmo, nei ejakuliacijos. Nors erekcija, kad ir nelabai stipri, bet būna. Aišku, peršasi klausimas, tai kam tada tęsti intymų kontaktą. Mat gyvuoja stereotipas, kad normalus vyras turi stengtis pasiekti savo galimybių ribas ir tuo pačiu įrodyti moteriai, kad jis seksualiai pajėgus!

Kitas labai aktualus vyrams klausimas: po kiek laiko turi išsiveržti sėkla? Anot specialistų, vyrai mažumėle giriasi sakydami, kad sugeba atlikti lytinį aktą be pertraukos 30 - 60 minučių. O greita ejakuliacija - tai silpno vyro požymis. Tuo tarpu specialistai tvirtina priešingai: kuo jaunesnis ir seksualesnis vyras, tuo greičiau atsiranda ejakuliacija. Gamtoje būtent taip: tie, kurie negali labai greitai atlikti lytinį aktą, būdavo lengvas grobis medžiotojams.

Ne vienas atliktas tyrimas parodė, kad normaliai vyrui lytinis aktas turi tęstis 2 - 3 minutes. O frikcijų skaičius nuo 20 iki 270 su pertraukėlėmis laikomos lytinio akto norma. Tačiau vis dėlto daug kas priklauso nuo vyro lytinio aktyvumo, frikcijų ritmiškumo, amžiaus ir ligų. Pavyzdžiui, turint prostatito problemų, lytinis aktas būna trumpesnis, o esant ligoms, susijusioms su hormonų pokyčiais organizme, pailgėja.
Apie ejakuliacijos jėgą sklando visokių legendųBūna, kad ejakuliacijos metu, sperma ne iššauna, o pamažu išteka.

Žinia, vyrai patiria ypatingą malonumą priklausomai nuo to, kaip išsilieja sperma. Apie ejakuliacijos jėgą sklando visokių legendų. Pavyzdžiui, kad kai kurių vyrų sperma iššauna net 3 metrų atstumu! Тoks smūgis neva priveda moterį prie ekstazės. Aišku, tai gerokai pagražinta. Iš tikrųjų nuo išmetamos spermos kiekio pojūčiai nesikeičia, tačiau pats spermos išmetimo faktas moteriai gali asocijuotis kaip didžiuliame orkestre vienos smuiko skambesys...

Ejakuliacijos metu pirmas išmetimas įvyksta spazmų, atkeliaujančių šlapimkanaliais, „dėka". Tokių spazmų paprastai būna 2 - 3, o pirmas - pats stipriausias. Kiti jau gerokai susilpnėja. Tačiau sperma gali ištekėti ir tarsi savaime. Toks reiškinys vadinasi spermatorėja ir dažniausiai tai - ženklas, kad vyras turi lytinių funkcijų problemų.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Būdų kaip prailgint lytinį aktą yra įvairių: įvairios technikos,specialūs prezervatyvai,kremai, minčių nukreipimas kita linkme, o jei paprastos priemonės nepadeda gygytojas gali skirti vaistus Priligy.

Ar yra kokių nors priemonių, kad pratęst lytinio akto trukmę?

Įmanoma, jei tai nėra įgimta, o šį sutrikimą sukėlė pvz prostatitas, jį išgydžius ir ejakuliacija vėl tampa normali.

Ar įmanoma tą greitą baigimą išgydyt?

Pasiskaičiau komentarų, kaip iš fantastikos srities.Mano vyras matyt bus iš "slabakų".15 sekundžių ir baigta.Man aišku malonumo jokio.Gal čia kokios sveikatos problemos?

Viena iš dviejų arba psichologija kalta arba kiti sutrikimai ir ligos, kaip prostatitas, šlapinimosi trakto sutrikimai ar endokrininės ligos.Arba tai nulemta genetiškai.Reikia kreiptis pas gydytoją, kad nustatytų priežastį.

Čia pasirodo rimta problema gali būt.O pas kokį gydytoją reikia kreiptis?

Galima pas urologą arba šeimos gydytoją.

O tyrimus gydytojas siunčia pasidaryt ar užtenka pasikonsultuot?

Na čia manau kiekvienam skirtingai. Man užteko konsultacijos, o jei įtarimas yra dėl ligos tada siunčia ir tyrimus pasidaryt.

Norėčiau prailgint aktą nors iki tų, kaip rašo 2-3 min., bet man gaunasi geriausiu atveju 10s.

Na ir aš pasigirti nelabai turiu kuo- pusė min ištempiu ir tai pas mane nuo lytinių santykių pradžios.

rasot vejus galveles prasiplaukit 2 val sapnuose ir po 4orgazmus nebent vibratoriu isikisusios

Tikrai pritariu tau My. Mano vyras gali, kad ir valanda, nezinau ka veikti su galinciu 2-3min, kazkoks impotentas, toks geriau prie moteru jau nesiartintu. Teko gyvenime viena toki tureti, tai nuo tada visu vyru atvyrai klausdavau kiek gali, kad veltui i lova su slabaku nesigulti, nes su minutiniu netikeliu orgazmo gyvenime nebus - kam toks reikalingas. Mano vyras per valanda man 4 orgazmus suteikia - nei uz ka jo neiskeisciau i kita. Tikra nelaime moteriai sutikti slabaka lovoje, kuris 5 min masturbacija su peniu vaginoje vadina sexu. Tokie tik Kulokaitei ir Delnauskaitei skirti, o ne aistringai moteriai ;)

mano ir gali kelis kartus :)

Mano meilužis gali iki 2 val mylėtis be pertraukos. Geriau jau ilgiau negu šimtą kartų po minutę :) O ta 2-3 minučių "norma" man išvis baisiai atrodo... Nežinau, ką per tiek galima nuveikt? Pas mus mažiau 10-15 min nebūna.

mano meiluzis gali 7 kartus per nakti :)

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai