To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Psichiatras klausia paciento...

Psichiatras klausia paciento:
- Ir dėl ko jums prasidėjo depresija?
- Mano buvusi žmona susipažino su mano dabartine žmona. Iš pradžių jos susibarė, paskui susitaikė ir sumušė mano būsimą žmoną.

  • Gausios mėnesinės - kai higieninį paketą reikia keisti dažniau nei kas 2 valandas. Tai priežastis kreiptis į ginekologą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Rūkant ilgiau negu 20 metų, storosios žarnos vėžio rizika padidėja net 30 proc.

10 patarimų, kaip išsiskirti gražiuoju

Kartais porų santykiai baigiasi skyrybomis. Jūs galite būti kaltas arba ne, bet kai ateina metas skirtis, visi nori padaryti tai „švariai". Štai keletas pasiūlymų, pateiktų interneto svetainėje „Female First".

1) Jeigu jūsų asmeninių daiktų yra pas partnerį namuose, susigrąžinkite juos. Tai daug sudėtingiau padaryti po skyrybų. Jei buvusiojo daiktai yra jūsų namuose, sudėkite juos į dėžes ir paruoškite juos grąžinti. Darykite tai atidžiai - jūs juk nenorėtumėte, jog jos/jo daiktų liktų, kad jis/ji turėtų grįžti jų vėliau.

2) Nepainiokite į tai savo draugų, šeimos, bendradarbių ir taip toliau. Tai yra tiktai jūsų ir jūsų partnerio reikalas. Kitų kišimasis į jūsų skyrybas tik padidina žeminimo faktorių.

3) Jei jūs bijote „scenų", susitikite viešoje vietoje tokioje kaip restoranas. Neklaidinkite savo partnerio, paaiškinkite, kad jūs norite „pakalbėti apie jūsų santykius".

4) Nelaukite „tinkamo laiko." Padarykite tai tada, kai tik priimsite sprendimą. Laukimas tiktai tęsia neišvengiamybę ir daro ją net sudėtingesnę. Būkite drąsus!

5) Nepadarykite skyrybų reikšminga diena. Pavyzdžiui, nesiskirkite per Kalėdas, Velykas ar jūsų partnerio gimimo dieną. Tai žiauru ir gali jūsų partneriui sugadinti tą dieną daug metų.

6) Būkite tiesus. Nekaltinkite, nesiginčykite ir neatidėliokite.

7) Nesiskirkite palaipsniui! Kai kurie žmonės bijodami kažką prarasti ar saugodami savo partnerio jausmus skiriasi palaipsniui. Pirmiausia jie nutolsta, tada jie pradeda susitikinėti su kitais žmonėmis, tada liaujasi atsakinėti į telefono skambučius ir taip toliau. Tai tik priverčia skausmą tęstis ilgesnį laiką nei yra būtina.

8) Gerbkite savo partnerio jausmus, bet nenusileiskite. Taip pat nežadėkite palaikyti ryšio, pasilikti draugais. Nesakykite, kad galbūt jūs grįšite pas savo partnerį, kai viską apgalvosite. Tai suteikia tuščių vilčių.

9) Neiškraukite savo skausmo ar pykčio ant savo partnerio. Būkite šalti.

10) Nešmeižkite savo buvusiojo, kai tik viskas bus baigta. Atsiminkite posakį „arba gerai, arba nieko". Skyrybos yra labai sudėtinga patirtis abiems asmenims. Visada atsiminkite, kad kažkada tas asmuo jums buvo ypatingas, todėl su juo ir buvote. Nepriklausomai nuo to, kas lėmė skyrybas, jis vis dar yra tas pats asmuo, kurį jūs sutikote.

Būkite drąsus, užjaučiantis ir teisingas.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai