To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Trumpa medicinos istorija...

Trumpa medicinos istorija:
2000 metų prieš mūsų erą - pagraužk šaknelių.
1000 mūsų eros metai - šaknelės yra pagonybė, melskis ir išgysi.
1850 m. - malda yra prietarai, išgerk mikstūros.
1940 m. - mikstūra yra nuodai, išrašysiu Jums tablečių.
1985 m. - tabletės neveikia, naudokite antibiotikus.

  • Per dieną suvalgykite apie 400 gramų daržovių ir vaisių (išskyrus bulves). Jie padės  išvengti nutukimo, sumažins vėžio riziką, cholesterolio kiekį kraujyje, aprūpins organizmą ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Pypkės rūkymas sukelia tuos pačius sutrikimus ir pokyčius organizme, kaip ir cigarečių rūkymas.

Startas pamąstymams

Rytas. Aušta. Gamtoje viskas paklūsta šviesos dėsniams. Kurie dėsniai didesni: gamtos ar žmonių sukurti? Atsakykite sau į šį klausimėlį ir... tada beliks padaryti logišką išvadą - kokius įstatymus vykdome, kieno giesmes giedame, to ir verti esame. Gamtoje nėra klaidų, ten viskas surikiuota nuo skruzdėlytės iki kosmoso platybių - tiksi Kūrėjo laikrodis. O pas žmones dažniausiai viską valdo ... pinigai.

Yra žmonės, kurie turi savo viduje įgimtą apsaugą - harmoniją, kuklumą ir amžinąjį gėrio siekimą. Jeigu jūs toks, tada kad ir ką bedarytumėt esate sveikas, ramus, patenkintas viskuo kas nutinka. Visi kiti vykdo žmonių sukurtus įstatymus: daug dirbti, daug valgyti, daug turėti, daug norėti ir daug sirgti, daug gydytis, daug pirkti vitaminų, kad... nesirgti. Uždaras ratelis, kuris neturi pradžios ar pabaigos, nebent grįžti namo - į gamtos įstatymus. Bet žmonių gvenimų vairą turintys, šį pasaulį sustygavo taip, kad grįžti į gamtą retas kuris nori... Turtingos, išlepintos buities reklamos, daugumą žmonių pavergia ir jie siekia šito, reklamuojamo gyvenimo būdo, visą savo gyvenimą, tampa priklausomi. Dauguma atiduoda tam siekimui visą savo sveikatą, praranda artimuosius, ir tik senatvėje, kažką pasiekę, bando gyventi taip, kaip ... reklamoje, lygiuotis į "elitą".

Kraštutinumai

Žmonės per daug valgo, geria, per daug kalba, bet mažai maloniai juda, mažai miega, mažai būna savo namuose - gamtoje, mažai myli ir mažai atiduoda... Daugybė žmonių besivydami turto aitvarus, įkliuvę materializmo liūnan, kad kompensuotų savo sielos amžinąjį alkį, šauksmą, linksta įvairių dvasinių mokslų link. Dauguma, šių dviejų kraštutinumų būdu, balansuoja savo gyvenimo tempą, bet ne sveikatą, nes dvasingumo mokslai, neigiantys pasaulį, pasmerkia žmogų ligom, kaip atskirtą nuo pasaulio ląstelę. Fizinė ir jausminė sveikata ir parodo žmogaus gyvenimo kokybę. Kūnas yra protingas ir mąstantis. Išgirsti jo kalbą nėra paprasta tam, kas girdi tik savo žalingų įpročių balsą. Taip kad sveikata - tai žmogaus sugebėjimas gyventi darnoje su jį sukūrusią sistema.

Asmeninė energija

Kitas sveikatos svertas yra asmeninė energija - įgimtos fizinės ir psichinės savybės. Gamtoje aiškiai matoma gyvūnų ir augalų gyvenimų trukmė ir kokybė. Užaugę ne vietoje augalai nyksta, o ir erelio vaikai atėjus laikui ne visi pakyla skrydžiui. Kai kam gamtoje ir diena yra visas gyvenimas. Vieni žmonės suserga vos peršalę, kiti ir žiemą maudosi jūroje ir neserga. Nuo gimimo silpna asmeninė energija gali būti stiprinama. Tik nuo žmogaus priklauso ar jis kurs save, ar plauks pasroviui su visom savo bėdom. Kūnas parodo žmogaus asmeninės energijos stovį ir ar teisingai ji naudojama. Kartais, žmonės, turėdami labai stiprią valią, nors ir negyvena harmonijoje, bet įvairių brangių priemonių pagalba, sugeba ilgai išlikti ganėtinai sveiki. Tačiau kūnas tada deformuojasi(nutunka arba išsenka), silpsta regėjimas, slenka plaukai, ir žmogus daros vis labiau priklausomas nuo išorinių energijų papildymų per maistą ir vaistus, per adrenalino reikalaujančius reginius ir kitas kainuojančias pramogas. O jeigu pinigai baigėsi? Tada žmogus žudosi, dėl beprasmiško savo gyvenimo, kad negali lygiuotis į pasaulio blizgesio individus. Dauguma pradeda vartoti alkoholį, kad nebemąstyti apie tai, ko negali pasiekti, arba depresuoja, tada asmeninė energija senka kol dingsta iš vis ir jau niekas nebepadeda.

Gyvenimas puikus

Bet nėra padėties be išeities kol žmogus yra gyvas. Ir jeigu žmogus atsisuka veidu į gamtą, jis gali pradėti viską nuo pradžių. Išaušta naujas rytas, ateina nauja diena, gimsta nauja galimybė gyventi naują gyvenimą. Reikia labai nedaug: noro keisti save, reikia draugų palaikančių bet kokioje situacijoje ir pastovaus, kasdienio siekimo. Ne tik narkomanai žūsta savo pačių iškastoje duobėje, žūsta ir tie, kurie paskendę fanatiškose daiktų, tiesų ir puikybės lenktynėse.

Šis straipsnis orentuotas į norinčius keisti save, tobulėti ir gyventi laimėje. Tam reikia ištikimybės savo siekiams, geranoriškumo supančiai aplinkai ir vienybės su panašiai gyvenančiais.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Zmogus pats atsakingas uz savo mastyma. Kokiomis spalvomis gyvenima matysi, tiek ir laimingas busi. Geras straipsnis

Nu, kp cia pasakius.. Ar atsakingas spartiertis pauglys butu, XXI a. zudydamas zmones del maisto? Ar atsakingas jis butu, kad zmogzudyste priima kaip savaime suprantama islikimo fakta? Ar musulonas koks, jeigu cia klitorius visoms pradetu pjaustyti? Is dalies atsakingas, nes istorijoje yra vienetai zmoniu, kurie budami sistemos itakoje, permastydavo pacias sistemas.. Taciau remiantis statistika, galima sakyti, kad neatsakingas, nes dauguma neatsakinga! Jie nekalti, aplinka kalta :D~

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai