To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Vyr. gydytojas klausia uždususio ligonio...

Vyr. gydytojas klausia uždususio ligonio:
- Kodėl jūs pabėgote iš operacinės?
- Todėl, kad seselė pasakė: "Prašau be panikos! Apendicito operacija pati lengviausia..."
- Na ir kas? Tai tiesa!
- Taip, taip. Bet ji pasakė tai ne man, o tam jaunam chirurgui su skalpeliu!

  • Naujagimį bent iki 6 - 12 mėnesių maitinkite krūtimi. Taip jis gaus reikalingiausias medžiagas vystymuisi bei augs sveikas ir protingas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Soliariumai asmenims iki 35 metų amžiaus didina odos vėžio riziką 98 proc., o melanomos riziką 22 proc., teigia Australijos mokslininkai. Australijoje daugiausiai pasaulyje nustatomas odos ...

Penki dalykai, kurių niekada neturėtumėte sakyti savo sutuoktiniui

Labai svarbu, kad savo mylimam žmogui nesakytumėte to, kas gali sugriauti jūsų santykius. Netinkamas pasakymas gali panaikinti visą dieną, kai sakėte vien gerus dalykus ir darėte gerus darbus. Negatyvūs ir skaudinantys teiginiai gali nukirsti patį ryšį tarp dviejų mylinčių žmonių.

  1. Tai tavo kaltė! Kartais atsitinka finansinių nesėkmių, kuriam nors iš vaikų nesiseka mokykloje arba namuose kas nors sugriūva. Žinokite, kad kartas nuo karto kas nors negero įvyksta bet kuriai porai ar šeimai. Sprendimai būna neteisingi. Atsitinka kas nors nemalonaus. Bet kaltinimas niekad nepasiteisina! Jis tik atitolina ir atskiria, žlugdo pasitikėjimą ir atvirumą tarp jūsų.
  2. Aš juk tau taip sakiau! Patikėkite - sėkmingose santuokose ši frazė retai kada pasakoma. Kai žmonės myli vienas kitą, nėra svarbu, kad kuris nors iš jų būtų aukščiau už kitą. Nėra reikalo priminti savo sutuoktiniui, kad jūs buvote dėl kažko teisus ar teisi, o jis kažką padarė neteisingai.
  3. Viešai pasakyta: "Mane nuliūdino, kad tu...". Asmeninių paslapčių išsakymas arba savo sutuoktinio kritikavimas viešai ar prie kito žmogaus gali padaryti ilgalaikę žalą pasitikėjimui jūsų santykiuose. Ar tai tiesa, ar ne - nesvarbu. Tegul asmeniniai dalykai lieka asmeniniais.
  4. Kodėl tu visada... Jeigu koncentruojatės į savo sutuoktinio silpnybes, o ne palaikote jo privalumus, jūs tik sustiprinate silpnybes ir sumažinate jo galimybes. Šis įprotis gali sukurti žemyn vedančią spiralę, jeigu trūkumai nurodomi ir pakomentuojami. Sėkmė išaugina sėkmę. Žvelkite į privalumus ir neakcentuokite silpnybių.
  5. Paklausėte sutuoktinio nuomonės ir padarėte priešingai. Daugelis piktų išsiskyrusių ar beveik išsiskyrusių porų teigia, kad tai - didžiausias nepagarbos ženklas. Jeigu, pavyzdžiui, paklausiate savo sutuoktinio, kur jis (ar ji) norėtų eiti pavakarieniauti, ir, jam pasiūlius keletą vietų, jūs išsirenkate kažką visai kito, savo veiksmais jūs parodote, kad negerbiate jo nuomonės ir jums nerūpi, ką jis galvoja.

Kadangi negatyvių ar skaudinančių dalykų išsakymas gali ilgam pažeisti santykius, prieš atveriant burną verta ypatingai pagalvoti, ar tikrai išsakyti šias į galvą užklydusias mintis.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Moteris turi buti mylima visada, o vyras pagal situacija :))

Bukim vieni kitiems draugiski ir supratingi :)

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai