To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gydytojais įkyriai pacientei...

Gydytojais įkyriai pacientei:
– Šiuo atžvilgiu medicina bejėgė.
– Viešpatie, kodėl?
– Jūs visiškai sveika.

  • Suteikdami pagalbą sušalusiam žmogui, netrinkite jo odos, nes suaktyvės kraujotaka paviršiuje ir šaltas kraujas iš odos nukeliaus į vidaus organus.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • 80-iai proc. vyrų impotencijos atsiradimas paaiškinamas fiziologinėmis priežastimis ir signalizuoja apie rimtesnes ligas.

Intymaus laižymo pagrindai

Davatkiškoms asmenybėms seksas plačiąja prasme - „purvinas" reikalas, ypač turint omeny „netradicinius" mylėjimosi būdus. Ir jei kam nors nemalonu skaityti apie tokius dalykėlius, kaip apsikeitimas „skysčiais" bei apie gilų abipusį laižymą ir „skanavimą" vienas kito, pradedant nuo pirštų galų, baigiant atkampiausiomis kūno vietomis, išeina, kad ši tema - ne jums. Vadinasi, jums dar neatėjo laikas (jei iš viso jis ateis) pajausti visus oralinio - genitalinio kontakto tarp vyro ir moters perliukus. Apie tai ir rašoma šiame straipsnyje.

Tarp mylinčių žmonių nėra nieko draudžiamo

Kažkada labai seniai, turbūt dar mūsų prosenelių laikais, „netradicinis" seksas buvo žiauriai smerkiamas visuomenės puritoniškų nuostatų, o jo atlikėjai negailestingai vadinami nepataisomais iškrypėliais. Vėliau, ši nuostata buvo kiek modifikuota ir suformuluota štai į maždaug tokią frazę: „Tarp mylinčių vienas kitą vyro ir moters lovoje nėra draudžiamų veiksmų."

Nepaisant to, viskas - labai individualu. Be to, visa tai labai subtiliai persipina ir „užrišama" vienam ant kito, kad mums belieka tik nusimesti draudžiamus pančius ir atsiduoti šiam procesui iki širdies gelmių.

Norint pajusti visas pavergimo ir atsidavimo paslaptis, reikia pirmiausia pačiam atsipalaiduoti, išmesti iš galvos mintis, kad kažkokie glamonių elementai jums galėtų būti nepriimtini, nes jie - negražūs, nepadorūs, ‚purvini", pavojingi ir t.t.
Kariesas nesuderinamas su intymiu laižymu

Svarbiausia sąlyga, kad būtų abipusė seksualinė trauka. Be jos negalėsite nei atsipalaiduoti, nei patirti pilnatvės. Viena jos sudedamoji dalis - apsikeitimas „skysčiais". Kitaip tariant, moteris skanauja vyro beišsiveržiančią spermą, vyras - moters išskyras. O, kad šis apsikeitimas teiktų malonumą, suprantama, pirmiausia būtina laikytis paprastų higienos reikalavimų: praustis, skustis, depiliuotis, valyti dantis, nusikirpti nagus ir pan.

Be to, reikėtų nuolat rūpintis ir savo sveikata: dėl venerinių, odos, uždegiminių ligų profilaktikos... ir dantų karieso, kuris nesuderinamas su intymaus laižymo malonumu.

Reikia išmokti kūno kalbos

Vertėtų būti itin atidiems partnerio reakcijai, kurie paprastai nepasako, kad jiems blogai, skauda, nemalonu arba priešingai, - kad visa tai beprotiškai patinka ir jis trokšta patirti tai dar ir dar kartą. Todėl reikia išmokti „skaityti" kūno kalbos. Neatsižvelgiant į tai, vis dėlto be atitinkamų išankstinio tarpusavio susitarimo - nė iš vietos.

Каip jums besinorėtų išvengti to delikataus klausimo, vis dėlto reikėtų „išsikalbėti". Tikėtis, kad jūsų partneris dėl visko susiprotės pats, žinoma, galima, tačiau nebent jis telepatas, ekstrasensas ar seksopatologas. Bet jei jis, žinoma, drauge ir jūs, dar stovite nepatyrusių gretose, tai juo labiau nieko gero nesitikėkit. Jei vis dėlto neįmanoma garsiai ištarti tų „baisių" žodžių", tada pasakykite juos užuominomis. Galite net pamėginti pajuokauti ta tema. Kitaip sakant, pažerti pavyzdžių neva iš pažįstamų ar draugų asmeninio gyvenimo ar net mėginti prisiminti knygą, kurios, tarp mūsų kalbant, neteko net regėti akyse. Žodžiu, bandykite tai pateikti partneriui kaip už gryną pinigą. Kas žino, o gal suveiks... Ims ir supras viską be žodžių arba iš pusės žvilgsnio. Vien dėl to, kad ir pats ilgai trypčiojo vietoje, tačiau trokšta pakeisti ir paįvairinti senokai pabodusį lovos scenarijų.

Abipusis noras ir pasitikėjimas vienas kitu

Dar kartą kartoju, labai svarbu mokytis (suprantama, tiems, kas nemoka) „kalbėtis" kūnais. Iš pradžių tai gali būti velniškai sunki užduotis. Bet jei ko iš tikrųjų nori, argi yra kliūčių?

Geriausia, žinoma, kai viskas tarp dviejų žmonių vyksta tarsi atsitiktinai ir spontaniškai, be ypatingo psichologinio pasiruošimo ir visokių, seniai mintinai išmoktų preliudijų. Svarbiausias ir vienintelis dalykas - abipusis noras suteikti vienas kitam malonumą lovoje.

Juk jūs užsiimate seksu ne dėl kokių nors merkantilinių priežasčių ir iš išskaičiavimo, o tiesiog dėl to, kad jums tai beprotiškai patinka ir tiesiog be to negalite gyventi. Jei jūs tuo tikite ar patikėsite, jums tas žinojimas suteiks nė su kuo nepalyginamą pasitenkinimą.

Todėl ir įrodykite tai ne žodžiais, o veiksmais. Patikėkite, jūsų partneris tai supras ir įvertins. Kitaip tariant, jis įsitikins, kad galima jumis pasitikėti. Taip pat supras, kad tokiu būdu jis nebus vien išnaudojamas, kad tai - ne seksualinio iškrypimo forma ar dar kas nors... Ir atsiduos jums visa širdimi.

Žinokite, kad jam bus viskas malonu, ką su juo bedarytumėte. Ir jūsų kvapas, ir jūsų slapti norai, kuriuos jis mėgins atspėti. Ir supratimas, ir jutimas viso to, suteiks jam neregėtą palaimą. Beje, taip pat, kaip ir jums. Gali būti, kad jis apie tai dar nežino. Net nenujaučia. Tada pamėginkite bent prasitarti jam apie tai. Jei reikės, mėginkite net įtikinti. Suraskite žodžių... Negi man jus mokyti?

„Stebuklingo mygtuko" kūne ieškojimas - taip pat malonumas

O paskui intymaus laižymo procese panaudokite beveik viską, ka turite: lūpas, liežuvį, pirštus, nosį, ausis, krūtinę, kaktą... sparnus, uodegas... Eksperimentuokite... Ranką prie širdies pridėję pasakykite, negi jums norisi ir toliau mylėtis tik „tradiciniu, katalikišku būdu"?.. Tai va...

Todėl „nagrinėkite" vienas kitą po kruopelytę, ieškokite to „stebuklingo mygtuko", kuris padėtų atsiskleisti, taip pat atverkite vienas kitam savo pavergimo vietas, pasitikėkite vienas kitu... Svarbiausia, nusiteikite tam procesui visa savo esybe: kūnu ir siela. O visa kita - tik technikos reikalas, kuri - kiekvienam savita. Todėl aprašinėti ją tiesiog nėra prasmės. Juk vienoms moterims patinka, kai vienu metu stimuliuojamas klitoris ir švelniai įsiskverbiama į vaginą. O kurių klitoris - itin jautrus, jį galima tik tarsi iš tolo masažuoti. Kai kurioms patinka vibracija ir „slidinėjimas" intymių vietelių zonoje, o kažkam greiti judesiai ir stiproki spustelėjimai. Vyrai, be abejonės, dievina oralines glamones galvutės ir „lankelio" zonoje. Todėl įsiklausykite vienas į kitą ir eksperimentuokite. Ir jums bus atsakyta. Jei ne tykiu, prislopintu ir šnabždančiu dėkingumu, tai atitinkamais kūno judesiais. Todėl „gaudykite" visus, net ir pačius menkiausius signalus, nes tai taip pat gali suteikti jums marias malonumų.
Didžiausias pasitikėjimo vyru ženklas - leisti jam daryti kunilingą

Ką čia slėpti, juk vyras orgazmo metu tampa bejėgiškas ir lengvai pažeidžiamas tarsi kūdikis. Ir jaučiasi visiškai priklausomas nuo moters. Kitaip sakant, gali dayti su juo, ką nori. Istorija žino nemažai pavyzdžių, kai šį vyro orgazmo momentą moterys išnaudodavo savanaudiškiems tikslams.

Moterims taip pat būdingas barjeras, kurį peržengusi, ji gali mėgautis seksu iš visos širdies, nieko negalvodama ir nekreipdama dėmesio. Būtent tada ji atsiduoda vyrui, atskleisdama jam pačias slapčiausias savo kūno kerteles, kurios kitiems - neprieinamos. Būtent dėl to dauguma moterų bijo kunilingo, nes jis apnuogina jas iki „šaknų". Bijo, bet trokšta... Todėl pats didžiausias pasitikėjimo vyru ženklas - leisti jam daryti kunilingą.

Moterys - nepakartojamos aktorės sekse

Tuo tarpu ypatingas „kaifas" vyrams - rasti moteryje tuos „mygtukus", kurių pagalba kūnas tampa tarsi nebekontroliuojamas. Išvesti iš proto moterį sekso metu - ne kiekvieno vyro jėgoms. Tačiau, kurie įveikia tai, moterys niekada nebeatsisuks į tą, kuris pamatęs kraštelį nuogo jos kūno, tampa tarsi plastelino gabalas. Beje, moterys dažnai net nenutuokia kur jų silpniausia vieta, kadangi jos nepakartojamos aktorės, vaidinančios meilę, jau nekalbant apie jų artistinį talentą imituoti orgazmą.

Todėl paimti moterį tikru orgazmu, kai „išsijungia" jos smegenys, kai ji daugiau savęs nebetramdo ir apskritai nieko „nebemato ir nebegirdi", galima sakyti, pavyksta tik išrinktiesiems. Prigimties pojūčiai vis dėlto stipriau veikia ir labiau būdinga moterims, nepaisant naujausių seksualinės revoliucijos pasiekimų. Beje, kaip ir visoms kitoms patelėms, kurias sutvėrė motina Gamta.

O jei vis dėlto nepavyksta? Ne vienai moteriai anorgazmija tampa tikra problema. Jos jaučiasi nepilnavertės, neretai dėl to kelia isteriją vyriškiui, tarsi jis būtų kaltas. Kitos pasiekia mitinį, numanomą orgazmą. Kitaip sakant, iš meilės vyrui ar dėl šventos ramybės, apsimeta, kad patiria orgazmą.

Orgazmas slypi... galvoje

Todėl, mielosios, geriau ženkite tvirtą žingsnį sekso įvairiapusiškumo ir eksperimentų link! Tikra moteris turi būti medžiotoja, tigrė, pantera ar kuri nors kita plėšrioji patelė ir net patį santūriausią vyrą verstų iš kojų, kad šis net nespėtų aiktelėti. Nors ir nepatirtumėte orgazmo, užtat vyrą labai džiugins jūsų didžiulis noras ir iniciatyva bendromis jėgomis siekti to. Kaip žinia, orgazmas slypi ne žemiau juosmens, o galvoje. Patikėkite, orgazmas tikrai atsiras, kai jūs visiškai atsipalaiduosite prieš partnerį sekso metu tiek fizine, tiek psichologine prasmėmis.

Кunilingus ir oralinis seksas - tai būdai pasiekti orgazmą. Tik negalvokite, kad juose paslėptas laimingo gyvenimo receptas. Vien oralinis - genitalinis kontaktas dar nieko nereiškia. Juk minėjau, kad vietoj laukiamo malonumo gali pradėti pykinti, atsirasti skausmas ir kitos kliūtys. Tai - ne panacėja ar būtina sąlyga, kurioms esant išsipildo troškimai... Tai - greičiau galimybė atsiverti vienas kitam iki širdies gelmių. Juk tarp vyro ir moters emocinis ar dvasinis ryšys užsimezga (jei apskritai jis užsimezga) gerokai iki lovos. O vienas kito atsivėrimas iki galo, tik sustiprina tą ryšį ir dar labiau suartina. Man atrodo, kad jūs tai žinote... Pagaliau, juk neįmanoma visko aprašyti, ką du žmonės veikia miegamajame. Jūs, aišku, galite apseiti ir be tų „iškrypimų", jei nenorite. Bet patirti tai... paskui viskas aplink tampa tarsi pasakoje.

„Iškrypimais" išgydoma impotencija ir vaginizmas

Pasaulyje garsūs seksologai eksperimentais įrodė, kad oraliniu seksu ir kunilingu išgydoma impotencija, lytinio potraukio nebuvimas, vaginizmas ir panašiai, kuriuos išgydyti medikamentais - nepaprastai sudėtinga ar net neįmanoma. Todėl tokiu būdu suteikti vienas kitam ne tik malonumą - tampa neįkainojama vertybė. Vos ne vienintelis kelias išeiti iš keblios padėties.

Išvada viena: bet koks sekso būdas - tai ne vien fizinis procesas, bet ir žmogiškasis artumas, kurio metu jūs galite maksimaliai pajausti prisilietimo džiaugsmą prie mylimo žmogaus, pajausti savo vertę, nes esate geidžiami. Jei visa tai - daroma atvirai ir nuoširdžiai, velniop kaltinimus „iškrypimu", katalikiškas nuostatas ir apskritai, kas, ką pagalvotų...

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

daugiau tokiu straipsniu :)

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai