To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Į vaistinę užeina pirkėjas, prieina prie vaistininko...

Į vaistinę užeina pirkėjas, prieina prie vaistininko, kažką nusiperka ir išeina. Kai tik už jo užsiveria durys, vaistininkas ima griausmingai juoktis.
- Tau kas? - klausia jo kitas vaistininkas.
- Žinai, aną savaitę namie ėmė iš krano bėgti, pakviečiau santechniką, o jis taip pataisė, kad dabar iš abiejų kranų bėga karštas vanduo...
- Na ir?

  • Kūdikiui nuo 3 sav. iki 1,5 metų duokite po 500 TV vitamino D per dieną rachito profilaktikai.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Paaugliai, kurie savo miegamuosiuose turi televizorius, yra linkę blogiau maitintis, mažiau sportuoja ir blogiau vertinami mokykloje nei tie, kurie neturi televizoriaus savo miegamajame. Tyrime ...

Kaip išsirinkti gerą auklę?

Auklę rasti nėra paprasta. Mano klientės auklių ieško dažnai ir beieškodamos patiria į vairiausių sunkumų. Kas blogo gali atsitikti, kai auklė netinkama? Ir kaip ją pasirinkti?

Neretai paaiškėja, kad auklė nesidomi ir neužsiima su vaiku; auklė vėluoja, meluoja, rausiasi šeimininkės daiktuose, vagia; auklė muša vaiką, kuris dar nemoka kalbėti ir negali pasiskųsti; auklė ima mokyti šeimininkę gyventi; auklė dažnai suserga; auklė sena ir greitai nuvargsta; auklė nuolat migdo vaiką dieną ir jis nebemiega naktį; auklė ima nekęsti šeimininkų, nes jie turtingesni ir t.t.

Nors auklėmis dirba daug gerų ir sąžiningų žmonių, pakanka ir avantiūristų, kurie nepritapo niekur kitur, yra žemo intelekto, blogo charakterio ir nori lengvų pinigų. Agentūros irgi nesuteikia šimtaprocentinės garantijos, kad auklė gera. Tiesa, jos pakeičia negerą darbuotoją kitu, bet vaikui toks kaitaliojimas yra tam tikra trauma.

Tai kaip išsiaiškinti ar jūsų vaiką norinti prižiūrėti moteris yra tinkama šiam darbui? Gerai, jei auklę rekomenduoja pažįstamas žmogus, o jei ne? Kai kurie linkę rinktis vyresnes moteris, pedagoges, moteris, kurios užaugino savo vaikus, bet ir tai ne visada pasiteisina. Esu samdžiusi auklių pati, o taip pat organizavusi jų atranką agentūroje. Psichologai savo darbe naudojasi testais, bet, įsiklausius bei pasitelkus intuiciją, dar daugiau apie žmogų pasako jo atsakymai į paprastus klausimus.

Labai svarbu turėti keletą kandidatų, nes tada jausitės kur kas drąsiau, atsisakydami nenorimo žmogaus paslaugų.

Klausti nereikia bijoti, juk jūs priimate žmogų į darbą! Galų gale, auklė laisva ir gali atsisakyti į atsakyti į klausimus (tai rodytų didelį sutrikimą, ir tokio žmogaus jums tikrai nereikia).

Galima pradėti nuo įžangos: „Aš norėčiau geriau su jumis susipažinti, jei jūs neprieštarausite, užduosiu jums keletą klausimų". O klausimai galėtų būti tokie:

Papasakokite apie save, koks jūs žmogus? Pvz. ką apie jus pasakytų žmonės, kurie jus gerai pažįsta? Kokių turite trūkumų ir privalumų?
Su kuo jūs gyvenate? Koks žmogus jūsų vyras (draugas)? Kuo jo charakteris skiriasi nuo jūsų? Kaip sutariate? Kokie jūsų santykiais su vaikais?
O kokioje šeimoje užaugote? Ar turite brolių ir seserų? Koks žmogus jūsų tėvas? O kokia motina? Kaip sutarėte vaikystėje?

Kokie žmonės jums labiausiai patinka ir kokių nemėgstate?

Nėra žmonių, kurie streso metu nereaguotų, bet visi reaguoja skirtingai - vieni pyksta, kiti nuleidžia rankas, treti išsigąsta ir t.t. kaip jūs reaguojate?
Kokius vaikus yra tekę prižiūrėti? Kodėl norite dirbti aukle? Kas jums patinka šiame darbe? Kokius darbus dar mėgstate?

Ar dirbote aukle kitur? Kaip patiko darbas ir šeimininkai? Kokių šeimininkų labiausiai norėtumėte ir nenorėtumėte? Dėl ko išėjote?

Kai auklė atsakinėja į klausimus, įsiklausykite: ar ji ne per daug iškelia save? Ar neprieštarauja pati sau? Ar ne per sklandžiai viskas jos gyvenime vyksta? Jei kyla nuojauta, kad viskas per gražu, tai yra aiškus melo požymis. Jei auklė pasakoja apie problemas, pasvarstykite, kokio jos dydžio?
Žmogus, kurio artimieji geria, smurtauja arba bus auka ir nemokės vaikui pastatyti ribų, arba nemokės valdytis pati. Svarbu suvokti, ar ji iš viso moka sudėtingiau apibendrinti gyvenimo dalykus ar viską mato primityviai „juoda- balta". Tai liudytų apie žemą intelektą.

Pajauskite, kokia jos nuotaika ir ar jaučiate šilumą? Pabandykite suvokti, ar ji darbšti, o gal svarbu tik pinigai? Vaiku ji rūpinsis taip, kaip rūpinosi savo vaikais arba kaip jos motina rūpinosi ja. Klausimas "Kokių žmonių nemėgstate?" parodys, ko ji nemėgs jumyse, jei kuo nors nepatenkinta savo artimuosiuose ir jumyse tais dalykais ji bus nepatenkinta.

Jei jums sunku nuspręsti pačiai, galite pasitarti su kitais žmonėmis. Palikite laiko apmąstymui, per keletą dienų gali ateiti gerų, netikėtų minčių. Žinoma, būtų galima sugalvoti ir daugiau patikrinimų. Svarbu žiūrėti, kaip į auklę reaguos vaikas.

Paplitusi praktika, kai mamos slapta palieka namuose diktofoną, kuriuo įrašo auklės bendravimą su vaiku. Nors eksperimento etiškumas diskutuotinas, bet jis padėjo ne vienai motinai, kilus įtarimui apie vaiko mušimą. Bet kuriuo atveju, svarbiausia, kad jūsų vaiku rūpintųsi psichiškai sveikas žmogus, kadangi auklėjimo klaidos padarytos ankstyvoje vaikystėje gali jam atsiliepti visą likusį gyvenimą.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai