To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktare, padėkite, nes mano žmona niekaip...

– Daktare, padėkite, nes mano žmona niekaip negali užmigti iki 6 ryto. – Ir ką ji visą tą laiką daro? – Laukia manęs grįžtančio.

 • Nėščioji turi kuo daugiau būti gryname ore. Tai jos kūdikiui padės išvengti rachito.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
 • Bėgant gyvenimo metams, žmonės tampa laimingesni, teigiama tris dešimtmečius trukusio mokslinio tyrimo išvadose.

Mąstyti pozityviai? Kaip?

Mūsų protas sukuria aplinką kurioje mes gyvename. Jeigu mąstysime teigiamai, mes atitinkamai transformuosime savo gyvenimą. Viskas prasideda iš vidaus - nuo paties paprasčiausio veiksmo iki didžiausios sėkmės. Ne visada galime kontroliuoti išorinius faktorius, bet galime kontroliuoti savo vidinį minčių pasaulį, kuriame viskas užsimezga. Ne visada galime kontroliuoti savo išorinę visatą, bet galime, šiokių tokių pastangų dėka, kontroliuoti vidinę.

Žmonės dažnai susimąsto apie tai, kaip jie galėtų įdiegti pozityvumo į savo mintis ir veiksmus, ypatingai, kai jie jaučiasi nelaimin-gi ir nepatenkinti, arba kai gyvenimas tampa nepakeliamai sunkus. Jiems netgi tampa sudėtinga išlikti pozityviais, kai viskas klostosi kuo puikiausiai. Dauguma iš jų nežino, ką reiškia būti pozityviais ir ką jie turi daryti kad tokiais taptų. Kaip ir bet kokį kitą dalyką, pozityvumą galima išlavinti. Tereikia pakeisti požiūrį ir mąstymą!

Jeigu mes nuolat galvojame tą patį, mūsų mintys galiausiai materializuojasi realiame pasaulyje. Tai reiškia, kad jeigu norime teigiamo rezultato, turime mąstyti atsargiai. Turime mąstyti teigiamai.

Pradėkite nuo to, kad atpažinkite savo mintis, ir pakeiskite neigiamas teigiamomis. Pakeiskite negatyvumą pozityvu; vietoj to, kad galvotumėte apie neturtą, pradėkite mąstyti apie gerbūvį; vietoj ignorancijos susitelkite ties supratimu; vietoje nesutarimų - ties harmonija; ir vietoj nelaisvės - ties laisve. Pradėkite tvirtinti pačiam sau: „aš galiu", „aš sugebu", „tai įmanoma".

Jeigu jūs nelaimingi ar neigiamai nusiteikę dėl savo mąstymo būdo, jūs esate pajėgus jį pakeisti. Pridėję truputėlį darbo ir pastangų, galite pakeisti tai, kaip jūs mąstote, o tai automatiškai pakeis jūsų požiūrį į gyvenimą, jūsų lūkesčius, veiksmus ir reakciją; kas toliau išsivystys į padidėjusią motyvaciją, laimę ir aukštesnę gyvenimo kokybę.

Kaip būti pozityviam:

 

 • Susikaupkite ties tuo, ko jūs geidžiate, o ne ties tuo, ko nenorite.
 • Susikaupkite ties tais puikiais dalykais, kurie jau yra jūsų gyve-nime. Jeigu kreipsite į juos daugiau dėmesio, jų tiktai prisidės.
 • Negaiškite laiko mintims apie nepriteklių. Galvokite ir tikėkite, kad jus jau lydi sėkmė, meilė, laimė ir pilnatvė.
 • Išmokite jausti, mąstyti ir netgi elgtis taip, lyg jūs jau gyventumėte savo įsivaizduojamą gyvenimą. Jeigu pastoviai taip jausitės ir elgsitės, tapsite laimingesni ir prisiviliosite naujų galimybių.
 • Pagalvokite apie tai, ko jūs geidžiate ir susikurkite nepaprastai ryškų ir tikslų atvaizdą mintyse. Išlaikykite tą vaizdą ir sukoncentruokite ties juo savo teigiamas mintis tol, kol jis netaps jūsų gyvenimo realybe.
 • Visada sakykite sau „aš galiu", „aš sugebu", „man vieni juokai tai padaryti", „esu pozityviai mąstantis žmogus".
 • Dažnai kartokite pozityvius teiginius apie tai, ko jūs trokštate. Darykite tai su įsitikinimu, jausmingai, tikslingai ir susikaupę.
 • Ieškokite gerosios pusės bet kokioje situacijoje. Kas benutiktų, kad ir kokia sunki ar sudėtinga situacija besusiklostytų, visada tame bus kas nors gero, arba bent jau naudingo, iš ko galima pasimokyti.
 • Paverskite savo teigiamas mintis gerais darbais.
 • Susikoncentruokite ties pilnąja stiklinės puse, o ne ties tuščiąja.
 • Pasistenkite atsikratyti neigiamų minčių ir pakeisti jas teigiamomis.
 • Atsakingai rinkitės su kuo bendrauti. Tegu jus kuo dažniau supa pozityviai mąstančios asmenybės.
 • Skaitykite apie kitų žmonių sėkmę. Skaitykite tai, kas jus įkvepia ir verčia jus puikiai jaustis.
 • Nukreipkite savo mintis teigiamo mąstymo linkme ir jūs atrasite daugiau būdų kaip išlikti pozityviu.

 

Mes gauname tai, ko tikimės. Taigi, pradėkite tiesiog dabar tikėtis paties geriausio iš viso to, kas yra pasaulyje. Ir dar - linkėkite to paties ir visiems kitiems žmonėms. Visatoje yra tiek visko, kad pakaktų kiekvienam. Ir visata sugeba sukurti daugiau ir geresnių dalykų visiems tiems, kas to iš jos tikisi. Nemąstykite apie nepriteklių, mąstykite apie perteklių - sau ir kitiems.

 

Gera savijauta


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

sis straipsnis cituoja ''paslapti'',knyga tokia...

man pozitivus mastymas padeda jau bemaz 2 metus , be jo savo givenimo jau nebeisivaizduoju , ankciau pozitiviai mastyt budavo sunku , o db tiesiog man tai teikia malonuma :) ir givenimas klostosi tiesiog puikiai

bet kai galvoji „aš galiu", „aš sugebu", „man vieni juokai tai padaryti" ir tau nepasiseka to padaryti tai buna nemenkas nusivylimas, o kai tau buna daug maz vienodai tai ir nesekmes nekelia neigiamu emociju. cia mano nuomone.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
 • You may quote other posts using [quote] tags.
 • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai