To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Jaunasis sako nuotakai...

Jaunasis sako nuotakai:
- Jeigu tu netekėsi už manęs, aš nusižudysiu.
- Tikrai?
- Žinoma, aš visada taip darau.

  • Valgykite liesus pieno produktus. Juose daug netukinančių baltymų ir nėra sočiųjų riebalų, kurie tukina ir kenkia kraujagyslėms.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Rūkančiųjų mirtingumas nuo kepenų cirozės komplikacijų yra 5 kartus didesnis nei niekada nerūkusiųjų.

Kiek tau metų, brangioji?

Anžela su Aleksandru susipažino sostinės skverelyje. Ji vartė naujausią elitinio žurnalo numerį, o jis priėjęs paklausė, kaip nueiti iki universiteto. Keletą valandų du žmonės naršė Vilniaus senamiestį. Paskui išsiskyrimas atrodė tarsi didžiulė neteisybė ir juodu ėmė nuolat susitikinėti. Anželai rodėsi, kad jos mažame mokslininkės butelyje apsigyveno didelė meilė. Tačiau tai truko tol, kol Aleksandras lyg tarp kitko paklausė: „Kiek tau metų, brangioji?" Anžela ramiai prisipažino ir tik iš jo surauktos kaktos suvokė, kad amžių vertėjo nutylėti. O ji viso labo tik šešeriais metais vyresnė...

Visais laikais moterys nenoriai kalba apie savo metus. Nes pasitikrino: neretai tarpusavio santykiams, meilei amžius tampa rimta kliūtimi. Mūsų pašnekovas - psichologas Gediminas NAVAITIS.

Ar galima pagal kokią nors formulę nustatyti palankiausią vyro ir moters amžių bendrauti, tuoktis?

Šiuolaikinė visuomenė neverčia tuoktis, bet mėgsta pasišaipyti iš tų, kurie „vėluoja" kurti šeimą. Be to, ji siūlo specialistų parengtas formules, padedančias apskaičiuoti palankiausią vyro ir žmonos amžiaus santykį. Antai Ričardas Vinkleris siūlo vyro amžių dalyti perpus ir pridėti septynis. Tai ir būtų tinkamiausios žmonos amžius. Pavyzdžiui, dvidešimtmečiam vaikinui tiktų septyniolikmetė, o trisdešimtmečiam - dvidešimt dvejų mergina. Štai Helmutas Zelheimas mano, kad optimalus sutuoktinių amžiaus skirtumas toks: moteris - 18 metų, vyras - 23 metų, o toliau - atitinkamai 21 ir 27 metai, 28 ir 35 metai ir t. t.

Tokios formulės gal ir gražios, bet jų pagrįstumas kelia abejonių. Nes po kelerių santuokos metų proporcijos pasikeis. Ką tada daryti: ar toliau gyventi su pagal amžių jau „nebetinkamu", ar ieškoti geresnio? Be to, visos šios formulės numato, kad vyras bus vyrėlesnis už žmoną. Jaunystėje tai tikrai tinka, nes vyrai bręsta kiek lėčiau, tačiau ir pensininkų pažinčių skelbimuose nurodoma, jog ji norėtų penkeriais ar dešimčia metų vyresnio gyvenimo draugo. Taigi sąmoningai ar nesąmoningai moteris pasirenka, kad paskutinius gyvenimo metus praleis viena.

Ką skelbia statistika apie poras, kur moteris gerokai vyresnė nei vyras?

Ji patvirtina, kad nerašytos šeimos kūrimo taisyklės, kai vyras vyresnis už moterį, Lietuvoje tebegalioja. Nors yra ir keliolika šaunių šešiasdešimt¬mečių moterų, susituokusių su trisdešimtmečiais vaikinais. 40-50 metų moterų, ištekančių už 10-15 metų jaunesnių vyriškių, kasmet priskaičiuotume net apie kelis šimtus. Juk per metus šalyje susituokia apie 16 tūkstančių porų.

Visi lengvai išpranašaus įvairiausių nesėkmių moteriai, kuri pasirinko jaunesnį draugą (pames dėl jaunesnės; domėsis ne ja, o jos pinigais; teks atstoti motiną), todėl pasiaiškinkime, kas vyrui gali būti svarbiau už vėjavaikišką jaunystę, kuo jį gali patraukti brandi moteris?

Priežasčių gali būti daug, tačiau bene svarbiausios yra šios:

  • Vyrą traukia moteriškumas. Bendraamžės jam gali atrodyti lyg žaidimų draugės, joms galima draugiškai trenkti per petį, jas galima pakviesti į alaus barą. Tačiau moteriška elegancija ir paslaptingumas - vyresniųjų privilegija.
  • Vyresnė moteris savarankiškesnė. Ji jau padarė karjerą, turi namus ir automobilį. Žino, ką norėtų veikti šį vakarą ir po metų. Vertina save bei savo norus, todėl sugeba atsižvelgti ir į vyro pageidavimus, nesiekia, kad šis nuolat ją užimtų, nebando smulkmeniškai kontroliuoti.
  • Vyresnės moterys - įdomesnės pašnekovės. Įdomesnės, nes tolerantiškos jauno vyro pasakojamoms nesąmonėms, nes nesiekia tiesmukai demonstruoti savo išminties, o padaro tai subtiliai pagirdamos nenuovokų vyriškį. Jos vadovaujasi savo skoniu ir poreikiais, todėl įdomesnės nei tos, kurios siekia būti „kaip visos". Be to, jos moka išklausyti ir todėl galima tiesiog pasikalbėti nevaidinant itin šaunaus.
  • Vyresnės moterys neretai geriau atitinka jaunesnio vyro seksualinius poreikius nei jaunesnės. Hormonai, arba vadinamosios biologinės žirklės, lemia, kad pagal seksualinį aktyvumą geriausiai vienas su kitu dera 20 metų vyras ir 40 metų moteris. Tokia moteris labiau patyrusi, ji geriau pažįsta savo bei vyro kūną.

Rastume ir daugiau vyresnės moters artimos draugystės, meilės bei santuokos su jaunesniu vyru privalumų. Bet svarbiausia - ar ji vertins save, ar norės ir, pagaliau - ar gebės savo pranašumu pasinaudoti. O gal nutars, jog siekti meilės jau nebeturi teisės...

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai