To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Močiutė su vaikaičiu vėl atėjo pas gydytoją...

Močiutė su vaikaičiu vėl atėjo pas gydytoją.
- Ar padėjo tabletės, kurias praeitą sykį išrašiau?- pasiteiravo gydytojas.
- Puikiausiai. Jis visą dieną su jomis žaidė ir neverkė.

  • Nevalgykite daugiau negu 3g druskos per dieną, nes didelis natrio kiekis kraujyje gali būti viena iš hipertenzijos priežasčių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Anot statistikos, 2009 m. ES 100 vyrų tenka 105 moterys. Lietuvoje šis santykis - 100:114. Blogesnė situacija tik Latvijoje ir Estijoje (100:117). Švedijoje, santykis vyrų nenaudai ima ...

Ko negalima sakyti vyrams?

Yra žmonių, kurie niekados neklauso kitų patarimų: ką reikia daryti ir ko nereikia daryti. Dažniausiai toks kategoriškumas būdingas jauniems žmonėms. Juk būtent jauname amžiuje žmogui itin paaštrėja savojo „aš" suvokimas.

Kompromisai pasiekiami moterų lankstumu

Nors tokių taip pat sutinkama ir tarp merginų bei moterų, bet vis dėlto jos skirtingai nei vyrai sugeba priešpastatyti jų kategoriškumui ir impulsyvumui savo gudrumą ir išradingumą.

Tiesa, kai kurios moterys mėgsta perlenkti lazdą, tada ima elgtis kaip raganos. O jei šiuos dalykus naudoti mažomis dozėmis ir dar sujungus juos su inteligentiškumu tai ir bus moteriška diplomatija. Būtent moterų lankstumas suteikia galimybę pasiekti kompromisų santykiuose ir pasirašyti taikos sutartį. Todėl porai nieko kito nebelieka kaip apėjus aštrius kampus, tiesiog jaustis laimingais šeiminiame gyvenime.

Sugadinti savo reputaciją galima ir dėl nevykėlių giminaičių

Jūsų dėmesiui kelios moteriškos diplomatinės gudrybės. Tačiau pirmiausiai reikia išsiaiškinti, ko jokiu būdu negalima sakyti vyrui apie save, kad nesugadintumėte savo reputacijos ir įvaizdžio ir ko jokiu būdu negalima sakyti vyrui apie jį, todėl, kad jis pats tai žino ir paslapčiomis tikisi, kad jūs to nematote.

Pradėsime nuo pirmo punkto. Sugadinti savo reputaciją, vadinasi, sugriauti vyro akyse savo asmenybę, kurią jis atrado, puoselėjo, kurią jis myli ir gerbia. Todėl niekada nekalbėkite jam apie savo ankstesnius sekso partnerius bei seksualinę patirtį. O juo labiau neišklokite visų detalių. Tegul tai būna tabu. Nes nėra nei vieno vyro, kuriam tai patiktų. Taip pat nereikėtų jam specialiai pasakoti apie savo giminaičius, kuriems gyvenime nepasisekė. T.y. gal prasigėrė, tapo narkomanais, o gal peržengė įstatymą ir atsidūrė už grotų. Nes niekas nežino, kaip susiklostys jųdviejų gyvenimas ir neduok, Dieve, jums kada nors tektų išgirsti žodžius: „obuolys nuo obels..."

Niekada nelyginkite savo vyro su kitais vyrais

Jei dar nesate sukūrę šeimos, nesakykite savo būsimam ar galimam sutuoktiniui apie savo ateities planus, susijusius su juo: neaptarinėkite būsto, bendrų atostogų, šuns veislės, kurį įsigysite, jei jis rengiasi jus vesti. Vyrai intuityviai jaučia ir bijo, kad gali tapti priklausomi nuo moters. Mat jie visada įsitikinę, kad būtent jiems priklauso pasirinkimo teisė ir laisvė.

Niekada nekalbėkite vyrui apie jo silpnybes ir trūkumus, kokios jos bebūtų. Pavyzdžiui, seksualinius sugebėjimus, žalingus įpročius, prastą fizinę formą, suapvalėjusį pilvuką, nesugebėjimą uždirbti daug pinigų ir t.t.

Niekada nelyginkite savo vyro su kitais vyrais, kurie gal būt išvaizdesni, sėkmingesni, rūpstingesni, darbštesni ir t.t. Nes bet kuris vyras įsitikinęs, kad nėra nieko geresnio už jį!

Geriausiai visada būti savimi

Ir dar pora žodžių apie giminaičius. Jei vyro giminaičiai jums ir ne prie širdies, kad ir kaip būtų sunku, bet su jo giminaičiais reikėtų elgtis deramai. Net kartais juos pagirti. Tai bus labai malonu jūsų vyrui. Vyras iš tikrųjų patikės, kad jo puikūs genai.

Nors apskritai kiekviena išmintinga moteris išsirenka sau labiausiai tinkamą elgesio modelį, remdamasi ne tik savo gyvenimo patirtimi, bet ir atsižvelgdama į savo vyro charakterio savybes. Svarbiausia - neperlenkti lazdos: giriant - nepergirti, pykstant - neremti prie sienos.

Todėl geriausiai visada būti tiesiog savimi, tokia kokia esate: gera, supratinga, mylinti, o visa kita pakuždės intuicija.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai