To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktare, aš be jokios priežasties visą laiką kažko bijau...

- Daktare, aš be jokios priežasties visą laiką kažko bijau.
- Sesele, duokite jam laisvinamųjų. Gerkite, bus priežastis.

  • Planuojant nėštumą, folio rūgštį reikia gerti abiem! Kai moteris pastoja, ji folio rūgštį turėtų vartoti dar keletą mėnesių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Vyrų krūtys sudarytos iš daug mažesnio kiekio riebalinio audinio nei moterų krūtys, tačiau jų struktūra panaši, todėl taip pat gali būti pažeidžiamos krūties vėžio.

10 lemtingų klaidų meilės romano pradžioje

Atrodytų, kad moteris žino, kaip sėkmingai susipažinti ir bendrauti su partneriu, kad neatstūmus jo romanui dar neįsibėgėjus.

Todėl tada ne tik kiekvienam žodžiui, bet ir veiksmui turėtų būti skiriamas ypatingas dėmesys.
Vis dėlto kartais silpnoji lytis tarsi nesąmoningai, o gal ir neapgalvotai pakenkia savo santykiams. Štai dešimt priežasčių, kodėl vos prasidėjęs romanas gali baigtis.

1. Lenktyniavimas

Atsidurti po moters padu nenorėtų nei vienas vyras. Taip jau surėdyta gamtos. Vadinasi, negalima demonstruoti, kad mergina už jį pranašesnė. Priešingai - geriau būtų pabrėžti jo vertybes.

2. Sprendimų priėmimas

Vyras turi pats priimti sprendimus, ir už jį to nereikėtų daryti. Nors jis ir būsimas vyras, bet vis dėlto būsimas... Todėl moteris gali tik mintyse pasvajoti, kaip bus apstatytas kambarys ir kokios spalvos bus jųdviejų nusipirktas automobilis.

3. Palyginimas su buvusiu

Partneris turi jausti, kad jis - geriausias ir vienintelis. Todėl negalima pradėti lyginti ar daryti analogijas, tuo pačiu rodyti, kad esate patyrusi moteris ir daryti išvadas: kas geresnis - „buvęs" ar „esamas". Taip pat ir save nereikėtų pateikti kaip karalienę greta pėstininko bei iškloti jam visus savo sekso partnerius.

4. Klausimas: „ar myli mane?"

Reikėtų vengti parodyti, kad esate prastos atminties ir nuobodi moteris, klausinėdama vis to paties. Mat vyrui gali susidaryti įspūdis, kad esate neužtikrinta jo jausmais. Be to, ir jis pats pradės abejoti tuo. O atsakymas gali ir nuvilti: t.y. būti neigiamas.

5. Iniciatyva

Kažin, ar partneris įvertins moters iniciatyvą vadovauti santykiams. Mat jaustis užkariautam kiekvienam vyrui nėra mėgstamiausias dalykas.

6. Santykiai pagal grafiką

Tikslus veiksmų planas, parašytas kiekvienai dienai, savaitei ar net metams į priekį, priverčia jaustis nelaisvu, suvaržytu ir priklausomu. Todėl visados turėtų likti vietos improvizacijai ir maloniems netikėtumams.

7. Kardinalios permainos

Маžai kuriam vyrui patiktų, kad moteris pradėtų jam įsakinėti ir dar verstų atsisakyti „žalingų" įpročių. Išmintinga ir supratinga moteris, jei ir ko paprašytų, tai labai argumentuotai ir įtikinamai.

8. Įkyrumas

Būtent taip galima pavadinti pernelyg rūpestingą moterį. Įkyrūs klausinėjimai ir dažnas skambinimas ne tik kad nepadės labiau pririšti prie savęs geidžiamą vyrą, bet gali sulaukti ir priešingo efekto.

9. Reketavimas

Jei kartu einate į parduotuvę, tai reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į moteriškų drabužių skyrių. Jei pasiūlysite nusipirkti vyrui kostiumą ar džinsus, kaip reikiant pakeltumėte savo reitingą jo akyse.

10. „Mes" - pavojus jo nepriklausomybei

Vyrai labiausiai vertina savo nepriklausomybę, todėl nereikėtų griauti jų iliuzijų, vartojant žodį „mes".

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai