To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Kodėl aš taip pilnėju, daktare?- klausia pacientas...

- Kodėl aš taip pilnėju, daktare?- klausia pacientas.
- Jūs vartojate per daug skysčių, mesjė.
- Bet man atrodo, aš taip mažai geriu... Gerai, dabar aš nebedėsiu ledo į viskį.

  • Maitinant kūdikį krūtimi, nuo 6 mėn. pradėkite primaitinti virtomis daržovėmis, košytėmis, o nuo 8 mėn. duokite virtos pertrintos mėsos. Mėsa padės išvengti mažakraujystės.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Imunitetas - organizmo gebėjimas apsaugoti savo vientisumą ir gyvybingumą nuo parazituojančių organizmų ir nuo biologinės kilmės nuodų.

Kokią įtaką seksui daro pinigai? (II dalis)

Jei vyras į namus parneša daugiau pinigų, moteris likusi atsidėkoti glamonėmis. Tačiau pinigų gausa daro neigiamą įtaką seksualiniam gyvenimui.

Vyras, kurio pajamos auga geometrine progresija, gana greitai atitolsta nuo rutina tapusių buitinių dalykų: vaikų auklėjimas, namų ruoša užgula žmonos pečius. Šeimos maitintojas įsitikinęs, kad moteriai reikia mesti mažai apmokamą darbą ir tereikia rūpintis buitimi ir šeima.

Tačiau ilgainiui, vyras pradeda priekaištauti sutuoktinei, kad ši nieko nedaro. Pajamų gavimo skirtumas tampa nebeįveikiamas, kadangi viskas priklauso tik nuo vyro, todėl nemokamai tarnaitei - namų šeimininkei belieka vienintelis kelias - išlaikyti savo pozicijas sekso sferoje. Būtent lovoje jai belieka atvirai rodyti savo sugebėjimus. Turtingas vyras neretai iš žmonos pradeda reikalauti aukščiausios klasės sekso. Tada vyras tampa žmonos „nuolatiniu klientu", atsilygindamas už jos suteiktas švelnias glamones ne tuo pačiu, o materialiai. Tiesa, yra moterų, kurioms tokia padėtis iš esmės nepriimtina, bet nestinga ir tokių, kurios su tuo susitaiko, kadangi neturi kitos išeities arba galvoja, kad tokie santykiai racionalūs, todėl naudingi. Nors iš tikrųjų jos užsiima santuokine prostitucija.

Dažnai pasitaiko ir tokių atvejų, kai vyras, peržengęs įprastų finansinių galimybių rėmus, laiko savo „pareiga" peržengti ir šeimos vertybes. Jis įsitaiso meilužę, savo elgesį teisindamas tuo, kad ji jam priklauso pagal statusą ir, suprantama, pagal pinigus.

Kitas kraštutinumas - vyras atsisėda ant „atsarginių suolelio" . Mat uždirbami dideli pinigai neatsiejami nuo didžiulės nervinės įtampos, jėgų išsekimo ir nuolatinio nuovargio. Galų gale, laiko stygiaus, kai nėra kada net pagalvoti apie seksą. O jų žmonos tuo metu vaikšto pas psichologus arba ieškosi meilužio. Tos moterys, kurios džiaugiasi vyro pinigais, neretai užmerkia akis prieš vyro neištikimybę.

Moteris, kurios vyras namo parneša dideles pinigų sumas, turėtų neleisti vyrui ignoruoti nusistovėjusių taisyklių. Pinigai nėra priemonė, leidžianti diktuoti santykius miegamajame. Nes intymūs santykiai - ne derėjimosi priemonė ir ne patiekalas pagal užsakymą, o savanoriškas ir lygiateisis abiejų partnerių susitarimas.

Todėl labai svarbu, kad moteris niekada neprarastų savarankiškumo. Kas sakė, kad jos negali pačios savimi pasirūpinti? Todėl reikėtų dirbti ar mokytis, tobulėti, norint įtvirtinti savo asmenybę, pakelti savivertę ir būti įdomi vyrui. Tokiais atvejais moters seksualumą taip pat gali atgaivinti taip vadinamas „vadybininko sindromas". Tada jai sekso stimuliatoriumi galėtų būti baseinas, sauna, masažo seansai, kosmetikos procedūros ir panašiai, kur ji ne tik atsipalaiduos, bet ir padailins kūno linijas.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai