To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Du pagyvenę vyrukai kalbasi...

Du pagyvenę vyrukai kalbasi:
- Klausyk, ką labiau norėtum turėti: trisdešimt tūkstančių litų ar tris vaikus?
- Tris vaikus.
- Kodėl?
- Todėl, kad turiu penkis.

  • Jeigu profilaktiškai vartojate vaistažolių arbatas, jomis nepiktnaudžiaukite ilgai. Gerkite kuo įvairesnes ir kuo trumpesnį laiką.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Genetiniai rizikos faktoriai – tyrimai įrodė, kad 10 proc. krūties vėžio atvejų yra paveldimi, dauguma dėl mutacijų BRCA1 ir BRCA2 genuose.

10 tikros meilės požymių

Vyrai retai rodo savo tikruosius jausmus. Net ir tada, kai pameta galvą dėl moters. Tačiau jie turi savo būdų parodyti, kad myli.

Tiesa, ne visos moterys tai supranta. Kadangi dauguma iš jų laukia gėlių, dovanų, romantiškų gestų, o vyrai visai kitaip parodo, kad myli.

1. Jis atsiskleidžia prieš moterį

Tačiau atvirai papasakoti apie savo jausmus - ne vyro jėgoms. Bet jei vis dėlto išdrįso, būkite užtikrintos, jis ne šiaip sau tai padarė.

2. Jis padeda tvarkytis buityje

Vyras išnešė šiukšles ar išplovė indus. Tai - ne itin romantiškas poelgis, bet tai vyriškas būdas parodyti, kad jis nori padėti moteriai.

3. Jis prašo moters pagalbos

Kiekvieną kartą, kai vyras prašo padėti išrinkti dovaną jo mamai, jis nori išgirsti savo mylimosios nuomonę. Todėl, kad jis gerbia ją ir jos pasirinkimą. Tai ar ne tikros meilės ženklas?

4. Jis reiškia savo jausmus viešumoje

Jei vyras nori palaikyti už rankos, apkabinti, pabučiuoti - priimkite tokį jo elgesį kaip komplimentus. Jis - laimingas ir didžiuojasi, kad jūs - jo moteris. O kartais net nėra geresnio būdo reikšti savo jausmus, kaip tvirčiau prispausti prie savęs mylimąją.

5. Jis išrenka jai (ne)patinkančias dovanas

Jei dovanos, gautos iš jo, nėra kažkuo ypatingos, tai dar nėra pretekstas dėl to pykti. Daug vyrų dažnai nežino, ką iš tikrųjų reikia dovanoti moteriai, kad jai patiktų ir įtiktų. O jei jis su užsidegimu nori nustebinti moterį mažytėmis raudonos spalvos dėžutėmis, tai - akivaizdus jo didelės meilės ženklas. Tuo pačiu jis nori parodyti, kad moteriai yra dėmesingas ir rūpestingas.

6. Jis supažindina mylimąją su savo tėvais

Būkite užtikrintos: kai tik vyras supažindina savo merginą su mama, ji iš karto pradeda kalbėti, kad jau pats laikas jai tapti močiute. Todėl nutaręs pasodinti prie vieno stalo dvi mylimas moteris, vyras puikiai supranta, ką jis ruošiasi daryti. O moteriai derėtų apsiginkluoti kantrybe ir dar luktelėti, kol jis pasipirš.

7. Jis supažindina su savo draugais

Jei vyras iš tikrųjų galvoja ape bendrą su savo mylima moterimi ateitį, tai ne tik kartu eina su ja į kiną ar viešus renginius, vakarieniauja restorane, bet ir supažindina su savo draugais.

8. Jis tampa moters gyvenimo dalimi

Jei vyras noriai vaikšto su savo mylimąja po parduotuves arba kartu žiūri verksmingą melodramą per televizorių, tai ženklas - kad jis ruošiasi šeimyniniam gyvenimui.

9. Jis ieško kompromisų

Kitaip tariant, jie vyras myli moterį, tai jis nori, kad ji būtų laiminga. Tačiau tai nereiškia, kad jis visados leis jai daryti viską, kas patinka. Užtat jis bus pasirengęs ieškoti abi puses tenkinančių kompromisų. Nesvarbu, apie ką bus kalbama: apie tai, kaip ketinate kartu praleisti atostogas arba kuriam iš jųdviejų nueiti ir uždaryti duris. Paprastai mylintis vyras linkęs nusileisti.

10. Jis sako, kad myli

Suprantama, vyrui prisipažinti, kad myli, tai toks pats retas įvykis, kaip ir šiais laikais susitikti su dinozauru. Tačiau, jei jau jis atsivėrė, tai reikėtų išklausyti jį labai atidžiai ir nepraleisti nei vieno žodžio! Kas žino, kada vėl bus kitas kartas...

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai