To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Boksas - puikus sportas...

Boksas - puikus sportas. Jo dėka aš neblogai uždirbu.
- Jūs turbūt garsus boksininkas?
- Ne. Aš stomatologas.

 

 

  • Vartokite kuo įvairesnius ir skirtingų spalvų vaisius ir daržoves.  Geriausia juos valgyti šviežius, tačiau jei nėra galimybių, tinka ir virti, troškinti, šaldyti (tik ne sūdyti ar ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Hipotermija - tai bendras kūno atšalimas. Mirtina žmogaus kūno temperatūra yra 28C.

Kaip užvesti vyro seksualinį varikliuką

Ilgalaikis seksas - tai menas, nes kiekvieną kartą jis turi vykti kaip premjera", -sakė legendinė prancūzų aktorė Žana Moro.

Vyrai turi savo tabu

Tačiau ne kiekvienai moteriai lemta sužinoti iš mylimo vyro, kas jį labiausiai jaudina sekse. Todėl, kad ne visi stipriosios lyties atstovai gali tai išreikšti žodžiais. Tai ką tada tokiais atvejais daryti moteriai? Kaip ji turėtų atspėti partnerio seksualinius troškimus, jei jis tyli.

Gal vyras varžosi pasakyti garsiai apie savo seksualines fantazijas. Gali būti, jis bijo, kad paskui negalės duoti moteriai tai, ko ji norėtų.
Labai sunku rasti vyrą, kuris visiškai nenutuoktų erotiniuose žaidimuose, tačiau moteriai reikia pačiai imtis iniciatyvos ir suteikti vyrui tai, apie ką jis seniai svajoja būdamas šalia jos.

O svajoja beveik visi vyrai. Tiesa, kiekvienas turi savo svajonių... Galima sakyti, kiekvienas vyras tikisi, kad ateis momentas, kai jo svajonė virs realybe. Nežiūrint to, kad ir stipriosios lyties atstovai turi savo ... tabu. Nors ir stengiasi išsivaduoti iš jų, tačiau ne kiekvienam tai pagal jėgas.

Ir vis dėlto apie ką konkrečiai svajoja vyrai? Beje, dauguma vyrų - nuoširdūs ir atviri lovoje. Jiems negalima prikišti gudravimo ar veidmainiavimo. Priešingai, jie nori užkariauti moterį savo seksualiniu talentu. Nors ir ne viskas jam išeina, kaip norėtųsi.

Vyrai piktnaudžiauja erotinėmis fantazijomis

Dažnas vyras svajoja, kad jo mylima moteris atsidurtų greta jo lovoje su... ilgais, raudonos ar juodos spalvos aukštakulniais. Ar kažką panašaus. Nes 39 proc. vyrų nori būti žiūrovais ir stebėti moterį, kaip ji šoka, kaip vaikšto namuose, apsirengusi vien erotišku apatiniu trikotažu. Tik po to, kai jie gauna seksualinių emocijų porciją, vyrai - pasirengę eiti prie reikalo.

Beje, iš patirties žinau, kad vyrai mėgsta „papiktnaudžiauti" savo seksualinėmis fantazijomis. Todėl, kad jie yra gerokai stipresni už moteris ir labiau jautrūs vizualiniam susijaudinimui bei visokioms seksualinėms intrigoms. Jie noriai orientuojasi į štampus. Pavyzdžiui, į neseniai matytą erotinį filmą, reklamą. Ir nesvetimi jiems visokios erotinio pobūdžio jaudinimo priemonės. Pavyzdžiui, prisegamos kojinės su kaspinėliais. Dar juos gali stipriai sujaudinti ryškiai dažytos moters lūpos.

Baimė būti nesuprastam

Šiaip ar taip, bet stipriosios lyties atstovai turi pirmenybę meilės žaidimų „aikštelėje". Svarbiausia, kad būtų noro, įkvėpimo ir nuotaikos. Kažin, ar atsirastų bent vienas vyras, kuris noriai duotų interviu moteriai tema: „Mano dešimt seksualinių norų". Nes nei vienas nenorėtų būti bandomasis triušis. Kartoju, vyrų didžiausias noras, kad jie būtų viliojami ir pildytųsi jų erotinės fantazijos. Tačiau savo planais jie neketina dalintis. Tai jiems - tabu.

Užsiimti kažkuo tokiu nepanašiu į kasdieniškus dalykus labai sunku tik pirmą kartą. Tiesiog žmogui reikia peržengti per save. Paaiškinti partneriui, ko jis nori ir ko gali tikėtis. Baimė būti nesuprastam, gali tik dar daugiau įvaryti kompleksų.
Normalus seksualinis gyvenimas grindžiamas pasitikėjimu ir atvirumu, nes kur meilė, ten ir aistra, kur aistra, ten „beprotiškas" elgesys. Taip pat baimė pasirodyti prieš partnerį pernelyg atsipalaidavusiam, gali baigtis nepageidaujamomis pasekmėmis.

Vyras ir žmona, pragyvenę kartu kažkiek metų, neretai prieina ribą, kuri vadinasi skyrybos. Bet jei tada žmona nusprendžia (žinoma, geriau būtų to nelaukti) pamėginti įnešti kažką naujo į seksualinį gyvenimą, skyrybos gali būti atidėtos ilgam. Štai, tarkim, vyrui patiko ta naktis ir jiedu tarsi iš naujo gimę. Šiek tiek fantazijos ir visai kitoks jų šeimyninis gyvenimas. Dabar jiedu tarsi du balandėliai, kurių jau niekas nepajėgtų išskirti.

Vyrai pagal savo natūrą - patinai

Bet būna ir visai kitokių atvejų. Vieną kartą vyras pasiūlė žmonai paįvairinti ir atnaujinti jų seksualinį gyvenimą. Žmona nesuprato jo, o gal ir nenorėjo suprasti. Ji ėmė šaukti:

" Kur tu visa tai išmokai? Tu man - neištikimas? Tu turi moterį? Kas ta pasileidėlė? Tai ji kalta dėl mūsų šeimyninių nesutarimų?"
Vyrui niekaip nepavyko įtikinti žmonos, kad tai tik jo erotinės fantazijos ir kitos moters jis neturi.

Todėl dažniausiai vyrai priversti slėpti savo seksualines svajones. Todėl dažnas ir eina į kairę, nes ten randa tai, ko nėra vedybiniame gyvenime. Su meilužėmis jie gali atsipalaiduoti ir neslėpti to, ko nori. Galų gale jie gali nusimesti naštą, kuri ilgai nedavė ramybės. Tokiomis akimirkomis vyrai būna tarsi ant sparnų.
Juk vyrams norisi, kad žmonos suprastų ar jaustų, ko jiems iš tikrųjų reikia. Nežiūrint to, kad iš pirmo žvilgsnio jų noras atrodo laukinis. Bet vyrai pagal savo natūrą - patinai. Ir jie laukia tinkamo momento, kad galėtų realizuoti tai, apie ką ilgai svajojo.
Vienam vyrui tokia naktis - smulkmena, nes jo gyvenime buvo daug tokių naktų, o kitam - tainepakartojama gyvenimo istorija.

Vyrams seksas - tai emocijų išliejimas

Vieniems vyrams patinka, kai moteris prieš juos Ievos kostiumu šoka erotinius šokius. Tuo tarpu kitiems labiau patinka, kai moteris aplaižo lūpas ir pati glamonėja savo krūtis ar kūną. Yra vyrų, kurie mėgsta, kai moteris murkia jiems į ausį. Nors nereikėtų pamiršti ir mielų moterų. Dauguma jų norėtų gauti iš vyrų daugiau, nei jie galėtų duoti. Pavyzdžiui, 39 proc. moterų norėtų, kad seksas būtų šimtaprocentinis, dar beveik tiek pat moterų svajoja apie eksperimentus lovoje.

Todėl vyro užduotis moters žvilgsnyje pagauti „žiežirbą", kuri byloja, ko mylimajai neužtenka sekse ir apie ką ji svajoja. Vyrai turėtų suprasti kiekvieną moters signalą. Nepamirškite, kad moters apnuogintas kūnas - tai galingas emocinis stimulas užsiimti seksu. Kaip žinia, vyrai lytiškai susijaudina du kartus greičiau, nei moterys. Vyrams seksas - tai emocijų išliejimas. Be to, vyrams norisi pagrindinio vaidmens meilės žaidimuose, nepaisant to, kad moteris ėmėsi iniciatyvos. Juk vyrai kaip maži vaikai. Todėl suteikite jiems galimybę iki soties pažaisti žaidimą, kuris vadinasi seksas.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Pritariu!gundymas tik mano puseje...is maniskio dar reikia reikalauti norint kanors gauti..

kodel moterys turi gundyti kai vyrai to nedaro visiskai ... :/

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai