To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Pas gydytoją įbėga pacientė...

Pas gydytoją įbėga pacientė:
- Daktare, kas man?
- Tuoj pažiūrėsim... Aha... Hemorojus jums!
- Kaip?! Hemorojus ant veido?!
- A, čia veidas...

  • Gausios mėnesinės - kai higieninį paketą reikia keisti dažniau nei kas 2 valandas. Tai priežastis kreiptis į ginekologą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Butanas 2004 m. lapkritį tapo pirmąja valstybe pasaulyje, kurioje visiškai uždrausta prekyba tabako gaminiais. 2005 m. buvo uždrausta rūkyti.

10 idealaus vyro širdies užkariavimo taisyklių

Dvi amerikietės Ellen Fein ir Sherrie Schneider 1995 metais parašė knygą „The Rules" („Taisyklės"), kur, anot jų, atskleidžiamos patikrintos laiko idealaus vyro užkariavimo paslaptys.

Ar iš tikrųjų šiuolaikinėms moterims reikalingos šios taisyklės tarpusavio santykiuose? Į šį klausimą turbūt kiekviena moteris gali atsakyti savaip. Ir štai jūsų dėmesiui 10 auksinių idealaus vyro širdies užkariavimo taisyklių pagal E. Fein ir S. Schneider.

1. Būti ne tokia kaip visos

Būti ne tokia kaip kitos iš tikrųjų reiškia, kad moteris visiškai pasitiki savimi, kuri savo žvilgsniu tiesiog „perskrodžia" vyrą nuo galvos iki pėdų. Jūs puikiai žinote, kada šypsotis ir kada daryti pauzes tarp sakinių. Tai reiškia, kad esate ramios, o ne nervingos, sugebate dėmesingai išklausyti pašnekovą, atrodote žinanti savo vertę. Jūsų eisena prikausto dėmesį: ji lengva, o pečiai šiek tiek atlošti atgal.

2. Eiti į klubus, šokius, vakarėlius, visuomeninius renginius, net jei ten jums ir nelabai patinka

Jūs turite suprasti, kad nesutiksite savo svajonių vyro tiesiog sėdėdamos namie. Kitaip tariant, turite aktyviai gyventi. Todėl pasidarykite manikiūrą ir eikite į kurios nors savo draugės gimimo dieną arba į naktinį klubą. Tuo pačiu jūs praplėsite savo bendravimo ratą ir atsiras daugiau galimybių susitikti su Juo.

3. Negaišti laiko apie įsivaizduojamus santykius

Jūsų tarpusavio santykiai su gydytoju, advokatu ar buhalteriu gali būti puikūs, o gal ne kartą savęs paklausėte: ar tik jis manęs neįsimylėjo? Kaip sužinoti? Labai paprastai. Jei vyras nekviečia jūsų į pasimatymą, vadinasi, tokie „romantiški santykiai" tik jūsų fantazijos vaisius.

4. Neatsakyti į kiekvieną jo elektroninį laišką arba SMS (nebent tai dalykiniai klausimai)

Rekomenduojama atsakyti į laiškus ar pranešimus ne dažniau, kaip į vieną iš keturių. Tai auksinė taisyklė, nes tuo parodysite, kad nesate pernelyg susidomėjusi juo. „Blogiausiu" atveju, atsakykite į kas antrą pranešimą.

5. Nepamiršti, kad pirmieji trys pasimatymai, viso labo tik pirmieji trys pasimatymai

Todėl nevertėtų turėti intymių santykių per pirmuosius tris pasimatymus. Be to, neikite pas jį namo iki tol, kol jis pas jus svečiuose nepabuvos tris kartus.

6. Nerašyti vyrui pirmai pažinčių portaluose ir kituose tinklalapiuose

Ši taisyklė pagrįsta knygos autorių gyvenimiška patirtimi. Anot jų, vyras turi vilioti moterį, o ne priešingai. Kiekvienas vyras, patalpinęs savo anketą pažinčių portale, turi monitorių ir klaviatūrą. Jie peržiūri šimtus anketų ir patys tegul rašo toms, kurios jiems patiko. Todėl drąsiai publikuokite savo anketą su fotografija pažinčių portaluose ir ramiai laukite, kol jums parašys vyrai.

7. Suprasti, jei vyras neskambina, vadinasi, jis ne itin jumis domisi

Žinoma su tuo sunku susitaikyti, tačiau reikėtų suprasti, kad vyras neskambina ne dėl to, kad labai užsiėmęs arba jūs nepakankamai nusišypsojote per pasimatymą, arba daug kalbėjote, o gal priešingai - tylėjote. Ir net ne todėl, kad jis pametė jūsų telefono numerį. Reikalas tas, jei vyras neskambina, vadinasi, jūs ne itin jį dominate.

8. Nesusitikinėti su vyru daugiau nei dvejus metus, jei jis nesiruošia jūsų vesti

Jei laikysitės šios taisyklės, t.y. susitikinėsite su vyru daugiau nei metus, o jis vis dar jums nepasipirš, tai reikėtų padaryti sprendimą: palikti jį ir ieškoti kito vyro ar palaukti dar metelius. Tačiau, jei neturite jokio noro ilgiau laukti, vis dėlto palikite jį.

9. Nesusitikinėti su jums netinkamu vyru

Meilė gali būti akla, bet merginos nėra kvailos! Koks jis tarpusavio santykiuose? Jis - šykštus? Kritikuoja jus? Nepamirškite, kad šios taisyklės skirtos ne tam, kad ištekėtumėte už pirmo pasitaikiusio ar draugautumėte su bet kuriuo, kas skambina, kviečia į pasimatymus ir perka gėlių. Taisyklės esmė ta, kad jūs draugautumėte būtent su jums patinkančiu vyru, kuris ne tik mylės, rūpinsis, bet ir ves.

10. Laikykitės šių taisyklių, net jei ir neturite artimo draugo

Rūpinkitės savimi, skirkite sau daugiau laiko ir nepamirškite kasdien sau pasakyti: „aš - puiki moteris". Net jei dabar nėra šalia artimo žmogaus, susipažinkite su žmonėmis, lankykitės renginiuose ir mokykitės ko nors naujo.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai