To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ausų gydytojas kalbasi su pacientu...

Ausų gydytojas kalbasi su pacientu:
- Na, ir kaip, ar padėjo jums naujas klausos aparatas?
Žmogelis sako:
- Taip, labai padėjo. Jau tris kartus testamentą pakeičiau.

  • Per dieną suvalgykite apie 400 gramų daržovių ir vaisių (išskyrus bulves). Jie padės  išvengti nutukimo, sumažins vėžio riziką, cholesterolio kiekį kraujyje, aprūpins organizmą ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Uoslės praradimas gali būti ankstyvas Parkinsono ligos požymis, rašoma žurnale Annals of Neurology. Aštuonerių metų trukmės tyrime dalyvavo 2267 vyrai.

Ką reikia pasakyti moteriai, kad ši atkreiptų į vyrą dėmesį?

Tik nedaug rusų vyrų gali pasigirti išradingumu ir žaismingumu, kai tenka bendrauti su žaviomis nepažįstamomis moterimis, rašo Dni.ru.

Labiausiai merginas sujaudina vyro šypsena ir juokas

Vieno tyrimų centro duomenimis, suspindėti humoro jausmu pavyksta vos 14 proc. vyrų. O likusieji susipažindami naudoja įprastas ir banalias frazes. Paaiškėjo, kad frazę: "mergina, galima su jumis susipažinti?" - mėgsta naudoti 18 proc. apklaustų stipriosios lyties atstovų. Nedaug nuo jų atsilieka ir mėgstantys banalius, kiek nuvalkiotus komplimentus: "jūsų labai gražios akys, plaukai, suknelė ir t.t." Tokių - 16 proc.

Tačiau niekas taip stipriai nesujaudina merginų, kaip vyro šypsena ir juokas. 14 proc. dailiosios lyties atstovių sakė, kad jos susipažįsta tik tuo atveju, jei naujasis pažįstamas išsiskiria iš kitų humoro jausmu ir nestandartiniu elgesiu. "Kitaip būtų net neįdomu, jei vyras iš anksto nuspėjamas, kurį galima kiaurai permatyti", - sakė viena respondenčių. Kitų atsakymai buvo panašūs: "neturi būti šablonų", "taip įdomiau", "reikia veikti pagal aplinkybes", "bet geriausia, žinoma, pademonstruoti humoro jausmą ir šmaikščiai pajuokauti".

Vyresni vyrai dažniau sako komplimentus

Skirtingai nei moterys, 11 proc. vyrų pirmiausiai nori sužinoti jam patikusios nepažįstamosios vardą. Dar 4 proc. respondentų iš karto imtųsi ryžtingų veiksmų: pakviestų merginą į kiną ar restoraną.

O kitas frazes, susipažindami su merginomis, naudoja 5 proc. vyrų: "mes susitinkame su jumis jau antrą kartą, manau, kad tai geras pretekstas susipažinti arčiau...", "ar nepasakysite, kur yra ta gatvė". "Atleiskite, mergina, jums ne gėda, jūsų nekankina sąžinė?! Jūs ką tiktai sudaužėte dar vieną širdį!" - štai ta frazė, kurią reikia sakyti moteriai, kad ši suklustų ir atkreiptų į vyrą dėmesį.

Įdomu tai, kad 45 metų vyrai ir dar vyresni jų "kolegos" susipažindami su moterims sako komplimentus (20 proc.). Užtat jaunesni nei 24 metų respondentai pradeda pažintį su nepažįstama mergina taip: "mergina, galima su jumis susipažinti?" (21 proc.). Tuo tarpu pasitelkia į pagalbą savo humoro jausmą 17 proc. apklaustų, o pakviečia į kiną 5 proc. respondentų.

Moterys žino sėkmingiausią vyro prisistatymo būdą

Pačių moterų tvirtinimu, kad pavyks sėkmingai susipažinti gali tikėtis tie vyrai, kurie moka juokauti. Būtent tokie vyrai gali tikėtis didžiausio palankumo iš dailiosios lyties atstovių. "Greičiausiai rinkčiausi humoro jausmą, nes dažnai komplimentai būna banalūs ir netikri, man patinka vyrai turintys humoro jausmą", - taip ir panašiai komentavo 38 proc. moterų.

Tuo tarpu 13 proc. moterų galvoja, kad bene sėkmingiausias būdas prisistatyti, galėtų būti kad ir toks: "kadangi nežinau ką galima būtu gudriau sugalvoti norint susipažinti, todėl pasakysiu savo vardą!"

Moteriai svarbiau vyro išvaizda, o ne jo pasakytos frazės

Tačiau vis dėlto 11 proc. moterų norėtų, kad pirma pažinties fraze taptų komplimentas joms, o dar 8 proc. dailiosios lyties atstovių galvoja, kad tinkamiausia frazė: "mergina, galima su jumis susipažinti?", 5 proc. respondenčių pratęstų pažintį su vyru, jei šis iš karto pakviestų į kiną arba išgerti puodelį kavos.
Vyrų humoro jausmą labiausiai vertina 25-34 metų moterys (42 proc.), manierą iš karto prisistatyti vardu labiau už kitas vertina 45 metų ir vyresnės moterys (15 proc.), o jaunos moterys (iki 24 metų) labiausiai mėgsta komplimentus.

Tačiau buvo ir tokių moterų, nežinojusių, kuri frazė, pasakyta vyro pažinties pradžioje, priverstų jas tęsti su juo pažintį. "Jei vyras man patiktų išoriškai, tai man tas pats, kaip jis su manimi susipažintų. O jei vyras man nepatiktų, tai tegul jis nors ir serenadą dainuoja, aš vis tiek praeisiu pro šalį nesustodama".

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai