To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Terapeutas ligoniui daro ekoskopiją...

Terapeutas ligoniui daro ekoskopiją:
- Aha, - tarė jis - Jums vėžys...
Pacientas:
- Bet daktare, kodėl aną kartą sakėte, kad akmenys man?
- Tai, taip! O po tais akmenimis - vėžys!

  • Planuojant nėštumą, folio rūgštį reikia gerti abiem! Kai moteris pastoja, ji folio rūgštį turėtų vartoti dar keletą mėnesių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Nėščios moterys, kurios serga dantenų ligomis ir dėl šios priežasties kraujyje yra nustatomas padidėjęs C reaktyvaus baltymo kiekis, turi didesnę preeklampsijos riziką gimdymo metu.

Seksualiniai kompleksai

Vakarų šalyse - pakankamai žinomi ir palitę Alisos stebuklų šalyje, Titanijos, Riterio ir Pasileidėlio, Mesalinos, Pelenės, Don Kichoto, Otelo, Romeo ir Džuljetos, Tristano ir Izoldos bei kiti seksualiniai kompleksai.

Vaizduotėje susikuria idealaus vyro portretą

Alisos stebuklų šalyje kompleksas atsiranda moterims, gyvenančioms fantazijų pasaulyje. Turtinga vaizduotė sukuria meilės scenarijų, idealią vyro ir moters sąjungą, kur kiekvienas atlieka savo vaidmenį. Šios svajonės bagiasi tuo, kad moterys, turinčios tą kompleksą, su juo gyvena daug metų, laukdamos susitikimo su savo fantazijų įsikūnijimu.

Moteris, turinti Titanijos kompleksų, susikuria savo vaizduotėje idealaus vyro portretą, kurio ieško visą gyvenimą. Vyriškio idealas gali būti kuriamas perskaičius knygą ar pažiūrėjus filmą, kur pagrindinis herojus - jų svajones atitinkantis vyras. Taip romanų herojai ar kino aktoriai patenka ir į jų seksualinių fantazijų „siužetus". Dažniausiai lytinio akto metu ji įsivaizduoja, kad mylisi būtent su tuo vyriškiu iš knygos ar kino filmo.

Labiausiai traukiantys moters bruožai

Riterio ir Pasileidėlio komplekso esmė ta, kad moteris vienu metu ieško vyriškyje ir riterio, ir pasileidėlio bruožų. Šiame komplekse vyrauja du skirtingi tipai. Riteris, kaip vyriškumo įsikūnijimas, vertas pasitikėjimo žmogus, jėga, saugumo jausmas, atrama, romantiškumas, švelnumas, dėmesingumas. Pasileidėlis - tai grubi, stichinė vyriška jėga, itin seksualus vyras.

Mesalinos kompleksas būdingas aistringoms, jausmingoms, seksualioms, reiklioms partneriams ir gana dažnai keičiančioms juos, moterims. Skirtingais laikotarpiais moterų seksualinės savybės buvo itin aukštinamos ir branginamos. Todėl ir dabar nemažai manančių, ypač vyrų, kad labiausiai traukiantys moters bruožai - aistringumas ir seksualumas, kurie - svarbiausi ne tik partnerių tarpusavio santykiuose, bet ir šeimoje.

Pelenės komplekse atsispindi moters pasyvus požiūris į gyvenimą ir seksą, metų metais laukianti princo iš pasakos, kuris turėtų suteikti ir atnešti daug grožio, meilės ir turtų jos gyvenime. Svajonės apie nepaprastai gražų ir švelnų vyrą - labiau būdingos paaugliško amžiaus merginoms, tačiau kai kurios moterys šiuo troškimu tiki sulaukusios ir brandaus amžiaus. Tokios moterys svajoja, kad jos būtų dievinamos, apsuptos dėmesiu, begaline meile ir atsidavimu.

Atrodo, kad idealizuoja, lenkiasi prie kojų ir meldžiasi

Turinčiam Don Kichoto kompleksų vyriškis suteikia moteriai iliuzinių laukimo vilčių. Moteriai atrodo, kad jis idealizuoja ją, stato ją ant pjedestalo, lenkiasi prie kojų ir meldžiasi jai.

Madonos ir Paklydėlės kompleksas gana tiksliai apibrėžia daugumos vyrų elgesį, kurie išauklėti taip vadinamos vakarietiškos kultūros tradicijomis. Jo esmė ta, kad vyrų ir moterų gyvenimo vertybės - neatitinka ir prieštarauja viena kitai. Iš vienos pusės, jie brangina moteriškumą, ištikimybę, atsidavimą, iš kitos - vertina moters aistringumą, „lengvabūdiškumą", koketavimą. Tačiau vienoms moterims jausdami didžiulę dvasinę meilę, dažniausiai ima į žmonas, kitose - mato tik objektą įgyvendinant savo seksualines fantazijas. Tokie vyrai dažnai dalija moteris į dvi kategorijas: moterys - žmonos, ir moterys - meilužės.

Tai ganėtinai paplitęs kompleksas. Net paviršutiniškai susipažinus su kultūros istorija, paaiškėja, iš kur atsiranda tas kompleksas. Tai - dvigubos moralės išdava, kuri būdinga atitinkamo auklėjimo vyrams. Paprastai jie siekia vienu metu apkabinti kelis, visai skirtingus dalykus.

‘Moteris - tik daiktas

Dauguma žino, kad donžuanišku vyru laikomas tas, kurio gyvenimo tikslas - užkariauti kuo daugiau moterų tik dėl to, kad patenkintų savo seksualinius siekius. Kuo didesnis seksualinių ryšių skaičius, tuo vyras jaučiasi stipresnis ir labiau pasitikintis savimi. Jo pasąmonėje užsifiksuoja mintis apie vyriškumo savirealizaciją. Tuo tarpu moteris jam - tik daiktas, kuriuo pasinaudojus, praranda vertę ir įdomumą.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai