To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ateina pacientas pas gydytoją su likeriu, saldainiais...

Ateina pacientas pas gydytoją su likeriu, saldainiais, gėlėmis. Sako:
- Gydytojau, norėjau atsidėkoti Jums, kad taip manimi rūpinotės...
Gydytojas pasižiūri...
- Nu čia dabar! Kas jums leido mano pinigus išleist?!

  • Per dieną suvalgykite apie 400 gramų daržovių ir vaisių (išskyrus bulves). Jie padės  išvengti nutukimo, sumažins vėžio riziką, cholesterolio kiekį kraujyje, aprūpins organizmą ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Dr. R. Kusteris pirmasis tiksliai aprašė su azartiniais lošimais susijusį sindromą, kurį tuomet pavadino kompulsyviu (patologiniu) lošimu. 1977 metais patologinis potraukis azartiniams ...

Meilės santykių malonumas – kiekvieną sukrečiantis pojūtis

Kaip mes, vyrai, pasitinkame meilę? Pirmiausia turbūt bijodami. Vyras negali nutrūktgalviškai nerti į jausmų verpetą, nes nematomomis svarstyklėmis tarsi pasveria, ar užteks emocinių, psichologinių jėgų suteikti moteriai laimės arba bent nepaversti jos nelaiminga. Bet tuo pat metu nuo moters sklindantis pavojaus pojūtis vyrui yra pats mieliausias ir natūraliausias jausmas. Pavojus sustiprina jausmus. Vyras šituo gyvena.

Mano gyvenime taip atsitiko ne kartą. Kai sutikdavau dvasiškai artimą moterį, kartais užtekdavo jėgų sau įsakyti: nemylėti, atsiplėšti nuo jos, nutraukti šią priklausomybę. Būdavo, jog aš blaiviai jau pačioje santykių pradžioje sau pasakydavau: negalima! Ir kažkas viduje paklusdavo - tegu per kančią, bet įsimylėjimas praeidavo. Tačiau tuo pat metu aš taip bijodavau prarasti gimstantį jausmą!

Liudas K.

Kas glosto vyro savimeilę?

Visas meilės santykių malonumas susietas su troškimu atverti moterį - nepažįstamą puslapį. Tai sukrečiantis pojūtis.

Kiekvienas vyras turi priemonių, padedančių patraukti moterį. Tam, aišku, prireikia atitinkamo polinkio į intrigas. Intrigos esmė tokia: viena vertus, tai tarsi žaidimas - būtina pateikti save kaip labai patrauklų asmenį ir tuo pat metu išlikti paslaptingam, antra vertus, reikia būti visiškai nuoširdžiam ir kaip atsako į savo atvirumą galima tikėtis jausmingo atgarsio. Galutinis tikslas - įskiepyti moteriai absoliutų pasitikėjimą tavimi. Štai tada jinai pražysta!

Paradoksas tik tas, kad moters užkariavimas - tai ir aukščiausias vyro tikslas, ir didžiausias jam kylantis pavojus, mat iškart atsiras papildomas rūpestis: o ką dabar su ja, su jos jausmais daryti.

Moters žavesys

Be abejonės, pirmiausia vyrą patraukia moters originalumas. Metams bėgant vis menkesnę duoklę atiduodi grynai fiziniams duomenims, vis mažiau priklausai nuo moters patrauklumo. Žinoma, grožis vilioja, tačiau jo jau nebepakanka, reikia minčių, jausmų. Stipriausiai moteris traukia savo vidine energetika. Sąvoką „seksuali moteris" verta suvokti tiesiogine prasme. Vadinasi, moteris apdovanota sukrečiančiu jausmingumu arba sugebėjo jį išsiugdyti. Tereikia tik truputėlį ją įkaitinti, ir ji tiesiog sprogsta. Tada gražiosios lyties energetika savo ruožtu persiduoda vyrui, jį kaitina.

Tikriausiai todėl daugeliui vyrų taip patinka santūrios moterys - tik nereikėtų jų painioti su emociškai šaltomis. Toks išorinis santūrumas visada yra tarsi mįslė, ką iš tikrųjų slepia ši rami veido išraiška. Gal todėl taip atvirai visus vyrus nervina moterys, kurios kabinasi ant kaklo sakydamos: „Aš tave myliu!" Ir kas antrą žodį kartodamos: „brangusis, mielasis..."

Moters žavesys - tai jos subtilumas, jautrumas tarpusavio santykių niuansams. Juk santykiai grindžiami neišsakymu, detalėmis, o kasdienybė įsiurbia, sušiurkština. Moteris visada padeda vyrui iš naujo atrasti save pastebėdama, kad jis dar ne iki galo surambėjęs, nepavirtęs emociniu ledokšniu, dar sugeba iškrėsti malonių kvailysčių.

Vyrai pažeidžiamesni

Iš tikrųjų vyrai romantiškesni negu moterys. Ir itin pažeidžiami. Nors dauguma neprisipažįsta, kad taip yra. Vyrą įskaudinti lengviau negu moterį. Uždarumas, išorinis vyro atšiaurumas - tai tik išvirkščioji romantikos pusė. Tai gynyba nuo gresiančio pavojaus.

Vyrui reikia labai pasistengti, kad viena fraze sudaužytų moters širdį. O moteriai nieko nereiškia probėgšmais mestelėti keletą žodžių, nuo kurių vyras galutinai pamestų galvą. Konkrečiau sakant - įsimylėtų. Frazė gali būti absoliučiai nekalta, bet lemtinga. Ir tada prasideda... Būgštavimų verpetas, apsunkinantis gyvenimą, svajojimai, kurių atsisakyti vyras jau nebeturi jėgų. Tiesa, retai kuris leis moteriai suprasti, kad pateko į spąstus.

Ar gali vyras viską mesti dėl moters? Ne! Vien tik todėl, kad tuo momentu, kai jis dėl jos atsisakys karjeros, mes darbą, moteris jį paliks.

Klasta moteriai - būdas išgyventi

Moterys - klastingos būtybės! Taip jau gamtos sutvarkyta. Todėl ir tenka priimti šią aksiomą. Visos moterys puikiai žino, koks vyriškis privalo būti greta jų ir ko galima iš jo tikėtis. Nebūtinai viskas turi būti konkretu: namas, mašina. Klasta moteriai - būdas išgyventi. Amžinas moters žaidimas yra paremtas jos silpnumu. Vyras eina per gyvenimą tarsi jautis, remdamasis nagais, daužydamas sienas, o dažnai ir sprandą nusisukdamas. O moteris pelno tik galutinį rezultatą: vyro pasiekimus, atitinkamą socialinę padėtį. Žinoma, vyrui nemalonu būti vien vartotojiškų interesų objektu. Tai žeidžia. Iš tikrųjų vyras viską atiduos moteriai, jeigu ji iš jo nuolat ko nors nereikalaus arba bent darys tai neakiplėšiškai.

Kaip moterys prilimpa prie „sėkmingo" vyriškio, taip ir vyrus traukia nepriklausomos, subrendusios damos. Kad ir verslo „ledi". Nors tai pačios pavojingiausios dailiosios lyties atstovės.

Tačiau vyrui bendraujant su jomis kur kas sudėtingiau išlaikyti aukštą savosios vertės kartelę. Vesti tokias tikrai neatsargu. Neišsiversite be ambicijų susidūrimų, o tai siaubinga.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai