To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktaras sako...

Daktaras sako:
- Jus jau ilgus metus kamuoja kažkokia nesuprantama bjauri liga.
- Tyliau, daktare, ji sėdi už durų.

  • Nėštumo metu valgykite kepenis. Tačiau tai turi būti galvijo kepenys, pirktos iš patikimo ūkininko.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Airija 2004 m. kovo 29 d. tapo pirmąja valstybe Šiaurės pusrutulyje, kuri uždraudė rūkyti visose viešose uždarose erdvėse, įskaitant kavines, barus, biurus.

Sekso partneriai pagal kraujo grupę

Аmerikiečių mokslininkams pavyko nustatyti neatsiejamą ryšį tarp partnerių kraujo grupių ir jų seksualinio suderamumo, - rašoma Journal of Sexual Medicine.

Vyras ir moteris, kurių kraujo grupė О (I)

Jiems reikia nuolatinio fizinio kontakto, kad jaustųsi laimingi. Paprastai tarp jų - harmoningas seksualinis gyvenimas.

Vyras, kurio kraujo grupė О (I), o moters - А (II)

Ši pora labai tinka vienas kitai seksui. Jis - aktyvus, ji - ganėtinai pasyvi. Glamonėmis ir švelniais žodžiais jis gali privesti ją iki įvairaus seksualinio aktyvumo lygio. Svarbiausia, vengti skubotumo.

Vyro - О (I) kraujo grupė, o moters - В (III)

Jis labai aktyvus, ji - pasyvi, bet tai būtent tas, kas jiems patinka. Jie gali mėgautis seksu visur ir visada.

Vyro - О (I) kraujo grupė, o moters - АВ (IV)

Jo elgesys yra lemiamas faktorius tos poros santykiuose. Jei jis bus švelnus ir kantrus, harmoningas intymus gyvenimas - garantuotas. Jei jis - reiklus ir egoistiškas, seksualinis gyvenimas bus tarsi trūkčiojantis.

Vyro kraujo grupė - А (II), moters - О (I)

Jiedu daugiau laisvo laiko praleis lovoje, kas benutiktų, nes seksas reikalingas jiems abiems vienodai. Svarbu nepamiršti: šiai porai ypač reikalinga intymi preliudija.

Vyro ir moters kraujo grupė - А (II)

Iš visų galimų kombinacijų tai yra bene pats laimingiausias moteriai, turinčiai antrąją kraujo grupę. Būtent su tuo partneriu ji gali patirti didžiausią pasitenkinimą, nes jis supranta ją iš pusės žvilgsnio.

Vyras, kurio kraujo grupė А (II), o moters - В (III)

Jie praleidžia daugiau laiko kalbėdami apie seksą, nei užsiimdami juo. Taip pat jiems nebūdinga sekso pozų įvairovė ar eksperimentai. Abu pakankamai drovūs ir ne itin seksualiai jausmingi vienas kito atžvilgiu. Jei būtų priešingai (vyras su moterimi „susikeistų" kraujo grupėmis), jie galėtų patirti audringų gyvenimo akimirkų.

Vyro kraujo grupė А (II), o moters - В(III)

Jau pradžioje šios poros tarpusavio santykiuose seksas nevaidins pagrindinio vaidmens. Todėl, kad vyras pirmiausiai ieškos gilių emocinių ir dvasinių kontaktų su partnere. Moteris puikiai jaučia, kad seksualumas - tai gana svarbi intymaus gyvenimo dalis. Ir jei jai užteks ryžtingumo ir kantrybės palenkti vyrą į savo pusę, tai bus tinkamai įvertinta. Partneris pradės daugiau domėtis moters kūnu ir gali tapti visai geras meilužis.

Vyro kraujo grupė А (II), moters - АВ (IV)

Visiškas neatitikimas. Ši pora, greičiausiai, nepatirs seksualinio gyvenimo malonumų. Jie bus vienas kitam tarsi sesuo ir brolis ir nieko daugiau. Apie oralinį seksą net neverta kalbėti, o tradicinis lytinis aktas greitai nusibos ir virs rutina. Beje, apskritai seksu jie užsiima gana retai.

Vyro kraujo grupė В (III), o moters - О (I)

Jie mėgsta mokyti vienas kitą sekso technikos naujovių. Nors ji ir yra sekso lyderė, tačiau ir jo seksualinis talentas negali būti nepastebėtas.

Vyro kraujo grupė В (III), o moters - А (II)

Jai patinka, kai jie užsiima netradicinio sekso būdais. Be to, ši pora vienodai aktyvi, dėl ko jie patiria ypatingai platų jausmų spektrą.

Vyras ir moteris, kurių kraujo grupė В (III)

Jų seksas ir pasitenkinimas daugiausiai priklauso nuo partnerio. Pora turi tobulinti savo seksualinę techniką.

Vyro kraujo grupė В (III), o moters АВ (IV)

Теmperamentinga pora. Jie azartiški eksperimentuotojai ir linkę išmėginti daugybę sekso būdų. Didesnė seksualinio suderamumo tikimybė, kai vyras - jaunesnis.

Vyro kraujo grupė АВ (IV), o moters О (I)

Juo jungia seksas Jie gali tapti laiminga pora, bet tik tuo atveju, jei vyras sugebės prisiderinti prie partnerės temperamento ir seksualinių poreikių.

Vyro АВ (IV) kraujo grupė, o moters А (II)

Jis - aistringas partneris, todėl jie gana dažnai užsiima seksu. Tačiau jų santykiai nėra perspektyvūs, jei ji be seksualinio pasitenkinimo daugiau jam nieko nejaučia.

Vyro АВ (IV) kraujo grupė, o moters В (III)

Jie užsiima seksu rečiau, nei turėtų užsiimti. Nepaisant to, jie patenkinti savo seksualiniu gyvenimu. Greičiausiai dėl to, kad jie teikia pirmenybę pagarbai ir supratimui.

Vyro ir moters АВ (IV) kraujo grupė

Šios poros galimybės - begalinės, tik jie gali neišnaudoti jų. Jie iš tų, kurie pasiekia absoliučią harmoniją. Bet gali atsitikti ir priešingai - seksualinius malonumus dažniau iškeisti į kitus pomėgius. Tačiau, jei abu žvelgia į seksą kūrybiškai, jiems neturėtų būti jokių problemų.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai