To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktare, aš daugiau nebegaliu,- sako vyriškis, įėjęs į gydytojo kabinetą...

- Daktare, aš daugiau nebegaliu,- sako vyriškis, įėjęs į gydytojo kabinetą.- Aš užmiegu darbe.
- O kur jūs dirbate?
- Dirbu mėsos kombinate.
- Ir jūs užmiegate pjaudamas karves?
- Ne, karvių aš nepjaunu, aš skaičiuoju avis.

  • Nevalgykite daugiau negu 3g druskos per dieną, nes didelis natrio kiekis kraujyje gali būti viena iš hipertenzijos priežasčių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Krūties vėžys - dažniausia moterų onkologinė liga: ši liga sudaro trečdalį visų moterų piktybinių navikų.

Psichologo patarimai: Ar galima vyrą bausti seksu?

Ar galima atstumti vyrą, jei nėra noro mylėtis? Ne tik galima, bet ir reikia!

Tai gali būti tiek medicininės problemos (menstruacijos, fiziniai negalavimai), tiek psichologinės (kai vyras įžeidžia moterį, ji negali jam atleisti, kai ji tiesiog susirūpinusi, pavargusi ir jai ne meilė galvoje). Be to, atsisakymas intymiai suartėti gali sustiprinti įsimylėjimą.

Marina L rašo: „Mano vyras žino, kad geriau su manimi nesipykti, o tai naktį jam teks miegoti atskirai. O jei net jis gulasi šalia manęs, jo prie savęs neprisileidžiu, neleidžiu su manimi suartėti. Kada pykstu ant vyro, nesuteikiu jam seksualinio pasitenkinimo. Ar teisingai elgiuosi? Vyras sako, kad neturiu teisės to daryti, nes privalau atlikti „vedybinę pareigą". Bet, mano nuomone, nieko neprivalau.

Turiu draugę, kuri atsiduoda vyrui, net jei jie yra susipykę. Manau, kad ji tiesiog savęs negerbia, jei tą leidžia. Jie nesikalba visą dieną, o naktį vyras ateina pas ją, su ja suartėja, patenkina savo poreikius, ir jie vėl nesikalba visą dieną. Į ką tai panašu? Ir žinau, kad Lietuvoje daugelis moterų taip elgiasi. Tarsi jų kūnas - tai ne jų, o vyro nuosavybė. Vyrai mums, moterims, primetė tą jausmą.

Mano šeimoje yra viskas kitaip, vyras turi „užsitarnauti", kad jam atsiduočiau. Jei jis blogai elgiasi, nieko negauna. Jei jis mane aprėkė dieną, tai puikiai žino, kad tris dienas nepatirs jokių malonumų. Mėgstu „įsižeisti", o jis vaikščioja apie mane, padlaižiauja (net gėles dovanoja!). Galiausiai nusileidžiu ir duodu jam savimi pasinaudoti. Kai kurie mano pažįstami smerkia tokį mano elgesį. Jie sako, kad rizikuoju. Pavyzdžiui, kad vyras gali susirasti prostitutę. Ir tegul! Kam man toks vyras, kuris tik kas - ir bėga pas prostitutę? Jis puikiai žino, kad po to su juo nė dienos negyvenčiau. O ką apie visą tai mano psichologas?"

Tūkstantmečius moteris buvo laikoma vyro nuosavybe, ilgą laiką ji neturėjo jokių teisių. Iki Antrojo pasaulinio karo net Prancūzijoje moteris neturėjo teisės balsuoti ir atsidaryti savo pačios sąskaitą banke. O ką bekalbėti apie ne tokias demokratiškas šalis? Moters kūnas irgi buvo laikomas vyro nuosavybe, kuria jis naudojosi „nesiklausdamas".

Tačiau XX amžiaus pabaigoje Vakarų Europoje moterys ėmė žiūrėti į savo kūną kitaip. Tapo madinga pabrėžti, kad „mano kūnas priklauso man ir tik man". Moterys tapo egoistiškesnės, bet tuo pat metu jos privertė vyrus su savimi skaitytis.

Deja, tradicinė lietuviška kultūra primeta kitą poziciją: patenkinti vyro seksualinius poreikius, nepriklausomai nuo moters fizinės būklės ir santykių kokybės. Tai susiję su moters archajišku požiūriu į savo kūną.

Ir visgi situacija keičiasi. Vilma D. iš Klaipėdos - labai nepriklausomo charakterio moteris. Jos būsimasis vyras Algis R. turėjo dvejus metus prašyti jos rankos, kol ji sutiko. Taip jau išėjo, kad šeimoje pinigus uždirba tik Algis. Kada Vilma nori ką nors sau nusipirkti, ji yra priversta prašyti vyro pinigų. Tačiau vyras gana šykštus žmogus ir dažnai jai pinigų neduoda. Tada Vilma jo neprisileidžia! „Jei jis man neduoda pinigų naujiems džinsams, aš jo irgi neprisileidžiu savaitę. Pirmosiomis dienomis jis laikosi, o paskui pasidaro nervingesnis, ir dažnai aš gaunu savo pinigus. Ir tada pasikviečiu jį į lovą."

Vilma galvoja, kad toks elgesys yra normalus. „Mano kūnas - priklauso man. Jis turi pinigų, o aš - kūną, kuris jam reikalingas. Esame lygiavertėje padėtyje." Vilma sutinka, kad tam tikra prasme ji „prekiauja" savo kūnu, kaip kad tą daro prostitutės. „Bet tai visai kas kita, - mano ji. - Mes esame ištikimi vienas kitam, aš neturiu meilužių, jis irgi neskuba su kitomis moterimis. Tiesiog mūsų tokie santykiai."

Gal tai ir kraštutinybė. Bet kodėl tokios šeimos dažnai ilgai išlieka patvarios? Kodėl vyrai neskuba palikti moters, kuri kartais atsisako su juo mylėtis? Nes moteris, kuri priešinasi vyro norui, - neretai tampa seksualiai patrauklia! Iš vienos pusės, ji užgauna vyrišką savimeilę (ir čia ji rizikuoja). Bet iš kitos pusės, ji savo elgesiu žadina archajišką vyrišką instinktą. Gyvūnų pasaulyje patelė visada iš pradžių atstumia patiną, neleisdama jam suartėti, tuo pačiu kurstydama jo apetitą. Užtat kada galiausiai suartėjama, patiniškas instinktas prasiveržia su jėga, reikalinga tam, kad įvyktų visavertis apvaisinimas.

Tokia gamtos išmintis. Ir tos moterys, kurios „atsako" savo vyrams intymiai suartėti, nesąmoningai kartoja tokią elgseną. Kad vyras geistų moters, ji turi būti vienaip ar kitaip neprieinama. Jei moteris neturi savojo „aš" ir yra „prieinama" bet kurią minutę ir esant bet kuriai nuotaikai, vyriškas geismas silpsta. Taip kad galima sakyti, jog vyrai, kurie „pavergė" savo žmonas, patys save ir nubaudė. Atėmė iš savęs naujumo jausmą ir pojūčių aštrumą.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Ištekėjau 1980 metais, baigus vidurinę, tai buvau 18 metų. Mano vyras buvo šeimos draugės posūnis. Abiems šeimoms reikėjo susigiminiuoti, o man rūpėjo stojamieji, tai mano nuomonės kaip ir nelabai kas paisė, nors aš norėjau ilgiau padraugauti, sovietmečiu nieks nedraugavo :D.
Pirmiausia santuokoje iškilo gana didelis skirtumas seksualinio išprusimo aspektu. Dar prieš vestuves man apsistojus pas jį bute jis manė paėmė ir pasiguldė. Būdavo kad jo neprisileisdavau, ir tikrai būdavau suprasta. Bet santuokos pradžioje, kai neprisileidimas truko apie savaitę ir pasibaigus supratingumui įvyko konfliktas aš tiesiog išrėkiau jam įveidą, kad jis neturi jokios vyro teisės. Iškart gavau antausį (tam kad nuleisčiau toną)gavau antrą antausį (matyt turėjau suprasti kad vyras turi teisę), vyras nutvėrė už rankos ir nusitempė į miegamajį, už bandymą ištrūkti gavau trečią antausį po kurio mano vyras lovoje man išaiškino visas vyro teises ir žmonos pareigas. Net labai mylinčio vyro kantrybė ir tolerantiškumas turi ribas. Dabar vyrai dažniausiai išsiskiria, mano jaunystėje skyrybų nebuvo, už tat buvo vyro žodis. Mūsų šeimoje tokie aštrūs konfliktai buvo du.

tai kvaila - ir ilgainiui seksas tampa retas svecias namuose - kai pasiklydęs valkataujantis šuniukas - priešnuodis neduoti mylimajai pačiai kokius tris mėnesius - geriau užsisedėti prie tėliko kol brangioji užmigs nesulaukusi, pažiūrėti parnuxa, "parašyti" ranka ir nesukti galvos... po pirmo mėn. žmonikė jau raudos draugėm ant peties, maniškė net prie manęs skundėsi kad nebepramankštinu jos urvo...:)))) jei ji nueis nalievą - per bortą tokią bobą....:)

O ka sakyti, kai vyras baudzia mane, neidamas su manim i pramoginiu sokiu treniruote - tai puikus manipuliavimo irankis jam. Manau, kad tiek vyrai, tiek moterys yra is to pacio molio padaryti. Kas turi koki iranki, tokiu ir naudojasi.

Kokie cia pienburniai skaito rimtus straipsnius?

Gaila man taves Elvi..del tavo moteriskes..ir tavo pinigeliu..isipisineja kaip tik gali,skraido matai tuda siuda uz kieno pinigelius gi idomu! O ir myli tave "karstai".. juk jei myli zmogu,su juo gali ir pragare but,svarbu but salia vienas kito!

Na bet gavai tokia koksai pats esi..atitiko kirvis kota..toks desnis y :Tos pacios vibracijos virpesiai pritraukia tos pacios vibracijos virpesius,o skirtingu vib virp vienas kita atstumia bei naikina... keiskis pats i gera puse ir ji pasikeis,arba ji dings is tavo gyvenimo kibienimat

Rizikuoja moteriskes tai ne tas zodis... man taip zmona,dabar jau ex,padariusi buvo,tipo savu galu manipuliuos cia mani,tu man taip elgies,o jei ne tai negausi ir t.t tai ir buvo paskutinis kartas kai as jos isvis ko nors prasiau..

MUDU KATIK SUSITUOKEM. AS GYVENU IR DIRBU ANGLIJOJE, JI LIETUVOJE. JI PASISAKE KAD ANGLIJOJE NENORI BUT SU MANIMI, NES LABAI BLOGAI JAUCIASI CIA, DEL ANGLU KALBOS BARJERO. BIJO EITI KUR VISADA BUNA NAMIE IR LAUKIA KOL GRYSIU AS NAMO, KAD KUR NORS JA NUSIVESCIAU, KAD PRADETU DIRBT, APIE TAI NET NEKALBU. NES KAIP PATS MANAU JAI TAI BUTU SIOKS TOKS PROGRESAS DEL ANGLU KALBOS. TAI VA KA NORIU PASAKYT. MES ABU NUSPRENDEM KAD JI LAI SKRAIDO KAS 2 AR 3 SAVAITES CIA PAS MANE, PASIBUNA TAIP PAT 2 ARBA 3 SAVAITES, SU MANIM IR TAIP TOLIAU. AS NEGALIU TEN GRYST KAIP JI NORETU, NES TURIU PASIEMES DIDZIULE PASKOLA LIETUVOJE, KURIA CIA DIRBDAMAS ISMOKINEJU. PAKANKAMAI GERAI UZDIRBU, TAI DAR MAISTUI BEI NUOMAI LIEKA CIA. KIEK MANOTE TOKIE SANTYKIAI GALI ISSILAIKYT. JAI MOTERIS TEN O VYRAS CIA. MES TODEL NET APIE VAIKUS NEGALIM MASTYT

Nenori - neprivalo. Bet jei tokia taktika, kad mano viršus vistiek bus, nes kitaip nesimylėsim, tai tik paskutiniai lopai gali būt su tokiom mergom

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai