To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktare, kaip man gydyti vyrą?...

- Daktare, kaip man gydyti vyrą?
- Madam, jis absoliučiai sveikas.
- Bet vakar jis parbėgo namo ir pradėjo šaukti, kad visi šunys eina gatvėmis su išskleistais skėčiais!
- Madam, ar jūs atsimenate, kokia vakar buvo liūtis?

  • Jei sunkiai tuštinatės, ar dažnai būna užkietėję viduriai, gerkite daug skysčių ir valgykite skaidulinio maisto (vaisių, daržovių, rupių duonos produktų).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • 27 proc. moterų vėžį supranta kaip likimo rykštę. 21,3 proc. moterų mano, kad gimdos kaklelio vėžį lemia paveldimumas. 13,1 proc. kaip ligos priežastį, nurodo virusus.

Sėkmės mokslas

Mes esame panašūs į šunis. Mūsų, kaip ir keturkojų draugų, smegenys „išsaugoja" daug daugiau informacijos, kai mums sekasi, nei tada, kai patiriame nesėkmę. Apie mokymąsi iš savo ir kitų klaidų yra prirašyta krūvos patarimų, perskaityta daugybė pranešimų, tačiau neurologija mums sako, kad niekas geriau mūsų nelavina už sėkmę.

Ar jums yra tekę patirti tokią situaciją, kai žaisdami su draugais, pristatydami naują produktą ar paslaugą arba priimdami bet kokį iššūkį viską darėte kaip iš natų? Tačiau kitą dieną darydami tą patį jūs visiškai susimaunate. Nenumokite ranka - tai nebuvo tiesiog bloga diena. Sėkmės ir nesėkmės priežastys yra užkoduotos mūsų smegenyse. Kuo daugiau apie tai žinosite, tuo lengviau jums bus prisivilioti sėkmę.

Du mokslininkai - Earlas Milleris (Masačiusetso technologijų institutas) ir Markas Histedas (Harvardas)- tvirtina, kad mūsų neuronai daug geriau įrašo mūsų patirtį į atmintį tada, kai mums sekasi, o ne tada, kai mes klystame. Jie sako, kad egzistuoja skirtumas tarp sėkmės nebuvimo ir nesėkmės. Pavyzdžiui, kai nesėkmė turi neigiamų pasekmių, mes dažniausiai jos neužfiksuojame, tačiau iškart įsirašome informaciją, kaip išvengti bėdų. Kita vertus, kai kai mums nesiseka, bet nesėkmę nulemiam ne mes (pavyzdžiui, per kelias dienas prarandate pinigų akcijų rinkoje), tai mūsų smegenys to neįsimena ir mes nieko neišmokstame.

Kas vyksta galvoje, kai žmonėms sekasi?

Kai jūs mokotės ko nors naujo ir jeigu jus nors truputį lydi sėkmė, ta jūsų smegenys gauna apdovanojimą - pasitenkinimo hormonas plūsteli į galvą. Mes net galime tapti priklausomi nuo sėkmės, nes smegenims kuo toliau, tuo daugiau reikia teigiamų impulsų, kuriuos jos gauna tik tada, kai mums sekasi. Tačiau geriausia naujiena yra ta, kad kuo ilgiau mums sekasi, tuo daugiau informacijos mūsų smegenys įrašo į savo kietuosius diskus.

Tai gali jums labai pasitarnauti darbe, tereikia išmokti dauginti sėkmę. Svarbiausia yra džiaugtis pasiektais rezultatais ir tą džiaugsmą perteikti kitiems. Tikėtina, kad sėkmės banga vėl grįš iki jūsų ir sulaukęs pagyrimo jūs galėsite vėl pasidžiaugti savo pergale. Būtina didelius darbus suskirstyti etapais ir žengus žingsnį į priekį pasidžiaugti pergale. Taip sukursite sniego lavinos efektą.

Štai keli E.Millerio ir M.Histedo patarimai, kaip prisijaukinti sėkmę:

Jums reikalinga sėkminga patirtis, o ne išmoktos klaidų pamokos. Tai gali skambėti kaip semantika, tačiau taip nėra. Kai jūs diskutuojate apie klaidas, neužstrikite ties dalimi „ko nedaryti, kad ateityje tai nepasikartotų". Jeigu norite eiti sėkmės keliu, jūs turite suvokti, ką reikia taisyti. Svarbiausia veikti.

Darbą pradėkite tikėdami, kad jums pasiseks

Jeigu manote kitaip, jums nieko neišeis. Kai žmogus suklysta, svarbu dėl to nesigraužti ir per daug neatsiprašinėti. Klaidas galima ištaisyti, jeigu jos taisomos, o ne apie jas kalbama. Mokslininkai teigia, kad mums įsisukus į neigiamų minčių liūną, streso hormonas koristolis ima plūsti į smegenis ir blokuoja tas smegenų dalis, kurios užprogramuoja sėkmę. Kitaip tariant, jums nervinantis dėl klaidų, galvoje kaupiasi vis daugiau ir daugiau neigiamų minčių, kurios vėliau išprovokuoja naujas klaidas.

Nėra geresnio mokytojo už praktiką

Jeigu jums pasisekė greitai atlikti kokią nors užduotį, reikia nuolat sau priminti apie sėkmę arba, jeigu turite laiko, pakartokite tą patį darbą (ar jo dalį) dar kartą. Taip savo smegenyse nutiesite kelią pasitenkinimo jausmą sukeliančiam hormonui. Krepšininkas, per treniruotę į krepšį meta ne vieną kartą, o nepataikęs netrenkia kamuolio į sieną.

Džiaukitės ne tik savo pergalėmis

Jeigu esate kieno nors mokytojas, tai kartu su mokiniais pasidžiaukite jų pasiekimais. Nekreipkite dėmesio į jų klaidas, nebent jos turės neigiamų pasekmių.

Nepamirškite, kad teigiamos emocijos ir pozityvus nusiteikimas yra tas pats kaip grynieji banke. Svarbu atsiminti, kad sėkmę galima prisijaukinti. Pergalės daug svarbiau už pralaimėjimus.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai