To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Atėjo pacientas pas dantų gydytoją ir meilinasi...

Atėjo pacientas pas dantų gydytoją ir meilinasi:
- Girdėjau, daktare, kad tik jūs vienintelis traukiate dantis be skausmo.
- Ne visada, - prisipažino gydytojas, - pasitaiko, kad išsinarinu ranką.

  • Jei kosite, gerkite daug vandens. Vanduo – pats geriausias mukolitikas (vaistas, skystinantis gleives ir lengvinantis atsikosėjimą).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Prancūzijos, JAV ir Islandijos mokslininkai nustatė genomo sritį, kurio genai apsprendžia ar rūkantis asmuo sirgs plaučių vėžiu. Rūkymas sukelia devynis iš dešimties plaučių vėžio ...

Reikšmingas įvertinimas – medikei iš Lietuvos

Kauno medicinos universiteto klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos vadovei, prof. Rūtai Nadišauskienei buvo suteiktas Karališkosios Akušerių ginekologų kolegijos (Royal College of obstetrics and gynecology) garbės nario vardas.

Karališkoji Akušerių ginekologų kolegija yra akušerių ginekologų profesinė organizacija. Lietuvoje panaši organizacija yra visuomeniniais pagrindais dirbanti akušerių ginekologų draugija(LAGD). Karališkoji kolegija yra organizacija, atsakinga už akušerių ginekologų profesijos kokybę, aukštą kvalifikaciją ir jos kėlimą, kompetenciją. Šios organizacijos viena iš pagrindinių misijų yra profesinis tobulėjimas - ji organizuoja kursus, seminarus, kurie yra visada labai aukšos kokybės. Be to, Karališkoji akušerių ginekologų kolegija jungia narius iš daugelio šalių. Norint tapti šios draugijos nariu galima tapti išlaikius specialius egzaminus. Išlaikius egzaminus iškilmingai suteikiamas Karališkosios kolegijos akušerio ginekologo vardas. Karališkoji kolegija turi prezidentą, renkamą kelimes metams, tarybą, kurią sudaro 20 narių.

Karališkosios akušerių ginekologų kolegijos garbės nariu pagal tradiciją galima tapti ir už kitokius nuopelnus: už veiklą ir nupelnus pačiai Karališkajai kolegijai, už didelius nuopelnus akušerijai ginekologijai, už efektyvius pasiekimus savo šalyje gerinant moterų sveikatą. Už pasiekimus gerinant moterų sveikatą Lietuvoje ir buvo apdovanota prof. Rūta Nadišauskienė.

„Labai džiaugiamės, kad tokia žymi organizacija atkreipė dėmesį ir į Lietuvą. Mano asmenyje šiuo apdovanojimu buvo įvertinti visi Lietuvos akušeriai ginekologai, neonatologai - tie specialistai, kurie dirba ir stengiasi dėl moterų sveikatos. Labai didžiuojamės, kad per paskutinį dešimtmetį pasiekėme daug - tai rodo sumažėjęs kūdikių ir nėščiųjų bei gimdyvių mirtingumas. Tokie gersi rezultatai yra pasiekiami ne vieno žmogasu, bet visos komandos darbu. Be to, daug pastangų padėjo specialistai, kurie daugiau nei prieš dešimt metų pradėjom koncentruoti paslaugas į perinatologijos centrus, transportavimo skūrimą. Pažiūrėkime į kaimynus latvius- ten yra daug perinatologijos centrų, tačiau rezultatai prastesni, reiškia, tokia praktika nepasitvirtina. Lietuva jau tampa šalimi, iš kurios patirties gali mokytis ir kitos šalys" - pasakojo prof. R. Nadišauskienė. Pasak prof. R. Nadišauskienės, moterų sveikatos srityje yra labai daug sričių, kur galima tobulėti- artimiausi planai yra gerinti informavimą moterų, kurios turėtų pasitikerinti dėl gimdos kaklelio vėžio.

Prof. R. Nadišauskienė pasakojo apie bendrą planuojamą Lietuvos akušerių ginekologų draugijos ir karališkosios kolegijos projektą - pavasarį organizuojamą konferenciją. „Viena ši svarbių misijų karališkosios kolegijos buvo padėti kolegoms kitose šalyse - Afrikoje, Azijoje, juos jungiant į bendrą darbą, ieškant resursų, keliant jų kvalifikaciją. Karališkoji kolegija mano, kad Lietuva turėtų daugiau bendrauti ir bendradarbiauti su kitomis šalimis, nes mūsų turimas žinias galima panaudoti mokant specialistus. Projektas, kurį organizuojame, vadinsi „Eurovision", Eurovizija. Norim tikėti, Lietuvai bus sėkmingas, kad sugebėsim atstovauti savo šalį profesinėmis žiniomis ir būti naudingi", - sakė prof. R. Nadišauskienė.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai